Sledeći protest 12. januara

13046323615c0c11fde509b604048121_v4_big.jpg


ау бре, па ту на фотки се види да има бар 1 000 000 људи на протесту, јел да? :lol:


ајде сад налепи још 50 фотографија из различитих углова, да испадне да их има много :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
moram da budem primitivan i nepristojan, agresivan kao i ti, UDBAsu[/COLOR][/I][/B]. :udriglavu:

_nobody_

z:shock::hahaha1:
Иначе, смо француски говориш, осим понекад маџарски...z:D

- - - - - - - - - -

On je teži slučaj ali ako ga nadležni organi budu dopingovali ima i za njega šanse :D
Мислиш да би оне коњске дозе нешто постигле?:zroll:
 
Šalu na stranu, Ja mislim da je baš dobro što postoje ovi protesti (kao šetnje) u Srbiji jer je to upravo dokaz da u našoj državi vlada demokracija i da svako (i pametan i glup) može da izrazi svoj politički stav.

Naravno, ne moramo to gledati samo sa političkog aspekta već i sportsko - rekreativnog, pa samim tim i zdravsvenog.
Ipak je zdravlje NAJVEĆE BOGATSTVO.
 

Ovo sto si DDDekanu pustio kao filmic, tu si mu napravio trostruku kljecku, 3 nivoa nerazumevanja, koje on mora proci:
[1] Mora da nauci Engleski;
[2] Mora osim Engleskog da razume anglosaksonski kontekst + [1];
[3] Mora da razume [1] + [2], i jos semanticku alegoriju, kao stilsku figuru, a on to ne razume (razume on Figurae Veneris, to da)!

A to vazi za mnoge ovde, cak rodjene post 80tih.

Medjutim, Mladene, mora da uocis poslednju recenicu mladog Vertera. Taj "multitute of drops" ja bih definisao kao "mulititude of drops converging to Infinity"! :mrgreen:

_nobody_

Namenjeno je svima, a ne samo onima koji žele dobrodošlicu.
 
Tu je najbitniji ritam.
Gledao si valjda "Ben Hur" :D

Mojne, pliz. Zamisli prosecnog muskarca sa Banovog brda koji prati Zvezdu da stane iz ovih ljudi?

:lol:

- - - - - - - - - -

Krug dvojke je teški hipsteraj. Po tome ističu svoju posebnost.

NIje ceo. Pravi Dorcolci se gade od ovakvih pojava. A i Crnogorci iz Krunske i NJegoseve nisu odusevljeni.
 
Naravno, ne moramo to gledati samo sa političkog aspekta već i sportsko - rekreativnog, pa samim tim i zdravsvenog.
Ipak je zdravlje NAJVEĆE BOGATSTVO.
У том смислу- предлажем неколико нових парола за протест...:deda:

1. Доле холестерол!
2. Смрт притиску!
3. Нећемо вишак килограма!
4. Додати по жељи!

П.С.
Ово последње није парола, него сам се занео у пост-револуционарном жару...:zstidljivko:
 
Ovi dobosari imaju isti stajling kao grupa Pravda za Davida.

Sve neka Jamajka i slicne hipsterske gluposti.

o stajlingu naprednih hipstera je greh trositi reci

- - - - - - - - - -

Mojne, pliz. Zamisli prosecnog muskarca sa Banovog brda koji prati Zvezdu da stane iz ovih ljudi?

:lol:

- - - - - - - - - -



NIje ceo. Pravi Dorcolci se gade od ovakvih pojava. A i Crnogorci iz Krunske i NJegoseve nisu odusevljeni.

dorcolac, koja je najstarija kuca na dorcolu? i ne zuj po guglu...
ko je bio vlasnik dzejevog kafea pre njega?
koji srpski knizevnici zive tamo?
sta je specificno za poznatu skolu u cara dusana?
koji deo dorcola je bio jevrejski?
koja dva kompozitora zive bas oko jevrejske?
sta je milorad pavic nalazio najprivlacnije na dorcolu?
ko upavlja njegovim legatom a da nije zena-udova mu?

- - - - - - - - - -

ajmo o krunskoj...

koji reditelji zive u krunskoj?
ko je renovirao studentsku citaonicu i kada?
koji poznati kosarkas ima nejlepse potkrovlej u krunskoj?
koja je najstarija gdja koja zivi u krunskoj?
koji komunjarski politicar je imao kucu-stan na uglu krunske i kako mu se zovu cerke?
kako je vojska i na koji nacin izdala velelepnu zgradu pored bivse kanadske amabasade?
ko je bio najbolji upravnik teslinog muzeja?

- - - - - - - - - -

ajde volino da te cujemo...srbendo...

- - - - - - - - - -

mogu i o njegosevoj i o crnogorcinama al mi se ne da o tom olosu pisem.
 
Francuska pojačava sankcije za neprijavljene proteste

Francuska planira da uvede zakone kojima bi se pojačale sankcije za neprijavljene proteste, a kao odgovor na nasilne proteste "žutih prsluka".

o je izjavio francuski premijer Eduar Filip.

Filip je to rekao za državnu TF1 televiziju, prenosi Rojters.

