SRECAN DAN REPUBLIKE SRPSKE

Ако Бог да......да Српска Босна ( Не волим термин РС ) буде одскочна даска за нешто много веће и значајније. Не боји се ја "Вражијега кота"....него издаје из Србије.
 
Шта кажу у коментарима по ....

кога па боли Q
-------------------------------------

https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=322478

-------------------------------------

кадети Полицијске академије поводом 100 година од повратка Српске војске у БЛ

20190109122306_516915.jpg

20190109111914104719.jpg
 
Ако Бог да......да Српска Босна ( Не волим термин РС ) буде одскочна даска за нешто много веће и значајније. Не боји се ја "Вражијега кота"....него издаје из Србије.

Tacno tako.

Milosevice jzarad svoje guzice i osptanka na vlasti krenuo u zavrsetak rata sa holbrukom i sveo rs sa 70 % na 49 %...

ali , nije smeo da je srusi. znao je i on dobro da ako banaj luka bude u pitanju da mu glava na ramenu nece ostati i da srpski narod nece dati banaj luku.

Ni danas ja ne brinem za bracu sa one strane drine, vec za ove beogradske govnoguze...Oni tamo su provjereni tu straha nema. Ali bez obzira i na neki pokusaj izdaje iz srbije , narod bi to ugusio.

MI SMO JEDAN NAROD. ODUZIMAJU NAM TERITORIJE, NE BITNO DA LI S OVE ILI SA ONE STRANE RJEKE...

SRPSKA CE OPSTATI DOK GOD JE SRPSKOGA RODA.

Da se ja pitam meni bi odande ljudi rukvodili Srbijom. nemislim tu na dodu odma, vec na Srbina odande, jer taj je podojen pravim mlijekom gospodo!


Taj zna za najvece zuulume nad svojim narodom, za pase i ustase, za genocid krvoloka fasistickih...

Taj je uvjek ustao i borio se i branio. A Srbija? Pa od 1941 na ovamo se slavna istorija dost pomjesala...od kvinsligovaca, pa titoista, pa toboz socijalista lopovskih, zutih skotova, naprdnjackih placenika...

jer ja sam dobro upozno taj narod. I kad mu jej najteze bilo. Oni jedno znaju a to je SRBIN, SRBIJA, SLAVA , OPSTANAK.

Naklon do poda braco i neka vas Bog cuva!

A cuvacemo i mi ne brinite...


Ono sto je najbitnije, narod tamo nece prodat sebe, bez obzira ako izdaja i dodje iz srbije!

Nece, a onda ce narod cestiti odavde poteci svojoj braci u pomoc, srusiti ovdje izdajnika u tom slucaju i stati uz brata svoga!!!

JER UPAMTITE obrezanima je svejedno kada bi nas stavili pod noz...jesmo li iz krjaine, doboja ili Beograda... Mi smo njemu vlasi za klanje...

To nemojte nikada smetnuti sa uma ako pocnete o nekim glupim podjelama na ovakve i onakve srbe. Neprijatelju smo svi isti, a sebi smo razliciti...

- - - - - - - - - -

brate, na ovaj dan se ne kune
 
Poslednja izmena od moderatora:
А коментари испод (Кликс.баааа, дакако), хахах:

svicarac40
prije 2 minute
+95
Glasat cu za Zeljka dok sam ziv...

Enda
prije 11 sekundi
+2
Ološ ustaški, gnjida da je nema vece !

Zivio nam Zeljko jos 100 Godina, crknite dusmani !!

kahvica
prije 4 minute
+11
vlah je vlah, a hrvat je vlah i po

light96
prije 6 minuta
+21
Bošnjaci,muslimani dozovite se pameti,nikada nije kasno!!
 
da, svaka cast! Gledajuci defile i slusajuci rjeci Himnu kosovskih junaka, najezio sam se. U sred Banja Luke, nego sta, Himna kosovskih junaka. Da oni brane Kosovo i da se oni pitaju ne bi danas bilo to sto jeste.

Poseban je to narod!

A na kraju defilea , PUKNI ZORO! i to svi do jednog u glas! Svi znaju rijeci i svi ponosno pjevaju.

velicanstveno!

- - - - - - - - - -



Све крвљу одбрањено. Хвала им до Бога на честитости и храбрости.
 
Pa lepo je što slave i imaju neradni dan Bosanci ,nama ove godine pada za vikend z:( mada je ova tema totalno retardirana na početku treće decenije 21. veka se odrasli ljudi lože na državne praznike , parade , sletove,muškarce u uniformama na konjima,zastavice i patetične pesmice kao da smo u pedesetim i šezdesetim fazon Haile Selasije prolazi Terazijama u otvorenoj limuzini . z:shock:
 

Back
Top