Sta su u stvari cedisti?

Pripadnici LDP su po svom opredeljenju

  • advokati okupatora

  • verski fundamentalisti

  • komunisti

  • rasisti

  • samo sludjeni, zombirani


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Никако да повежем шта су у ствари наши "либералисти"...
Одавно постоји школа мишљења да су већина НВО, тај "цивилни сектор", а они су то донедавно били и даље ће блиско сарађивати - у ствари нека претходница америчке шесте флоте, адвокати Хашког трибунала и томе слично...
Али можда су они верски фундаменталисти?! Позивањље на "истину коју је говорио Христос" ми тако делује. А тек "боја Христа, боја проливене крви"... [-X
Можда су они комунисти. Латинка Перовић је до сада била редовна на њиховим скуповима. Чеда је рекао да је левичар, објашњавајући што су узели црвену боју...
Можда су расисти... Видели смо келтски крст на Чединој мајци. Сетимо се изјава њиховог гуруа Бебе Поповића о целом Балкану као "генетској депонији" (истини за вољу - он још није члан нове партије). Сетимо се свих пљувања по свему "азијатском" - мада у томе предњаче њихова досманлијска сабраћа демонохришћани.

А можда су само слуђени, изгубљени, зомбирани...
 
A mozda su brate od svega pomalo? Takve fizionomije odavno nisu bile u politici... spojene sa mudrim izjavama kojima prizivaju buduce birace... albance, hrvate, lojavce, narkose, nedefinisane licnosti tek stasalih glasaca, face iz krimogenih struktura.... Mladosti je svojstvena ludost i neki put neuroticno ponasanje kada je u takvom umu pitanje moci i bogatstva postalo cilj koje potire ista smisleno. Ali to nam je jos jedan pokazatelj, da dans macabre politickih mrtvaca koji u saznanju svoje bespredmetnosti, prave cirkus na ionako uzavreloj politickoj sceni Srbije, ne vodeci racuna o posledicama svojih postupaka. Bice zanimljivo njihovo opravdanje posle izbornih rezultata kada budu tek skupili bedu od glasova... bice u stilu da Srbija i Srbi nisu dostojni njih i njihove zelje da nas vode u "bolje sutra".
 
Хе, хе, хе, слажем се, зато сам на оном форуму намерно оклевао са гласањем испрва, па се један телетабис навукао:
http://forum.dsomladina.org.yu/viewtopic.php?p=90273&sid=87289cebded55bd39fd66ad78345a5ea#90273

Касније ме иста тема коштала црвен бана када сам рекао да већ знам да су они лудаци, само не могу да установим тачну дијагнозу. Шта га знам, ваља сазвати конзилијум, да утврди шта су тачно последњи лудаци у Србији.
 
cedomir stice popularnost jedino sa pricom o realnom zivotu...znaci o onome sto u najvecoj meri zabrinjava gradjane srbije...los standard,los standard i los standard...verovatno je i to demagogija,al kad nema nikog drugog da prica o tome...
sve ostalo su prazne price,te ustav,te status kosova,te republika srpska...dajte ljudi da se ne lazemo 95% ljudi ovde zanima kako ce se resiti problem privrednog i ekonomskog kolapsa...ljudi nemaju para da se prehrane...ko se jos zamlacuje sa kosovom i ustavom...samo dileje
 
panther:
Nisu nista od toga sto si naveo, ***** takvu anketu!!!!!

***** стварно, могао сам ставити опцију "ништа од наведеног", а онда сам могао ставити и "од свега помало"... а онда би било исувише лако...
Него ајде реци ти шта су. Јес да је касно да се мења, али ајде сумираћемо и то ако људи оће тако да гласају.
 
serb_pagan:
vidis da su paljevine...nece da shvate da ponekad mora i da se savije grbaca pred jacim,ko milosh pred sultanom...bre ljudi u pitanju je bioloski opstanak naroda

Па јес брате, ја сам причао да је узор Милош Обреновић. Ни Коштуније се нешто много не 'урчи него лепо на фињака. Даш мигавац лево, скренеш десно ;)
Ђинђува је имао сличности са Милошем али је у својој странци фурао Чеду, а пустио је Кораћа, Чанка, БаДиЂа и остале, а они баш хоће да нас потурче (позападњаче или шта већ) терали су воду на своју воденицу. Е зато је од ДОС-а остао го кур..
 
