Путин потписао: Вучићу орден Александра Невског

Aco Putine :)

4628.jpg
 
Poslednja izmena:
Tako je, zato nasa vojska ima svakog meseca vojne vezbe sa NATO-om.

ima pa sta ? To je isto u svrsi da se ogadi NATO i malo usput spijunira za ******e. Jelena Milic takodje UDBASica KGBovka koja radi zapravo na kompromitaciji NATO pakta. Mislim, gde bi u dbaskoj prciji stvarni pobornik NATO imao pristup ma kom mediju ?
 
ima pa sta ? To je isto u svrsi da se ogadi NATO i malo usput spijunira za ******e. Jelena Milic takodje UDBASica KGBovka koja radi zapravo na kompromitaciji NATO pakta. Mislim, gde bi u dbaskoj prciji stvarni pobornik NATO imao pristup ma kom mediju ?

A IPAP sporazum?Onaj po kome NATO ima mogućnost da koristi naše vojne resurse i infrastrukturu,te slobodu kretanja po Srbiji,kao i informacije obaveštajnih struktura?
 
ima pa sta ? To je isto u svrsi da se ogadi NATO i malo usput spijunira za ******e. Jelena Milic takodje UDBASica KGBovka koja radi zapravo na kompromitaciji NATO pakta. Mislim, gde bi u dbaskoj prciji stvarni pobornik NATO imao pristup ma kom mediju ?

Ma tako je.. Zato nas je Vesli Klark (koji tajno radi za Ruse) i bombardovao, da nam ogadi NATO.. I Vucic poklanja NATO-u Kosovo, da nam ogadi NATO..
 
Evo ih na vlasti,viđamo ih svaki dan na tv-u.Smoriše

ajmo ispocetka, posto vidim da nista ne razumes.

Sta je uradio Sloba sa njegovom kretenskom ekipom. Krenuo je da ratuje protiv zapada da bi on i partija ostali na vlasti. I odmah je kmecao da im Rusi pomognu.

Ipak, ne ide to tako. 43 godine se iz Begesa kakilo po Rusima, a sad odjednom pomagaj majko Rusijo. Nasi naravno i dan danas knjaju kao bio je pijani Jeljcin ! Haha, ali malo morgen. Medjutim Rusima su trebali jaci dokazi iznenadne ljubavi. I rekose, ajde ratujte jos da vidimo jeste iskreno protiv Zapada. I ratovao Sloba i ratovao ali Rusima ne bi dovoljno zato na kraju mu narede da zarati protiv celog NATO. Kad su pocele da padaju bombe Moskva hitno calje Cernosmrdina da jos gore nego Ahtisari zapreti Slobi Markovicu da poptise kapitaluciju jer Rusi nece da ih brane.

Tako su napravili najveci zalog svoje buduce mesetarenja po Srbiji jer su je do daske posvadjali sa NATO.
 
Hejde da budem ozbiljan pa da i ja izjavim nesto bitno: Ako je zaista Putin dodelio orden (?!) Vucicu Päderu, to NIJE uradio iz ljubavi i postovanja prema Päderu, nego je Putin time poslao NEDVOSMISLENU poruku ljudima/narodu u Srbiji, i subotarima: NE TALASAJTE, Päder je trenutno najbolje sto imate, i ja ga Ordenom podrzavam! :udriglavu:

To vam Lesi govori, i zum zum zum malog Hamdiju. Zato ga i zove na megdan. :mrgreen:

_nobody_
 

Back
Top