Zene sa cerkom iz prethodnog braka koje se preudaju

@ gsn ducko
pozdrav od gerijatrije... zelen si ti jos za prave m/z odnose:lol:



naravno, zreo si tek kad formiras ljubavni trougao

ti zena i vijagra


begaj lebati

- - - - - - - - - -

Siguran sam i u sebe i u milione drugih koji zive sa decom iz prethodnih brakova, usvajaju tudju decu i sl.



ne verujem ti

a i statistika te demantuje
 
zasto devijantnost? sta je devijantno u tome da muskarac nadje lepu mladu devojku seksualno privlacnom?

devijantno bi bilo da je spopadne


koliko si ti siguran da ne bi primetio zeninu cerku da se u gacicama proseta kucom? nemoj biti licemer

vi u stvari hocete da kazete da ako stupite u brak sa nekom zenom, to automatski potire seksualnu zelju za drugim zenama

a to sasvim pouzdano znamo da je glupost


Mozda ljudi gledaju ocima ljubavi?
 
Kakva statistika, pa koliko je ljudi u ponovljenim brakovima, i sa tudjom decom kao delom porodicne zajednice, i zive normalno.



ti ne znas gde zivis, to pod jedan

uostalom ovde nije rec o tome gde su ocusi gledali dete kako odrasta, tema je o zenama koje u novi brak sa sobom povedu odraslu kobilcinu

- - - - - - - - - -

Mozda ljudi gledaju ocima ljubavi?



nemoj molim te...
 
Seksualna zelja nije primarna u funkcionisanju ljudi, da se njoj povladjuje ne bi se moglo proci ulicom, cerecili bi se kao u Indiji.



dobro, znaci priznajes da bi seksualna zelja mogla da postoji

pa ako vec znas da je to slucaj, zasto sebe i druge stavljati u situaciju da razmisljas da li ili ne, sta ce kome pasti na pamet?

to je nocna mora od zivota
 
naravno, zreo si tek kad formiras ljubavni trougao

ti zena i vijagra


begaj lebati

a sto bi begao kad me vuces za jezik... ? da ti pojednostavim moje poglede na zivot ioko ovoga vezano za vijagru :lol: posto sam malko staromodan, smatram bas kao i ti, da ako ti bog nesto podari to neces profanisati i na tome skupljati jeftine poene da bi sebi dizao status vec ces govoriti iz srca... to je jedno i jastvo kao nad svime sto sam kao bilo koji covek.... a drugo sto te opet kopka dosta :lol: , dokle god sluzi ona stvar sluzi, kada odsluzi tako je tvorac hteo i glumatanje nekoga gutanjem pilulica moze da da samo lazni potencijal samozadovoljstva i kurcevitosti, znas kako ide kupovanje sportskog auta, bildovanje, dzoging, mesta gde izlaze mladi... a to nisam ja...nadam se da se i u tome slazemo?

za kraj, sve zene vole starije nekad i poprilicno starije, a zasto je tako glupo mi je da ti crtam jer znam da nisi totalno tocilo i da nervnim zavrsecima nekad i uspes da razumes kada se i sam duhovno svakim danim sve vise uzdizes da bi nadrastao decaka u sebi...nekad lupis kao sad, al ajde... mi stariji znamo sta je decacka ludost i ljubomora :lol:
 
dobro, znaci priznajes da bi seksualna zelja mogla da postoji

pa ako vec znas da je to slucaj, zasto sebe i druge stavljati u situaciju da razmisljas da li ili ne, sta ce kome pasti na pamet?

to je nocna mora od zivota
Ne ide to tako, postoje i neke ljudske osobine koje bi se mogle nazvati vrednostima, pa kad ti zivot dodeli ulogu oca ili ocuha mora se igrati na najbolji moguci nacin, a ta uloga ne podrazumeva seksualnu zelju prema vlastitom ili prihvacenom potomstvu.
 
a sto bi begao kad me vuces za jezik... ? da ti pojednostavim moje poglede na zivot ioko ovoga vezano za vijagru :lol: posto sam malko staromodan, smatram bas kao i ti, da ako ti bog nesto podari to neces profanisati i na tome skupljati jeftine poene da bi sebi dizao status vec ces govoriti iz srca... to je jedno i jastvo kao nad svime sto sam kao bilo koji covek.... a drugo sto te opet kopka dosta :lol: , dokle god sluzi ona stvar sluzi, kada odsluzi tako je tvorac hteo i glumatanje nekoga gutanjem pilulica moze da da samo lazni potencijal samozadovoljstva i kurcevitosti, znas kako ide kupovanje sportskog auta, bildovanje, dzoging, mesta gde izlaze mladi... a to nisam ja...nadam se da se i u tome slazemo?

za kraj, sve zene vole starije nekad i poprilicno starije, a zasto je tako glupo mi je da ti crtam jer znam da nisi totalno tocilo i da nervnim zavrsecima nekad i uspes da razumes kada se i sam duhovno svakim danim sve vise uzdizes da bi nadrastao decaka u sebi...nekad lupis kao sad, al ajde... mi stariji znamo sta je decacka ludost i ljubomora :lol:



dutjqo

ne seri

- - - - - - - - - -

Ne ide to tako, postoje i neke ljudske osobine koje bi se mogle nazvati vrednostima, pa kad ti zivot dodeli ulogu oca ili ocuha mora se igrati na najbolji moguci nacin, a ta uloga ne podrazumeva seksualnu zelju prema vlastitom ili prihvacenom potomstvu.



