Šta imate da kažete za kraj treće petogodišnjice našeg siromaštva?

Navodiš me na političku raspravu, a tema nikako ne vodi u tom smeru... po meni.
Pitanja su sasvim prosta, i tiču se svih nas. Ja sam izrazio svoje nezadovoljstvo, ali verovatno postoje i oni koji su zadovoljni.
Ovo nema veze sa izbornom kampanjom bilo čije stranke, jer nisam član ni jedne stranke.

A ako je nekima Sloba kost u grlu, da napomenem da sam za -8000,00 din (plata) mogao pazariti mnogo više nego sada,
da sam izlazio sa posla kad god sam hteo i obavljati neke dodatne poslove (još jedna zarada),
a da sada ne mogu ništa, stalno vezan za posao, radeći kao robijaš....
a plata mi je u remontu 15-16.000,00 din,
a u kampanji koja traje 3 meseca 27-30.000,00 din (12 sati), i sa više od 200 prekovremenih sati koje su mi odbili za slobodne dane,
od kojih mi ni polovinu neće dati da iskoristim, a ja ne bih trebao da radim za slobodne dane, već za pare........
.......i zato, nemoj da me nerviraš.
 
od nule sve pocinje i sve se zavrshava...sinus i kosinus
znas krecesh iz nule ali zavrsish u 2*pi
to je enki jedinichni krug to me je proganjalo ovih godina i sad vise ne moram izgleda da ga gledam tako...argument od ugla

a ako krenesh unazad stizesh u -2*pi
u stvari to nije NULA nego je argument nula...to je moduo 1
ok moduo je uvek 1
:I
kako vam ovo deluje je l se duvam malo a
 
aaa
pa da nam se vrati sloba???
ma ne ide 2x u istu reku
mozhda ti je to tzv "sladak limun" kao tad idelizujes jer ti je sad sranj.e
sad da dodje..opet je to presek
a dobro je l to oces da potpisujemo da se puste slobha i sheshelj
hehehe meni nesto sheselj ne fali ali ako ti neko smeta to znaci da nesto tebi nije ok
hehe sloba je nash kastro tako nestho?
u stvari meni je najbolje bilo kad su nas bombardovali !!! zaebavali smo se i svi smo bili fini jedni prema drugima. pa ono kad je nestajalo struje
eto... daj da napraivmo neki incident :)
sad ja ovde samozhivo sedim a ovi su tuzni mislim........... a ja forumashim
aj sad cu da se posvetim
 
bigsister:
pa porasla sam velikaaa... :lol:
nisam... sve po prirodi stvari...:D
za vreme slobe sam bila veoma mala, ali se setjam da sam obozavala shetnje duz ceolg bulevara dok trazim hleb i onda dodjem kutji praznih ruku i sa parama od koji nemogu vishe nsihta da kupim, al mi je bilo zanimljivo... sad mi je hleb prekoputa, ima uvek i danju i notju, a ako odvojim pare za hleb i mrzi me da idem da kupim onda ostavim za sutra, a sutra ponovo imam dosta para za taj hleb... mislim da mi je sada dosadno... sa te tachke gledishta...

ali ti i dalje mozesh da ides duz bulevara ....valjda..
i kao pitas ih da li imaju hleb i kazes im kako oces da ti odgovore
ali to nije to. eh
:I
 
TOMAX:
Ja sam sa sela, i taj period za vreme sankcija i inflacije (van svake pameti) relativno sam lako prebrodio,
iako mi je tadašnja plata bila samo 10dm, ali......
nije uvek tako bilo, zar ne?
Pa i sada socijalni položaj nekima odgovara, a nekima ne,
zato i želim da svako kaže ono što misli.

Ne branim Miloševića.

shto si zvanican to znaci da delujem hladno

pa uvek socijalni polozaj nekima odgovara, a nekima ne :I
 
Ako želite da vam i naredna godina protekne kao ova, vi ste onda zaista srećni ljudi.
To je ta razlika koja nas deli, jer neki bi želeli, a neki ne (ni u kojem slučaju).
Zbog čega?

Hajde za promenu da unesemo i malo ozbiljnosti, dok ne ugase i ovu temu.
Shvatam ja vaše komentare i čak se slažemo u nekim mišljenjima,
ali budimo realni.

"- važno da je meni dobro i zato me boli **** za svet koji me okružuje!"
Mislim da je ovakva rečenica profil ljudi koje prezirem, i koji se mogu videti na tv-u....
a oni se bave politikom, sportom, muzikom, biznisom, kulturom.....
 
Za temu si izabrao komentarisanje ekonomsko-politicke situacije u Srbiji a za takve teme na Krstarici postoji poforum,jeste da nije tako posecen kao Svastara ali....
Stvarno mi je zao zbog tako loseg polozaja koji imas u tvojoj sadasnjoj firmi,verovatno bi i ja bio besan da moje prekovremene sate pretvaraju u fiktivne slobodne dane a ne u novac.
Medjutim,forum nije pravo mesto za kanalisanje tog besa...
ovde postoje ljudi koji te postuju i cene i nimalo ti nisu krivi za tvoju trenutnu situaciju...
kakva god ona bila...
...e sad,da ja ovo ne bi bacao pod kljuc ili brisao----->politika
 
father:
Za temu si izabrao komentarisanje ekonomsko-politicke situacije u Srbiji a za takve teme na Krstarici postoji poforum,jeste da nije tako posecen kao Svastara ali....
Stvarno mi je zao zbog tako loseg polozaja koji imas u tvojoj sadasnjoj firmi,verovatno bi i ja bio besan da moje prekovremene sate pretvaraju u fiktivne slobodne dane a ne u novac.
Medjutim,forum nije pravo mesto za kanalisanje tog besa...
ovde postoje ljudi koji te postuju i cene i nimalo ti nisu krivi za tvoju trenutnu situaciju...
kakva god ona bila...
...e sad,da ja ovo ne bi bacao pod kljuc ili brisao----->politika
Zasto pa ovo je politika ja ne vidim sta je ovde za kljuc!
 
TOMAX:
Da li ste uspeli da postignete nešto u životu?
Ako jeste, da li ste pri tom koristili sva (ne)dozvoljena sredstva?
Kako ste živeli za vreme Slobine vladavine, a kako sada živite?

Hvala na pitanju, ja sam uvek negde na nuli.
Dakle, od nule sve počinje....
i na nuli se sve završava.

potpuno je suludo tvrditi da siromastvo i beda ovde traje od petog oktobra...a ko je dobro ziveo u slobino vreme?ajd kazi....vredni i posteni ljudi sigurno ne
 

Back
Top