Zene sa cerkom iz prethodnog braka koje se preudaju

Lex et Honor

Primećen član
Poruka
748
Pod ovim mislim da dovedu novog muza u kucu ili ode sa decom kod njega u kucu.
Meni nije jasno da li ta zena ikada pomisli da ce se njen novi muz naloziti na pastorku kada ova postane punoletna

Mladje jeste sladje, a vidja je svaki dan. Genetika je tu faktor. Ako mu se svidela majka, svidela bi mu se i njena cerka koja sada ima 20, 25 godina. E to je ono sto je meni gnusno i, osudjujte me, ali takve zene smatram slepicama. Ok, zabavljaj se ti, imaj decka posle braka, ali ziveti sa njim nikako nije zdravo. Cak bih rekao da je perverzno i bolesno. Pogotovo ako se ima musko dete koje po pravilu prezire ocuha i ono ne moze imati srecno detinjstvo.
 
NE bih ja dovodila muskarca u kucu dok deca ne odu svojim putem(fax, udaja, posao..)

Tad te deca gurnu u staracki dom i preuzmu ti nekretninu ili je prodaju i podele lovu.

- - - - - - - - - -

Pod ovim mislim da dovedu novog muza u kucu ili ode sa decom kod njega u kucu.
Meni nije jasno da li ta zena ikada pomisli da ce se njen novi muz naloziti na pastorku kada ova postane punoletna

Mladje jeste sladje, a vidja je svaki dan. Genetika je tu faktor. Ako mu se svidela majka, svidela bi mu se i njena cerka koja sada ima 20, 25 godina. E to je ono sto je meni gnusno i, osudjujte me, ali takve zene smatram slepicama. Ok, zabavljaj se ti, imaj decka posle braka, ali ziveti sa njim nikako nije zdravo. Cak bih rekao da je perverzno i bolesno. Pogotovo ako se ima musko dete koje po pravilu prezire ocuha i ono ne moze imati srecno detinjstvo.

Najzesci se.x bi bio u trojku, mama kci i matori perverznjak..........jesi li probao to u razvratnoj i dekadentnoj Ameriki, priznaj usra.lo te i sladis se i navlacis ovde ljude.
 
Прво нису сви мушкарци перверзњаци а друго ако се жена уда док је дете мало мислим да су шансе за тако нешто минималне јер се развије однос ћерка - отац (иако је у питању очух).
 
Као што нико не улази у брак да би се развео од оца/ мајке своје деце па се опет свашта деси, тако нико ни не улази у нов брак, када већ има децу, са сумњом у новог партнера а опет може свашта да се деси. А има опет случајева где је нови партнери био прврженији деци него прави родитељ, нема правила...

Лично, нисам из те приче. Сматрам да је довољно да своје дете не лажем, да имамо отворен однос, да зна да имам неког ако је то дуже и озбиљније али такође сматрам да немам право да му намећем своје изборе.
Немам срце за то, да му мењам живот увођењем неког њему страног а мени блиског па би самим тим њему била још неприроднија атмосфера, овако великом. Става сам да то ремети комоцију детета а моја и жеља и обавеза је да му приуштим спокојан, удобан дом.
А вала немам ни толико дрскости да свој живот са те стране намећем као обавезу неком другом.
Не бих се ни сама осећала добро као вечити посредник између детета и партнера, а то је неминовно.
 
Као што нико не улази у брак да би се развео од оца/ мајке своје деце па се опет свашта деси, тако нико ни не улази у нов брак, када већ има децу, са сумњом у новог партнера а опет може свашта да се деси. А има опет случајева где је нови партнери био прврженији деци него прави родитељ, нема правила...

Лично, нисам из те приче. Сматрам да је довољно да своје дете не лажем, да имамо отворен однос, да зна да имам неког ако је то дуже и озбиљније али такође сматрам да немам право да му намећем своје изборе.
Немам срце за то, да му мењам живот увођењем неког њему страног а мени блиског па би самим тим њему била још неприроднија атмосфера, овако великом. Става сам да то ремети комоцију детета а моја и жеља и обавеза је да му приуштим спокојан, удобан дом.
А вала немам ни толико дрскости да свој живот са те стране намећем као обавезу неком другом.
Не бих се ни сама осећала добро као вечити посредник између детета и партнера, а то је неминовно.

Da ne ponavljam napisano, isto mislim.
 
