Zene sa cerkom iz prethodnog braka koje se preudaju

Pod ovim mislim da dovedu novog muza u kucu ili ode sa decom kod njega u kucu.
Meni nije jasno da li ta zena ikada pomisli da ce se njen novi muz naloziti na pastorku kada ova postane punoletna

Mladje jeste sladje, a vidja je svaki dan. Genetika je tu faktor. Ako mu se svidela majka, svidela bi mu se i njena cerka koja sada ima 20, 25 godina. E to je ono sto je meni gnusno i, osudjujte me, ali takve zene smatram slepicama. Ok, zabavljaj se ti, imaj decka posle braka, ali ziveti sa njim nikako nije zdravo. Cak bih rekao da je perverzno i bolesno. Pogotovo ako se ima musko dete koje po pravilu prezire ocuha i ono ne moze imati srecno detinjstvo.

Nikako ne razumem zbog čega je kriva žena koja ide logikom da je neko normalan a nije kriv muškarac koji očigledno nije normalan. Deluje kao da je njegov postupak očekivan, naprosto se podrazumeva u takvoj situaciji pa je žena za isti praktično lično odgovorna što ga nije sprečila. Mislim, šašavo...valjda je lud on a ne ona.

Šta bih ja uradila ne znam i nadam se da neću saznati.
Znam samo da ne treba sebe samokaznjavati samoćom zbog razvoda koji se desio. Deca su žilava i ona žele da nas vide kao hrabre i srećne ljude. Ukoliko bih imala partnera nakon razvoda sigurno bih pokušala polako ali sigurno da napravim prijateljski odnos bez autoriteta i kontrole izmedju njih dvojice. Razumno i sporo. Što ga više ljudi u životu voli i što više ljudi iza njega stane to je on jači.
Najopasnije je kada ljubavi izmedju majke i tog novog čoveka nema...kada žene požure da se udaju pa kako god...ako ide veza stabilno i srećno nema razloga ubiti je...I ako su ljudi otvoreni, nežnih odnosa i pristojni.
 
Pod ovim mislim da dovedu novog muza u kucu ili ode sa decom kod njega u kucu.
Meni nije jasno da li ta zena ikada pomisli da ce se njen novi muz naloziti na pastorku kada ova postane punoletna

Mladje jeste sladje, a vidja je svaki dan. Genetika je tu faktor. Ako mu se svidela majka, svidela bi mu se i njena cerka koja sada ima 20, 25 godina. E to je ono sto je meni gnusno i, osudjujte me, ali takve zene smatram slepicama. Ok, zabavljaj se ti, imaj decka posle braka, ali ziveti sa njim nikako nije zdravo. Cak bih rekao da je perverzno i bolesno. Pogotovo ako se ima musko dete koje po pravilu prezire ocuha i ono ne moze imati srecno detinjstvo.

25??
To matoro bre...: Šugenzi mi uzeo telefon :
 
to ti je onaj tupavo govedji mentalitet koji zamislja da imanje zakonskog prava na neki postupak garantuje odsustvo negativnih posledica tog postupka. pa tako recimo zene imaju pravo da setaju ulicom polugole te automatski ignorisu cinjenicu da je ogromna verovatnoca da ce neki frik da ih napastvuje. tu je zdravorazumsko i logicno razmisljanje totalno potisnuto od strane tupsonskog prkosa 'ja imam na to pravo'.

tako isto i te iz tvog primera, one imaju zakonsko pravo da se preudaju i tu je svaka pomisao na to da bi novi zmu sasvim izvesno mogao naci njenu cerku seksualno privlacnom (pogotovo kad mu ona dosadi) tabuirana i stavljena ad akta jer u njihovim glavama to pravo na preudaju garantuje da je cela ta situacija potpuno zdrava. nesto na fazon 'drzava i drustvo garantuju pravo na preudaju, pa je to sasvim normalno i prihvaceno, te stoga nista ne moze poci po zlu novi zmu je duzan da se ponasa u skladu sa mojim pravom i on ce se tako ponasati'. medjutim malo morgen