"Moramo da zaštitimo prava demonstranata u Francuskoj i sankcionišemo one koji krše zakon", rekao je Filip.
Autor: Tanjug
------------------------------------------------------------------------------------
Ovo kao informacija ovim našim rebelsima kako se to radi u demokrackoj Francuskoj z:)
 
Francuska pojačava sankcije za neprijavljene proteste

Francuska planira da uvede zakone kojima bi se pojačale sankcije za neprijavljene proteste, a kao odgovor na nasilne proteste "žutih prsluka".

o je izjavio francuski premijer Eduar Filip.

Filip je to rekao za državnu TF1 televiziju, prenosi Rojters.

"Moramo da zaštitimo prava demonstranata u Francuskoj i sankcionišemo one koji krše zakon", rekao je Filip.
Autor: Tanjug
------------------------------------------------------------------------------------
Ovo kao informacija ovim našim rebelsima kako se to radi u demokrackoj Francuskoj z:)

samo neka uce od srba daleko ce dogurati
 
Ja cu da ti odgovorim filozofski, Mladene. Ja ne mogu da ocenim raspolozenje naroda, bezobzira sto cesto boravim u BGDu. Primetio sam da mnogi cute (i ja testiram, obucen NAMERNO na ivici bede, setajuci po supermarketima i okolnim lokalnim pijacama epsilon okoline gde imam stan, pa se malo kao "slucajno" upustim u pricu sa ljudima)... A to, po meni, znaci precutno odobravanje sistema.

Ali reci cu ti ovo: Svi Vozd Pederovi drustveni analiticari i psiholozi detaljno izucavaju taj subotnji fenomen. I ako masa pocne da se navodnjava, oni ce primeniti neke jace mere. Da ne bi eskaliralo. Ukoliko masa nastavi da se razvodnjava, to ce sistem NA KRAJU OVE BALADE proglasiti svojom VELIKOM pobedom, i na tome ce, uglavnom, graditi 2019. strategiju PROTIV neistomisljenika.

Koliko ja analiziram, vreme radi protiv demonstranata. Sistem to isto razume (nije tesko to shvatiti), i ceka... Zacutali su se, mislim, ne preduzimaju nista vidljivo na ulicama. To je dobar znak da oni ocekuju da se trend/gradijent otpora prema sistemu na ulici razvodnji.

Ono sto takodje sistem zna, je da treba da stricne koju injekciju svezih zelenih novcanica (recimo par stotina hiljada $$ USD) u organizaciju protesta. Da kupi pola "druge" linije organizatora. Ako to urade, a mislim da ce im to uspeti... Ocekuj neslavan krah ovog :zblesav: pokusaja obaranja sistema. :zelenko3:

_nobody_

Uooouuuuu...kakva analiza, ako su ovakvi analitilčari koji su protiv Vučića, nema on brige...ali ok

- - - - - - - - - -

Da li je 1000 ili 5000 uopšte nije bitno, bitno je da ljudi protestuju zbog nečega i da su nečim nezadovoljni . E , ali ključno pitanje je zbog čega, ali kao odgovor ne prihvatam vređanje i omalovažavanje bilo koga ko misli drugačije, glupi i nelogični odgovori, koji nemaju utemeljenje ni u čemu. Ako neko zna da mi lepo objasni, a da me ne pita da li sam slep ili ne vidim , jer odlično vidim i primećujem stanje u društvu... Ja još uvek nisam , a pitam, dobio logičan odgovor..
 
Da li je 1000 ili 5000 uopšte nije bitno, bitno je da ljudi protestuju zbog nečega i da su nečim nezadovoljni . E , ali ključno pitanje je zbog čega, ali kao odgovor ne prihvatam vređanje i omalovažavanje bilo koga ko misli drugačije, glupi i nelogični odgovori, koji nemaju utemeljenje ni u čemu. Ako neko zna da mi lepo objasni, a da me ne pita da li sam slep ili ne vidim , jer odlično vidim i primećujem stanje u društvu... Ja još uvek nisam , a pitam, dobio logičan odgovor..

Odgovor na tvoje pitanje je krajnje jednostavan. Ljudi su ocajni. :zelenko2:

_nobody_
 
Kao da je jedan deo zahteva sa protesta prihvacen od strane TV Beograd,Dobili su neki prostor u Dnevniku 2 ,mozda minut ali ranije nisu imali ni to, Vazno je da zahtevi budu opravdani ,sledece pr,da se zabrani pristup medijima kriminalcima i ratnim zlocincima, Ili da se uspostave pravila novinarstva da moraju da se cuju obe strane,
 
Kao da je jedan deo zahteva sa protesta prihvacen od strane TV Beograd,Dobili su neki prostor u Dnevniku 2 ,mozda minut ali ranije nisu imali ni to, Vazno je da zahtevi budu opravdani ,sledece pr,da se zabrani pristup medijima kriminalcima i ratnim zlocincima, Ili da se uspostave pravila novinarstva da moraju da se cuju obe strane,

Ko su kriminalci i ratni zlocinci (fali jasna definicija)? Po meni su i sledeci: Seselj, Päder, Gljivica Dajcic, Toma Diploma, Bata Santos, Dezerter... Ima ih kao shodera, da se shutash sa njima po ceo dan po ulicama Beograda! :mrgreen:

_novbody_
 

Back
Top