Zene sa cerkom iz prethodnog braka koje se preudaju

Nisam ni rekla da polazna tačka treba da bude da su svi ljudi devijantnog ponašanja, jedino da postoje i takvi. Greška je živeti u uverenju da su svi ljudi dobri, jer nisu.

Ali ovde na temi kao polazna tačka se nameće devijantnost, evo pogledaj taj deo koji je prika DI Lajt istakao, od koga zaista spopada muka, ljudi koji svoje poverenje poklanjaju bračnom partneru ne razmišljaju na taj način osim ako nisu paranoični ili i sami devijantni.
 
Ali ovde na temi kao polazna tačka se nameće devijantnost, evo pogledaj taj deo koji je prika DI Lajt istakao, od koga zaista spopada muka, ljudi koji svoje poverenje poklanjaju bračnom partneru ne razmišljaju na taj način osim ako nisu paranoični ili i sami devijantni.

to ti pričam...samo što me mrzi da pišem

- - - - - - - - - -

meni je zanimljivo što vi ovde svrstavate u devijacije i patologije, a znamo da smo svi opičeni na neki način
 
Ali ovde na temi kao polazna tačka se nameće devijantnost, evo pogledaj taj deo koji je prika DI Lajt istakao, od koga zaista spopada muka, ljudi koji svoje poverenje poklanjaju bračnom partneru ne razmišljaju na taj način osim ako nisu paranoični ili i sami devijantni.

Već sam 2x napisala šta mislim o temi i načinu na koji je postavljena. Da sam moderator obrisala bih je jer je tako sročena. A pošto je još uvek tu, i ljudi pišu na njoj, možemo razgovarati nezavisno od uvodnog posta.
 
devijantno je ne iskazivati svoj stav a pljuvati svaki drugi
devijantno je biti lazno iskren
devijantno je biti mlad i zelen a vec prepametan
devijantno je biti iskusan i zreo a biti optimista

to sam i ja hteo da napišem al nisam umeo

- - - - - - - - - -

Ja tu odmah uračunam i olakšavajuće okolnosti, kontam da na netu preovlađuje asocijalna raja, pa imam razumevanja za negativne načine razmišljanja. :)))

ma evo braca marlon objasnio
 
joj majko.
prvo, stvarno ne mislim da su svi muskarci boolesnici.
drugo, ni na pamet mi nije palo da u kucu dovodim ocuha deci. dovoljno im je bio stresan razvod.
trece, meni ozbiljne razlike u godinama nisu bile smetnja za ozbiljne veze..ne znam sto bi mi kod nekog drugog to bilo fuj, kad mi za mene nije bilo..
dakle, nisam uopste pametna dovoljno da donesem neki zakljucak..
nek svako nadje svoj nacin da se zaebe, sta drugo? :))
 
Ali taj osecaj ne moze biti komotan kao tamo gde su svi svoji ma koliko se neko trudio.
Izuzimam usvojenu decu ili prihvacenu u situaciji iz uvoda kao jako malu pa da za drugo ni ne znaju.
Prosto, ne moze devojka od 15 godina da se seta opusteno bez brusa po kuci pred ocuhom niti momcic da se opusti razgacen pred macehom kao pred svojim roditeljima. Milim mogu, ali su onda nevaspitani a to je onda opet odgovornost i krivica majke sto nisu dovedeni u red.
Ja jako volim taj komfor u kuci. I cenim to kod drugih, zato ni u goste ne idem da prespavam kod nekoga, ako ne mogu da obezbedim smestaj necu ni ici.
Ako dete zeli da otputujemo, necu partneru predloziti da ide sa nama, ako on zeli sa svojom decom negde necu se nametati a poziv cu odbiti. Prosto, nije to- to. A zamisli zivot tek...
Opet izuzimam situaciju gde su deca izuzetno mala i gde srastu sa situacijuom kao jedinom i mogucom.

znaci ti smatras da zena moze samo jednom da se uda, i dok ne odraste dijete ne smije imati muskarca osim na kvarnjaka da dijete ne vidi?
 
znaci ti smatras da zena moze samo jednom da se uda, i dok ne odraste dijete ne smije imati muskarca osim na kvarnjaka da dijete ne vidi?