dobro, ti znaci smatras da si u stanju da kontrolises na sta ces da se izlozis? ono, kazes sebi ja sam sad ocuh i moram da odigram svoju ulogu i kita te poslusa? :lol:


pa ne misim zamisli uzmes tako neku zenu a neko ko bogomoljka joj cerka

voli da lize lilihip i gleda te kako se preznojavas :lol:
 
a kako ti znas ko bi bio dobar roditelj a da nisi okusio tu car?



eno ti ga dilajt, prvo se zgrazava nad uvodnim postom a onda u nekom od sledecih kaze kako smo svi opiceni

koje je?

jesmo zgrozeni ili smo opiceni


ili daca, lik koji negira da bi dvadesetogodisnjakinja mogla da mu bude seksualno privlacna

meni to jos i najzlokobnije zvuci


ajde kad su u pitanju tvoja deca, ali tudja... ne verujem nikome nista. pogotovo kad laze
 
a zasto ne moze biti?

iz iskustva ti mogu reci da zena pre pozeli duhovnu promenu nego muskarac...

Okej, ali ocigledno smo kod seksualne...

- - - - - - - - - -

eno ti ga dilajt, prvo se zgrazava nad uvodnim postom a onda u nekom od sledecih kaze kako smo svi opiceni

koje je?

jesmo zgrozeni ili smo opiceni


ili daca, lik koji negira da bi dvadesetogodisnjakinja mogla da mu bude seksualno privlacna

meni to jos i najzlokobnije zvuci


ajde kad su u pitanju tvoja deca, ali tudja... ne verujem nikome nista. pogotovo kad laze

Je l bi ti mogao da nemas seksualnu pomisao u toj situaciji?
 
Znaci muskarac ne moze biti samo sa jednom zenom i misliti, zeleti samo (na) nju, vec mora i da pomislja na druge...

Evo jos jedne varijante kao nadovez, npr. muskarac, ima bracnu partnerku kojoj nije veran, spava i sa drugim zenama, a kao ocuh je korektan, dakle normalan muskarac, sa zdravim seksualnim prohtevima koji ne podrazumevaju pedofiliju.
 
eno ti ga dilajt, prvo se zgrazava nad uvodnim postom a onda u nekom od sledecih kaze kako smo svi opiceni

koje je?

jesmo zgrozeni ili smo opiceni


ili daca, lik koji negira da bi dvadesetogodisnjakinja mogla da mu bude seksualno privlacna

meni to jos i najzlokobnije zvuci


ajde kad su u pitanju tvoja deca, ali tudja... ne verujem nikome nista

ne razumes me...i ja sam cesto imao obicaj da pricam o necemu sto nisam iskusio na svojoj kozi... moze ti neko pricati o roditeljstvu najpametnije, ali veruj da alibi ima samo neko ko se sa tim nosi svaki dan...i nije kritika tebe, samo suva relnost...ima ona izreka sto kaze da kada zena oseti mrdanje ploda u utrobi sa tim muskracem je gotovo...ne bas bukvalno ali zivot ide potpuno drugim tokovima... ko nema sirinu duha i ne dopusta slobodu deci vec je ogranicava on je bogalj u glavi... samo izdvajanjem ako treba sebe iz polozaja u vezi pre deteta i lisaavnjem najboljeg sto si imao u njoj, mozes oststi ciste pameti..ko srlja i hoce da se takmici sa detetom je pisi propalo...
 
eno ti ga dilajt, prvo se zgrazava nad uvodnim postom a onda u nekom od sledecih kaze kako smo svi opiceni

koje je?

jesmo zgrozeni ili smo opiceni


ili daca, lik koji negira da bi dvadesetogodisnjakinja mogla da mu bude seksualno privlacna

meni to jos i najzlokobnije zvuci


ajde kad su u pitanju tvoja deca, ali tudja... ne verujem nikome nista. pogotovo kad laze

Ne znam kako da ti objasnim da mnoge ljude ne privlaci potomstvo, vlastito, usvojeno, prihvaceno... to je normalan nacin funkcionisanja glave porodice...
 
Okej, ali ocigledno smo kod seksualne...

pa ako ti nas nekoliko delujemo kao neko koga zanimaju samo seksulane relacije sa suprotnim polom onda si na krivom putu rasudjivanja... tocila koji bi da imaju one night stand imas na svakom koraku...i muskraca i zena, cak zena vise jer nece da ulaze u nesto sto su naprimer iskusile kao lose... a muskarci mogu biti bas zesci smorovi posle te jedne noci koja im jel kao promeni zivot :lol:

- - - - - - - - - -

U tom slucaju losi roditelji ne bi postojali....

ja govorim o borbi, jer roditeljstvo je svakodnevna borba... los roditelj je toliko neprecizna definicija i moze se odnositi samo na totalne ekstreme
 
pa ako ti nas nekoliko delujemo kao neko koga zanimaju samo seksulane relacije sa suprotnim polom onda si na krivom putu rasudjivanja... tocila koji bi da imaju one night stand imas na svakom koraku...i muskraca i zena, cak zena vise jer nece da ulaze u nesto sto su naprimer iskusile kao lose... a muskarci mogu biti bas zesci smorovi posle te jedne noci koja im jel kao promeni zivot :lol:

- - - - - - - - - -



ja govorim o borbi, jer roditeljstvo je svakodnevna borba... los roditelj je toliko neprecizna definicija i moze se odnositi samo na totalne ekstreme

To kako mi delujete najbolje je da preskocimo...da ne pomesam foldere..:lol:
 

Back
Top