ZA DEVOJKE!!!!!!!!!!!!!!!

I

Ivana 79

Gost
Zelela bih da razbijemo mi devojke neke TABUE.
Na ovo pitanje muskarci sigurno nece odgovoriti iskreno.
U konkretnim iskustvima do sada, u toku jednog istog seksualnog cina kolko puta je vas partner svrsio?
Ja nikad nisam imala partnera koji je svrsio vise od jedanput, a imala sam vise partnera do sada.
Cula sam razne price, al evo nek devojke potvrde o cemu se rade prema njihovim konkretnim iskustvima.
Molim muski svet da se uzdrzi i nesalje odgovore u licu zena.
HVALA!
 
Ivana 79:
Zelela bih da razbijemo mi devojke neke TABUE.
Na ovo pitanje muskarci sigurno nece odgovoriti iskreno.
U konkretnim iskustvima do sada, u toku jednog istog seksualnog cina kolko puta je vas partner svrsio?
Ja nikad nisam imala partnera koji je svrsio vise od jedanput, a imala sam vise partnera do sada.
Cula sam razne price, al evo nek devojke potvrde o cemu se rade prema njihovim konkretnim iskustvima.
Molim muski svet da se uzdrzi i nesalje odgovore u licu zena.
HVALA!
:shock:
 
Gazdarice, mislim i sa vadjenjem, ali u toku istog seksualnog cina, znaci ne da zaspite posle toga uvece pa da ujutro nastavite, u tom slucaju mislim samo na ono sto se desilo uvece ili samo na ono sto se desilo ujutro.
 
aeromag:
Imam drugara koji provereno moze 11 puta! A svaki normalan bi trebao najmanje 3 puta! 8)

Gazdarice, kako si ono ranije mislila dva puta bez vadjenja. Da li to znaci da je oba puta svrsio u tebe, sto znaci da seks uopste nije bio siguran - bar za tebe?
I drugo, da li znaci da sa mojim partnerima nesto nije uredu, ili samnom?
 
Ivana 79:
aeromag:
Imam drugara koji provereno moze 11 puta! A svaki normalan bi trebao najmanje 3 puta! 8)

Gazdarice, kako si ono ranije mislila dva puta bez vadjenja. Da li to znaci da je oba puta svrsio u tebe, sto znaci da seks uopste nije bio siguran - bar za tebe?
I drugo, da li znaci da sa mojim partnerima nesto nije uredu, ili samnom?


Mala greska, probaj promeniti tip muskarca! :wink:
 
Ivana 79:
aeromag:
Imam drugara koji provereno moze 11 puta! A svaki normalan bi trebao najmanje 3 puta! 8)

Gazdarice, kako si ono ranije mislila dva puta bez vadjenja. Da li to znaci da je oba puta svrsio u tebe, sto znaci da seks uopste nije bio siguran - bar za tebe?
I drugo, da li znaci da sa mojim partnerima nesto nije uredu, ili samnom?
Koristili smo metod plodnih i neplodnih dana, koji, kao sto sigurno znas, nije pouzdan... Dakle, ne bas najpametnija solucija... :roll:
Ne bih ti iz ove pozicije znala reci da li nesto nije u redu s tobom ili tvojim partnerima... U svakom slucaju, ako ti je malo to sto dobijas od njih, nakon odnosa pusti ih da se malo odmore, pa onda navali ponovo... Znas valjda kako se to radi... :wink: Nadam se da nisi toliko stidljiva, da se ne usudjujes da preuzmes inicijativu u krevetu...
Ja nisam...:mrgreen:
 
Ivana 79:
Zelela bih da razbijemo mi devojke neke TABUE.
Na ovo pitanje muskarci sigurno nece odgovoriti iskreno.
U konkretnim iskustvima do sada, u toku jednog istog seksualnog cina kolko puta je vas partner svrsio?
Ja nikad nisam imala partnera koji je svrsio vise od jedanput, a imala sam vise partnera do sada.
Cula sam razne price, al evo nek devojke potvrde o cemu se rade prema njihovim konkretnim iskustvima.
Molim muski svet da se uzdrzi i nesalje odgovore u licu zena.
HVALA!

Ako je partner u jednom relativno kratkom vremenskom intervalu svršio više puta, onda se uopšte ne može govoriti da se to dogodilo "u toku jednog istog seksualnog čina". Tu je postojalo onoliko seksualnih odnosa koliko ih je završeno njegovim svršavanjem.
Nije bitno koliko puta je muškarac spreman na novi ljubavni odnos, nego je bitno da prvi odnos traje onoliko dugo vremena koliko je partnerki potrebno da doživi serije vezanih uzastopnih vrhunaca u toku tog ljubavnog odnosa. Posle takve serije orgazama ona sama više ne može da izdrži, pa se pitanje njegove ponovne "spremnosti" sve do nove seanse uopšte ne postavlja.
Dakle, ako muškarac ima cilj da zadovolji svoju partnerku a ne samo sebe, onda on mora da se potpuno uzdržava od prve ejakulacije sve dok ga partnerka ne zamoli da prekinu odnos. Posle toga on može da doživi svoju prvu i u seansi poslednju ejakulaciju.
 
Ivana 79:
aeromag:
Imam drugara koji provereno moze 11 puta! A svaki normalan bi trebao najmanje 3 puta! 8)

Gazdarice, kako si ono ranije mislila dva puta bez vadjenja. Da li to znaci da je oba puta svrsio u tebe, sto znaci da seks uopste nije bio siguran - bar za tebe?
I drugo, da li znaci da sa mojim partnerima nesto nije uredu, ili samnom?

8) 8) 8) Znas, ako je posle yebbinga usledio pushing, a nakon njega i lizzing, broj svrshavanja je kod mene bio ohoho, pa recimo ... 5 maximum... posteno. :shock: :shock: :shock:

:wink: :wink: :wink: A sta na sve ovo kaze moja Voljena i LJUBLJANA BLONDICKA, kojoj tek dugujem jedno duuuugo javljanje, samo da se ne naljuti dok joj odgovorim najbolje sto mogu, ali nazalost, ni blizu koliko ona to mnogo bolje zasluzuje a sto joj najbolje zelim !!! Ljubim te, Blondika, cujemo se, caos ! :P :P :P
 
ja i moj decko smo skupa tri godine i na pocetku nase veze znao je da svrsi 9 puta za redom ali tada su nam odnositrajali 5-10 minuta potom odomr i opet to se npr, desavolo u vremenskom terminu od 5-7 sati. bili smo mladi neiskusni i nezasiceni medjutim sada je drugacije nas odnos traje 1-2 sata (naravno sa predigrom)i on samo jednom svrsi ali vjeruj mi to mi je sasvim dovoljno.
 

Back
Top