Ne smatram.
Pisala sam da ja nisam u tom fazonu.
Smatram da svako treba da se ophodi kako oseca da je ispravno, dok nikoga ne ugrozava.

- - - - - - - - - -

Moje dete je po mojoj meri. Ja ga vaspitavala pa samim tim znam i kako funkcionise.
Druga su drugacija.
Svako zna sta je najbolje, ili radi kako smatra da je najbolje.
 
dok dete ne ode iz kuce nema sta da gleda muskarce!

Ma da :lol:

Igra tu mnogo faktora... Svi smo razliciti...
Ja nekako ne mogu da prevalim tu nazovimo drskost pa da muskarcu nametnem svoje dete, kao sto ne mogu ni detetu da nametnem nekog za njega stranog.
Za svoje dete, da bi otislo na ekskurziju mogu da se stisnem i ja jedem pastetu, recimo, ali ne mogu to ocekivati od partnera. Primer samo.
 
Pa dobro, Bogi ima literarnog talenta i uzela je malo pesničke slobode.I priznaje neke stvari koje druge žene ne priznaju ili se pretvaraju.




da, ja klinka lizem lilihip i gledam chiku kako se preznojava je literarni talenat pesnicka sloboda zivopisnost karaktera ili sta ti ja znam sta jos

situacija medjutim posmatrana sa obrnute strane je devijacija bolest nesto od bore stankovica

a onda joj i pored toga gerijatrijski lobi pdfa zene pritekne u pomoc

lol

samo vam emocija fali da napise da je u pitanju licni obracun i kompletan ste safari
 
Ali ovde na temi kao polazna tačka se nameće devijantnost, evo pogledaj taj deo koji je prika DI Lajt istakao, od koga zaista spopada muka, ljudi koji svoje poverenje poklanjaju bračnom partneru ne razmišljaju na taj način osim ako nisu paranoični ili i sami devijantni.

Pa da. Lopov se lopova najvise plasi. Sami su paranoicni i devijantni, pa takve stvari svuda i vide.
Zdravom coveku to nije prva asocijacija.
 
Pa da. Lopov se lopova najvise plasi. Sami su paranoicni i devijantni, pa takve stvari svuda i vide.
Zdravom coveku to nije prva asocijacija.

Naravno.
Ima divnih odnosa te vrste, ali za to prosto svi moraju biti takvi. Ne ume svako da se da tudjem detetu kao svom, ne ume ni svako dete da prihvati tudjeg kao svog, a ne ume ni svaka zena ( ja prva ) da se postavi tako kao da joj ta vrsta podrske pripada i da se ne oseca duznom.

Ali u uvodu ni nije rec o deci, nego o devojkama koje su u godinama zrele da imaju svoje zivote pa i svoju decu.
 
Ali ovde na temi kao polazna tačka se nameće devijantnost, evo pogledaj taj deo koji je prika DI Lajt istakao, od koga zaista spopada muka, ljudi koji svoje poverenje poklanjaju bračnom partneru ne razmišljaju na taj način osim ako nisu paranoični ili i sami devijantni.



zasto devijantnost? sta je devijantno u tome da muskarac nadje lepu mladu devojku seksualno privlacnom?

devijantno bi bilo da neguje te misli i da je spopadne


koliko si ti siguran da ne bi primetio zeninu cerku da se u gacicama proseta kucom? nemoj biti licemer

vi u stvari hocete da kazete da ako stupite u brak sa nekom zenom, to automatski potire seksualnu zelju za drugim zenama

a to sasvim pouzdano znamo da je glupost
 
Poslednja izmena:
zasto devijantnost? sta je devijantno u tome da muskarac nadje lepu mladu devojku seksualno privlacnom?

devijantno bi bilo da je spopadne


koliko si ti siguran da ne bi primetio zeninu cerku da se u gacicama proseta kucom? nemoj biti licemer

vi u stvari hocete da kazete da ako stupite u brak sa nekom zenom, to automatski potire seksualnu zelju za drugim zenama

a to sasvim pouzdano znamo da je glupost
Siguran sam i u sebe i u milione drugih koji zive sa decom iz prethodnih brakova, usvajaju tudju decu i sl.
 

Back
Top