Sto sigurno znaci da ce frika zaustaviti rolka? :think:

- - - - - - - - - -

Ja obozavam rolke, znaci ne treba da brinem...:lol:
 
Каквих коментара има... Неке као да је Бора Станковић креирао...



da, kao ovaj recimo


A u meni je uvek cucala neka vrsta Lolite. I zao mi je sto kao mlada nisam imala hrabrosti kada su stariji muskarci u pitanju. Pa da ga netremice gledam u oci kako se preznojava dok bezobrazno lizem lilihip
 
Osecaj porodice

A zasto je potreban stranac za osecaj porodice?
Porodica smo deca i ja, ako nemam muza.

Ja sam kao bogi
Volim komfor, navikla sam da tati sednem u krilo, da me masira, da se grlimo i ljubimo svakodnevno...
Ja pred tatom izadjem u vesu, posle porodjaja sam bez brusa, golih grudi sedela sa njim, jer sam imala rane na bradavicama...
i to je bilo nesto najnormalnije, jer mi je otac i njega boli sto mene boli... ja sam mu dete.
Moja cerka ima taj odnos sa svojim ocem, mm. I imace.
I to je prirodno i lepo. To je ljubav. To je porodica.

Nikad ih ne bi dovela u situaciju da se ustrucavaju.
Da mi dete ne moze golisavo protrcati do wc, da mi neko ko je nije napravio kupa dete ili je brise itd... (sem kad bih morala)
A ovo nije nesto sto se mora.
 
Osecaj porodice

ovo sam i ja pomislila.nisu svi kreteni.
Nisu kreteni
Ali kad malo bolje razmislis, ima logike
Mozda ne bi nista uradio ali dovoljno je da pomisli ili da ti vidis pogled
Ne bi ti bilo svejedno
Ako ces sa paranojom i bolestinama,tako nesto moze da sd desi i od strane bioloskih roditelja
Dakle,ne baviti se glupostima
Redje
pa ako se zaustavi na mislima i nije tako strasno

Meni je npr strasno.
I sama pomisao da moj partner tako misli o mom detetu
Fuj
 
A zasto je potreban stranac za osecaj porodice?
Porodica smo deca i ja, ako nemam muza.

Ja sam kao bogi
Volim komfor, navikla sam da tati sednem u krilo, da me masira, da se grlimo i ljubimo svakodnevno...
Ja pred tatom izadjem u vesu, posle porodjaja sam bez brusa, golih grudi sedela sa njim, jer sam imala rane na bradavicama...
i to je bilo nesto najnormalnije, jer mi je otac i njega boli sto mene boli... ja sam mu dete.
Moja cerka ima taj odnos sa svojim ocem, mm. I imace.
I to je prirodno i lepo. To je ljubav. To je porodica.

Nikad ih ne bi dovela u situaciju da se ustrucavaju.
Da mi dete ne moze golisavo protrcati do wc, da mi neko ko je nije napravio kupa dete ili je brise itd... (sem kad bih morala)
A ovo nije nesto sto se mora.

Kod nas u kući niko ne ide golišav. Prvo zbog higijene a i zbog neke vrste navike koja mi donosi red, osećam se musavo, nespremno za dan kada se polugola valjam po stanu. To mogu samo sa momkom, kada je golotinja posebno stanje.
Muž je imao običaj da reklamira bokserice, mene je to izludjivalo, sedne na kauč nakon kancelarije u pantalonama pa skine pantalone i zalepi na taj kauč bokserice pa mi udje u cistu posteljinu. Uzas!
Dete isto presvlacim čim se probudi u kućnu odeću i ljubi ga majka urednog sada ocu donese trenerku i baci mu u krilo krupnih očiju koje kažu "tata, mama je obučena, ja sam obučen, jutro je" i ovaj šta će, obuče se...nista me ne izluđuje kao valjanje po kući u pidzamama i neuredan stan..ako imam neki ocd to je fakat moj broj jedan. Bebi dol cu obuci sada, nakon tuširanja...čista, mirisna, glatka i uči u onu čistu posteljinu.
 

Back
Top