Duh Sekire:
***** стварно, могао сам ставити опцију "ништа од наведеног", а онда сам могао ставити и "од свега помало"... а онда би било исувише лако...
Него ајде реци ти шта су. Јес да је касно да се мења, али ајде сумираћемо и то ако људи оће тако да гласају.
Ja da ti kazem sta su? pa ja da sam hteo da otvorim ovakvu temu i da sam opterecen Cedom kao ti ja bi i napisao sta su
:lol:
 
ADVOKATI OKUPATORA- kakva paranoja, prvo da bi neko bio advokat okupatora mora da postoji i okupator. ZNACI
spijun.JPG

A MENE AKO SE NA DAN BEZBEDNOSTI SETE SETA, AKO NE NIKOM NISTA
 
Duh Sekire:
Никако да повежем шта су у ствари наши "либералисти"...
Одавно постоји школа мишљења да су већина НВО, тај "цивилни сектор", а они су то донедавно били и даље ће блиско сарађивати - у ствари нека претходница америчке шесте флоте, адвокати Хашког трибунала и томе слично...
Али можда су они верски фундаменталисти?! Позивањље на "истину коју је говорио Христос" ми тако делује. А тек "боја Христа, боја проливене крви"... [-X
Можда су они комунисти. Латинка Перовић је до сада била редовна на њиховим скуповима. Чеда је рекао да је левичар, објашњавајући што су узели црвену боју...
Можда су расисти... Видели смо келтски крст на Чединој мајци. Сетимо се изјава њиховог гуруа Бебе Поповића о целом Балкану као "генетској депонији" (истини за вољу - он још није члан нове партије). Сетимо се свих пљувања по свему "азијатском" - мада у томе предњаче њихова досманлијска сабраћа демонохришћани.

А можда су само слуђени, изгубљени, зомбирани...

ti si, bre, opsednut...
posle kazu kako LDPovci potenciraju Cedu po forumima... :roll:
 
panther:
prvo da bi neko bio advokat okupatora mora da postoji i okupator

Косово и Метохија и Република Српска су под окупацијом НАТО пакта. Не треба никада заборавити да при "решавању проблема" оно што себе назива "међународна заједница", а у ствари је Pax Americana има двоструке аршине.
Онда се ту Умеће Чеда који у програму своје странке "Србији се жури" (ваљда у ОНУ просторију) износи као ставове:
1. Срби су 100 година присутни на Косову кроз терор
2. Слике Сребренице и слике Аушвица се разликују само по боји
3. Срби ако не буду добри неће их ни бити.
Могу ја да тражим те ствари на његовом сајту. Лепо кажу - чега би се паметан стидео...

panther:
Ja da ti kazem sta su? pa ja da sam hteo da otvorim ovakvu temu i da sam opterecen Cedom kao ti ja bi i napisao sta su
:lol:

Па шта се онда уопште јављаш. Ако не знаш за шта да гласаш не мораш ни гласати.

panther:
kakva paranoja,
spijun.JPG

A MENE AKO SE NA DAN BEZBEDNOSTI SETE SETA, AKO NE NIKOM NISTA

Лепа слика!
Постуј је твојим реформским пајтосима када следећи пут почну да кукају о завери Коштуничиних клерофашиста, страних служби, Цркве, Војске, Академије (што би рек'о Беба: злочиначко удружење), таблоида, масона, бициклиста...
 
Nexus 6:
ti si, bre, opsednut...
posle kazu kako LDPovci potenciraju Cedu po forumima... :roll:

А имам ли разлога да будем опседнут.
Питање је реторичко:
Косово и Метохија и Република Српска су под окупацијом НАТО пакта. Не треба никада заборавити да при "решавању проблема" оно што себе назива "међународна заједница", а у ствари је Pax Americana има двоструке аршине.
Онда се ту Умеће Чеда који у програму своје странке "Србији се жури" (ваљда у ОНУ просторију) износи као ставове:
1. Срби су 100 година присутни на Косову кроз терор
2. Слике Сребренице и слике Аушвица се разликују само по боји
3. Срби ако не буду добри неће их ни бити.
 
