Путин потписао: Вучићу орден Александра Невског

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.930
Председник Русије Владимир Путин потписао је указ о награђивању председника Србије Александра Вучића орденом Александра Невског за велики допринос у развоју сарадње двеју држава, јавила је прес-служба Кремља.
%D0%92%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%9B-%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-s.jpg


Где си Хамдија?
 
Moze Putin odma da ga vodi sa sobom kad dodje u Beograd neka nosi i one njegove kante od aviona branicemo se puskama rusko nam vise nista ne treba.

kako da ne, pa Putin bas i dolazi u beograd da bi ispunio zelje vaskolikog srbstva.

Realno, Vucko mu nije uveo sankcije, red je da mu se oduzi. A drugo, slusao sam Brkica kako prica da se Vucic sprema da bezi u Urugvaj. O da, to bas zvuci onako poetksi jer Juzna Amerika je uvek bila utociste fasista i huntasa, ali ipak to su neka prosla vremena. Ide Vucic lepo kod majke Mire i brata Bogija i to je to...
 
kako da ne, pa Putin bas i dolazi u beograd da bi ispunio zelje vaskolikog srbstva.

Realno, Vucko mu nije uveo sankcije, red je da mu se oduzi. A drugo, slusao sam Brkica kako prica da se Vucic sprema da bezi u Urugvaj. O da, to bas zvuci onako poetksi jer Juzna Amerika je uvek bila utociste fasista i huntasa, ali ipak to su neka prosla vremena. Ide Vucic lepo kod majke Mire i brata Bogija i to je to...

Uveo bi mu on ali zna da to nece srpski narod ovim cinom Putin je srbima zabo noz u ledja.
 
Uveo bi mu on ali zna da to nece srpski narod ovim cinom Putin je srbima zabo noz u ledja.

ni najmanje. Boze svasta otkud ti to ?

Pa Putin zna kao sto znamo ti i ja da je on polubozanstvo kod rusofila i zucne li neko nesto protib brata boga Putina oni ga odmah zaspu uvredama najgore vrste. Mislim ladno bi oni i streljali ali to jos uvek ne moze preko interneta.

Sta ce sad da se desi ? Pa... Bog je bezgresan, a Putin je Bog. Ocekujem perestrojku medju rusofilima posle koje ce Vucicu trebati dupla doza laksativa.
 
Na kraju ipak iskamcio znacku.. Degutantno..

Inace taj orden nema veze sa "Carskim Ordenom Svetog Aleksandra Nevskog", koji su dobili Srbi (o cemu trubi Vucic). Carski orden ukinut je 1917. godine.

Ovaj koji je dobio Vucic, zove se "Orden Aleksandra Nevskog" a nije ni carski niti je sveti, uspostavljen je 1943, naredjenjem Staljina.. Inace u toku prosle godine ovaj orden u Rusiji dobilo je oko 250 ljudi, uglavnom u drzavnoj sluzbi.

Nista tu nije tako glamurozno, kako bi rezimski kupusari hteli da pretstave.
 
Ahahhhhahaa, uspeo je da ga iskuka:zblesav:
Pre pola godine Vučko je taj orden samom sebi dodelio, pa kad nije bilo ništa, pola godine plasira svoju želju po svim režimskim medijima (kao da drugi mediji postoje), dok Putin nije legao na rudu.
Nije našao način da ga odbije, a da ovaj ostane nepopišan.

Tek ćemo da vidimo da li je vest tačna.Mi verujemo u mnogo stvari.Kada izađeš iz zemlje na kratko,shvatiš da je 90% vesti kod nas potpuno netačno i da ljudi nemaju pojma o onome o čemu mi pričamo kada smo kod kuće
 
Tek ćemo da vidimo da li je vest tačna.Mi verujemo u mnogo stvari.Kada izađeš iz zemlje na kratko,shvatiš da je 90% vesti kod nas potpuno netačno i da ljudi nemaju pojma o onome o čemu mi pričamo kada smo kod kuće

Лажу душмани из Кремља, зато сам звао Хамдију да нам да тачну информацију.
 
Na kraju ipak iskamcio znacku.. Degutantno..

Inace taj orden nema veze sa "Carskim Ordenom Svetog Aleksandra Nevskog", koji su dobili Srbi (o cemu trubi Vucic). Carski orden ukinut je 1917. godine.

Ovaj koji je dobio Vucic, zove se "Orden Aleksandra Nevskog" a nije ni carski niti je sveti, uspostavljen je 1943, naredjenjem Staljina.. Inace u toku prosle godine ovaj orden u Rusiji dobilo je oko 250 ljudi, uglavnom u drzavnoj sluzbi.

Nista tu nije tako glamurozno, kako bi rezimski kupusari hteli da pretstave.


pa i Vucic je u drzavnoj sluzbi Rusije.
 

Back
Top