Pod ovim mislim da dovedu novog muza u kucu ili ode sa decom kod njega u kucu.
Meni nije jasno da li ta zena ikada pomisli da ce se njen novi muz naloziti na pastorku kada ova postane punoletna

Mladje jeste sladje, a vidja je svaki dan. Genetika je tu faktor. Ako mu se svidela majka, svidela bi mu se i njena cerka koja sada ima 20, 25 godina. E to je ono sto je meni gnusno i, osudjujte me, ali takve zene smatram slepicama. Ok, zabavljaj se ti, imaj decka posle braka, ali ziveti sa njim nikako nije zdravo. Cak bih rekao da je perverzno i bolesno. Pogotovo ako se ima musko dete koje po pravilu prezire ocuha i ono ne moze imati srecno detinjstvo.

Po toj tvojoj logici ne bi smela ni da se usvajaju deca, jer nisu u krvnoj vezi pa se može "muz naloziti na" ćerku (ili sina). A kao što znamo, nekima ni krvna veza nije prepreka. Tako da krivicu prvenstveno treba tražiti u takvim muškarcima, a ti se na to uopšte nisi osvrnuo. Pravdaš ih genetikom.Pišeš kao da imaju pravo da se lože na svaku koja im zapadne za oko, a nalazi im se u blizini. Žena je kriva, slepica.
 
Pod ovim mislim da dovedu novog muza u kucu ili ode sa decom kod njega u kucu.
Meni nije jasno da li ta zena ikada pomisli da ce se njen novi muz naloziti na pastorku kada ova postane punoletna

Mladje jeste sladje, a vidja je svaki dan. Genetika je tu faktor. Ako mu se svidela majka, svidela bi mu se i njena cerka koja sada ima 20, 25 godina. E to je ono sto je meni gnusno i, osudjujte me, ali takve zene smatram slepicama. Ok, zabavljaj se ti, imaj decka posle braka, ali ziveti sa njim nikako nije zdravo. Cak bih rekao da je perverzno i bolesno. Pogotovo ako se ima musko dete koje po pravilu prezire ocuha i ono ne moze imati srecno detinjstvo.

odma mi padne na pamet keva i cera u paketu fuj
 
Pod ovim mislim da dovedu novog muza u kucu ili ode sa decom kod njega u kucu.
Meni nije jasno da li ta zena ikada pomisli da ce se njen novi muz naloziti na pastorku kada ova postane punoletna

Mladje jeste sladje, a vidja je svaki dan. Genetika je tu faktor. Ako mu se svidela majka, svidela bi mu se i njena cerka koja sada ima 20, 25 godina. E to je ono sto je meni gnusno i, osudjujte me, ali takve zene smatram slepicama. Ok, zabavljaj se ti, imaj decka posle braka, ali ziveti sa njim nikako nije zdravo. Cak bih rekao da je perverzno i bolesno. Pogotovo ako se ima musko dete koje po pravilu prezire ocuha i ono ne moze imati srecno detinjstvo.
Mislim da nijedna normalna ne razmislja tako.
Takodje nece svaki muskarac da naskoci na pastorku, mozda jedono ako se ozenis babu zbog papira ili para a cerka ili unuka su tvojih godina.
Mada i tada bi pre dobio po nosu i razvod nego ono sto te interesuje.
 
podseti me tema na onog crnog Vudija Alena.
Ni po jada što je kresao pastorku, nego ju je i oženio.
Dakle - em ga ceo svet zbog toga prezreo (osim ovde nekih forumaša, ali to i nije pohvalno da te takvi vole), em mu je bivša žena sad postala tašta :eek:- to nije duplo zlo, nego je zlo na kvadrat!
Ne znam gde mu bio mozak...
 
Tada je vec teže da nadješ muškarca. Prošli svi vozovi, jedino ostaje šetnja. :mrgreen:

Pa nasla bih onda zenu. :lol:

- - - - - - - - - -

Tad te deca gurnu u staracki dom i preuzmu ti nekretninu ili je prodaju i podele lovu.

- - - - - - - - - -

Najzesci se.x bi bio u trojku, mama kci i matori perverznjak..........jesi li probao to u razvratnoj i dekadentnoj Ameriki, priznaj usra.lo te i sladis se i navlacis ovde ljude.

Gde ranije u staracki... pa nisam radjala u 50-oj :lol:

A ovo za trojku mi je gnusno

- - - - - - - - - -

zasto bi bila usamljena ceo zivot. Ne verujem da bi se cerki svideo neko ko je 25 god stariji od nje. I ona se pita. Nije kao da je ocuh muva i ona mora da bude sa njim.

KO kaze da mora da bude usamljena?
Sta fali vezi ali bez zajednickog zivota?
 
