DS-ovske vizit kartice...

urospo

Iskusan
Poruka
5.289
Evo sad ide "Zamka" na Pinku, gosti su Aligrudic, Vucic i Andjelkovic
Pominje se Sarovic iz SRS i onoliki njegovi putni troskovi...medjutim, to deluje smesno u odnosu na "dokaze" koje je lukavi Vucic izneo odmah po pokretanju te teme u emisiji.
Naime, gospoda iz poslanickog kluba DS, iako u poslednjih mesec nisu ni ucestvovali u radu skupstine, imaju za taj period racune za..pazite sad (ko nije gledao)
Za vizit kartice :shock:
Za parking servis :shock:
Za hotelski smestaj :shock:
Za dnevnice u inostranstvu :shock:
Al ebote oni u vreme od kad su im ti racuni nisu ni bili u skupstini...

Koliko sam razumeo onaj Sarovic nije prekrsio zakon, ali bi po meni ipak trebao da bude kaznjen, a za ovo sto je sad izneto u emisiji....eeeeee :roll: :roll: :roll:
 
E moj urospo, pa da je Vucic , koji sve vise podseca na Esmeraldu ( ebote, u svakoj emisiji je na rubu da zaplace),,,,,reko da je zemlja ploca, ti bi poverovao...
Ebe mi se i za jedne i za druge...ali, onaj smrad seljacki, sto je uzeo 2 miliona, to uopste ne dovodi u pitanje..

Covek kaze, jesam, pa sta??? Vozim svaki dan 500km....i ko vas hebe...
E to je bezobrazluk....bar da malo muca, laze, folira....ne , bre...JESAM, PA STA???

Najgore je sto ga sad svi brane...i DS i SPS...svi, bre.....sta hocete, bre rajo???
Uzeo covek, ima pravo......

Stvarno , sta bre , mi hocemo.....ne hebu nas za suvu sljivu....a mi se ovde frljamo sa ko je bolji, ko je gori....e jesmo retardi....svi
 
Strela:
Jel ti stvarno veruješ da se za parking može potrošiti 35.000 dinara, odnosno dve prosečne plate u Srbiji? Pa ja živim u centru, tačnije u krugu dvojke i tačno znam
pošto je parkiranje.

gledao sam emisiju,,,i nisam video dokaz...video sam samo staru Radikalsku foru sa papirom, kojim mase po studiju

I to je za tebe dokaz

E, a koliko kosta parking mesto u javnoj garazi??/bas onoj ispod skupstine...veceras sam bio tamo parkiran dva sata, al se nesto ne secam kolko sam platio....podseti me
 
Dan u garazi je nesto preko 1000 din..mesec dana....tridesetak hiljada.....

A sta bi sa onim dilberom koji je 5 puta obisao zemaljsku kuglu, iz SRS??
I onaj, sto zivi u bgd a ima boraviste u Vranju, odnosno ide da pljusne patku ribi u Vranje o nasem trosku???
 
vuciceva podmetanja i falsifikati nisu novijeg datuma...poznata su jos od vremena slobizma,kada je uvazeni gospodin bio ministar informisanja i ljude tamnicio zbog novinskog clanka koji mu se ne bi svideo...stari blefer...sto kaze milos vasic:"podseca me na zlo dete"
 
Е, јел има неко онај дуел са Гавриловићем када Вучић 15 пута понови "Ко је убио жену?!"
Оно је таква испала да...
Image32.jpg
 
sta cu...voleo sam da se nerviram...
uostalom ja ne mogu da se otkacim necega sto je bilo na vlasti, i necega sto ima jake sanse da se ponovo nadje na toj psihoaktivnoj supstanci...
ti ne mozes da se otkacis od necega sto nema nekog uticaja...
ko je gori od nas dvojce...

pazi kad sam uzivao u emisiji Isidore Bjelice, koju, u principu, ne gotivim, gde je gost bio i Canak, kad uporedim sa Zamkom gde onaj zapenusavi jadnik dovuce jos dvesta jadnika da mu lizu ego svojim tapsanjem...
 
Nexus 6:
ti ne mozes da se otkacis od necega sto nema nekog uticaja...

Да, да - ако бисмо се правили да страни центри моћи немају утицаја...
Уосталом нису чедисти једини: ево Богољуб и његов партнер Екрем Лука. Да се ја питам сви посланици које он купује би попили букагије због велеиздаје.
Уосталом, ако они немају утицаја, онда и моје теме не треба да буду актуелне, нека падну лепо на дно... Па што их онда ти и онај Пантер воздижете?!?
 
serb_pagan:
vuciceva podmetanja i falsifikati nisu novijeg datuma...poznata su jos od vremena slobizma,kada je uvazeni gospodin bio ministar informisanja i ljude tamnicio zbog novinskog clanka koji mu se ne bi svideo...stari blefer...sto kaze milos vasic:"podseca me na zlo dete"

Хајде да се и ја једном сложим са Тобом и оном пропалом пандурчином Милошем Васићем... (али то ме, морам признати, забрињава) :razz:
 
billy_THE_kid:
E moj urospo, pa da je Vucic , koji sve vise podseca na Esmeraldu ( ebote, u svakoj emisiji je na rubu da zaplace),,,,,reko da je zemlja ploca, ti bi poverovao...
Ebe mi se i za jedne i za druge...ali, onaj smrad seljacki, sto je uzeo 2 miliona, to uopste ne dovodi u pitanje..

Covek kaze, jesam, pa sta??? Vozim svaki dan 500km....i ko vas hebe...
E to je bezobrazluk....bar da malo muca, laze, folira....ne , bre...JESAM, PA STA???

Najgore je sto ga sad svi brane...i DS i SPS...svi, bre.....sta hocete, bre rajo???
Uzeo covek, ima pravo......

Stvarno , sta bre , mi hocemo.....ne hebu nas za suvu sljivu....a mi se ovde frljamo sa ko je bolji, ko je gori....e jesmo retardi....svi
DA znas da jesmo........I to ZESCE !!!!!!
 

Back
Top