Путин потписао: Вучићу орден Александра Невског

ordeni i odlikovanja se obicno daju odlazecima ili teze bolesnima za koje nema sanse da se izlece....

A ja se jos cudio zasto od Klintona nije dobio purple heart za onih dva miliona sto izneo bez naseg znanja i odobrenja, daleko bilo da sam napisao da je ukro.

Svaki predsednik kucnog saveta koji ima pecat moze da raspolaze zajednickom cifrom.
Dalje zavisi od vaspitanja...
Evo moja zgrada u minusu tri iljade evra, zgrade pored nas nisu dirale skupljeno...

O kako to nekima stalno ide anekima nikako?
O sudbino... pridosla...
 
Hebes i Kurtu i Murtu i Putina kgb i AV nedonosce mi6....svi se igraju i nadjebavaju preko Srbina...KGB centrala je u Zagrebu za razhebavanje masonske Versajske YU.

KgB i VaKITAn imaju zajednicki plan od 1928 iz Drezdena, da amputirajuopcine sa manjinama (Madjari, Bugari, siftari)...drobljenje jos NE ZAVRSENO.


Jelcin je dao TUDJMANU ORDEN 9.maja 1995 3 meseca pred Oluju, kao JAVNI DOKAZ SUGLASNOSTI PROTERIVANJA Srba, 98 Lilic u kraj (kao AV u Parizu), a majmun Mesic sa ORDEN, pred NATO bombardiranje,,,,zajedno nas sutaju i urnisu, kada oces da se kurv.as sa sviju.
 
...
IMG_20190108_033849.jpeg
 
Ne misliš valjda da je Putin boljševik. Znači, ne može kontinuitet ordena a može kontinuitet "Zoranovog zaveštanja"?

Dovoljno je što je Vučić u ovom društvu

Патриарх Московский и всея Руси Кирилл (Гундяев Владимир Михайлович) (7 января 2011 года)[3].

Шойгу, Сергей Кужугетович (2014 год) — генерал армии, министр обороны Российской Федерации[116].

i drugi https://ru.wikipedia.org/wiki/Список_кавалеров_ордена_Александра_Невского_(Российская_Федерация)
90% dobitnika Putinovi partijski štakori i sisavci budžeta , ko kad bi Šizoje delio odlikovanja Slini , Palmi , Gašiću ,lezbači ,Miroviću,onom vazuplohovu,Vesiću i sličnim . Toliko je značajno i retko odlikovanje da je uspeo da za 5 godina naštancuje 300 komada , zayebo je i Bajčetinca . z:D
 
Путин беше и Месића одликовао......да није и овај из исте "корпе"...?!?

jasta deda... sretan bozic

- - - - - - - - - -

Ako je to tacno onda nesto nije u redu sa Putinom.

sa putinom je sve u redu jer zna sa kojim gownima ima posla i na sta se prze
 
jasta deda... sretan bozic

- - - - - - - - - -



sa putinom je sve u redu jer zna sa kojim gownima ima posla i na sta se prze

Беше у своје време, позвао и "оног" Качинског, не знам повод, па га "није приземљио" на званичном аеродрУму...?!?

ПС. Хвала на честитки....узвраћам честитање...!
 
KgB i VaKITAn imaju zajednicki plan od 1928 iz Drezdena, da amputirajuopcine sa manjinama (Madjari, Bugari, siftari)...drobljenje jos NE ZAVRSENO.

Te 1928. KgB nije ni postojao. Ta trockisticka tvorevina je mogla biti osnovana tek posle Staljinove smrti i likvidacije Berije, a sluzila je iskljucivo da nekoliko decenija kasnije svoju drzavu proda Zapadu. Uspesno obavio Andropov.
Takodje treba uzeti u obzir da od svih tih ucesnika Dresdena sa sovjetske strane niko nije pretekao 1936. godinu, sve je to drug Beriya potrosio:mrgreen:. Da su znali da ce samo 8 godina kasnije svi biti pobijeni ko' zecevi, ne bi u taj Dresden ni isli. Al' sta ces? Bilo to puno sebe, i mislilo da ce vladati vecno.
 

Back
Top