Nexus 6:
bez obzira na retoricko pitanje, nemas razloga da budes opsednut...budi opsednut kada predju cenzus i budu u stanju da nadglasaju DS i neke umerenije partije...mada takvih i nema...

Проблем је у томе што ДС стално повлађује "свесним појединцима" када ови врше притисак да се не скрене са Титовог пута. Тадићу су једини проблем радикали. Иначе он тиме релативизује (а понекад и крши) Устав по којем је он председник свих грађана Србије -> самим тим и радикала.
 
Duh Sekire:
Проблем је у томе што ДС стално повлађује "свесним појединцима" када ови врше притисак да се не скрене са Титовог пута. Тадићу су једини проблем радикали. Иначе он тиме релативизује (а понекад и крши) Устав по којем је он председник свих грађана Србије -> самим тим и радикала.

pa DS mora da pravi kompromise...iako su ljigavi...posle sledecih izbora da vidis DS, PSS, SDP i eventualno DSS i G17 u koaliciji...
da se ja pitam uveo bih pravilo po kome dve najjace partije moraju da naprave koaliciju...nema biranja...
 
Човече ти не разумеш... јел треба да ти цртам:
А = ДС (политичка странка)
Б = Председник Србије (личност изнад свих странака)

Може да ДуПе има ставове какве хоће или Влаховић. Тадић је председник свих грађана Србије и треба тако да се понаша. Он не сме ни да спроводи неки политички програм осим ако око њега не постоји консензус (ако не може 100%, онда бар 90% грађана).
То Коштуница може да спроводи свој програм и не обазире се на друге (у законским границама и под претпоставком за добро свих грађана, што они оцењују на следећим изборима). А Коштуница се понаша више као председник државе. Он се више понаша интегративно у смислу да саслуша и радикале и демократе. Кад се Тадић консултовао са радикалима, а они су најјача странка у Србији?!?
 
Nexus 6:
da se konsultuje sa njima?
oko cega?

Ако нема око чега да се консултује, можда је боље да се не меша у свој посао. Можда је боље да буде као Милутиновић.
У Србији се никад нема мере. Па је онда председник или као Милошевић да гура само једну страну (што ради Тадић) или као Лилке или Миланче...
Уосталом, председник и нема нека овлашћења.
 
Зашто Тадић није дигао глас у одбрану грађанина Томе Николића, када га је напала Наташа Кандић да је УБИЦА?!?
А знао је да попије пиће са Дарком Рундеком - странцем који је попио батине јер се смуцао у 5 ујутру по граду.
 
Уосталом, ово је тема о чедистима. Ја сам после дужег размишљања закључио да су они фундаменталисти. Следи најкомплетнија дефиниција овог појма. Болдовано је оно што се на њих односи:

What is Fundamentalism?

Fundamentalism can be broadly defined as a strict and literal adherence to a set of basic principles and specific beliefs. Although many, if not most forms of fundamentalism are religious, by no means are all religious people fundamentalists. The adherence to certain beliefs seen in fundamentalism is so strong, that the presentation of evidence that contradicts these beliefs leads to no reassessment of them, on the part of the fundamentalist. Indeed, sometimes these beliefs may even contradict one another. In some cases, the beliefs of fundamentalists can be so strong as to overcome the basic human instinct of survival and an individuals compassion for others.

Fundamentalists are intolerant of those who do not share their beliefs and values and this intolerance can sometimes lead to violence. Often times such violence is the result of a belief, commonly held by fundamentalists, that God is using them as an agent of intervention. The bombing of abortion clinics and the murder of physicians who perform abortions are examples of violence resulting from fundamentalism. The attacks on the Pentagon and World Trade Center Towers that were carried out on September 11, 2001, resulting in the deaths of thousands of people, are specific examples.

Fundamentalism has led to countless wars and the persecution and murder of millions of people throughout history. Fundamentalism is also an enemy of science. I am committed to countering fundamentalism through education, the promotion of logic and critical thinking, and the protection of basic human rights. In my opinion, basic human rights include freedom of expression, freedom of religion, and freedom of political dissent.

http://www.evolutionhappens.net/fundamentalism.htm
 

Back
Top