Osecaj porodice

Ali taj osecaj ne moze biti komotan kao tamo gde su svi svoji ma koliko se neko trudio.
Izuzimam usvojenu decu ili prihvacenu u situaciji iz uvoda kao jako malu pa da za drugo ni ne znaju.
Prosto, ne moze devojka od 15 godina da se seta opusteno bez brusa po kuci pred ocuhom niti momcic da se opusti razgacen pred macehom kao pred svojim roditeljima. Milim mogu, ali su onda nevaspitani a to je onda opet odgovornost i krivica majke sto nisu dovedeni u red.
Ja jako volim taj komfor u kuci. I cenim to kod drugih, zato ni u goste ne idem da prespavam kod nekoga, ako ne mogu da obezbedim smestaj necu ni ici.
Ako dete zeli da otputujemo, necu partneru predloziti da ide sa nama, ako on zeli sa svojom decom negde necu se nametati a poziv cu odbiti. Prosto, nije to- to. A zamisli zivot tek...
Opet izuzimam situaciju gde su deca izuzetno mala i gde srastu sa situacijuom kao jedinom i mogucom.
 
podseti me tema na onog crnog Vudija Alena.
Ni po jada što je kresao pastorku, nego ju je i oženio.
Dakle - em ga ceo svet zbog toga prezreo (osim ovde nekih forumaša, ali to i nije pohvalno da te takvi vole), em mu je bivša žena sad postala tašta :eek:- to nije duplo zlo, nego je zlo na kvadrat!
Ne znam gde mu bio mozak...

A u meni je uvek cucala neka vrsta Lolite. I zao mi je sto kao mlada nisam imala hrabrosti kada su stariji muskarci u pitanju. Pa da ga netremice gledam u oci kako se preznojava dok bezobrazno lizem lilihip :lol:
 
Pod ovim mislim da dovedu novog muza u kucu ili ode sa decom kod njega u kucu.
Meni nije jasno da li ta zena ikada pomisli da ce se njen novi muz naloziti na pastorku kada ova postane punoletna

Mladje jeste sladje, a vidja je svaki dan. Genetika je tu faktor. Ako mu se svidela majka, svidela bi mu se i njena cerka koja sada ima 20, 25 godina. E to je ono sto je meni gnusno i, osudjujte me, ali takve zene smatram slepicama. Ok, zabavljaj se ti, imaj decka posle braka, ali ziveti sa njim nikako nije zdravo. Cak bih rekao da je perverzno i bolesno. Pogotovo ako se ima musko dete koje po pravilu prezire ocuha i ono ne moze imati srecno detinjstvo.



to ti je onaj tupavo govedji mentalitet koji zamislja da imanje zakonskog prava na neki postupak garantuje odsustvo negativnih posledica tog postupka. pa tako recimo zene imaju pravo da setaju ulicom polugole te automatski ignorisu cinjenicu da je ogromna verovatnoca da ce neki frik da ih napastvuje. tu je zdravorazumsko i logicno razmisljanje totalno potisnuto od strane tupsonskog prkosa 'ja imam na to pravo'.

tako isto i te iz tvog primera, one imaju zakonsko pravo da se preudaju i tu je svaka pomisao na to da bi novi zmu sasvim izvesno mogao naci njenu cerku seksualno privlacnom (pogotovo kad mu ona dosadi) tabuirana i stavljena ad akta jer u njihovim glavama to pravo na preudaju garantuje da je cela ta situacija potpuno zdrava. nesto na fazon 'drzava i drustvo garantuju pravo na preudaju, pa je to sasvim normalno i prihvaceno, te stoga nista ne moze poci po zlu novi zmu je duzan da se ponasa u skladu sa mojim pravom i on ce se tako ponasati'. medjutim malo morgen
 
Pod ovim mislim da dovedu novog muza u kucu ili ode sa decom kod njega u kucu.
Meni nije jasno da li ta zena ikada pomisli da ce se njen novi muz naloziti na pastorku kada ova postane punoletna

Mladje jeste sladje, a vidja je svaki dan. Genetika je tu faktor. Ako mu se svidela majka, svidela bi mu se i njena cerka koja sada ima 20, 25 godina. E to je ono sto je meni gnusno i, osudjujte me, ali takve zene smatram slepicama. Ok, zabavljaj se ti, imaj decka posle braka, ali ziveti sa njim nikako nije zdravo. Cak bih rekao da je perverzno i bolesno. Pogotovo ako se ima musko dete koje po pravilu prezire ocuha i ono ne moze imati srecno detinjstvo.

fuj...pa to hoda
 

Back
Top