2,5 god peting-nista od sexa!!!

  • Začetnik teme angel of darknes
  • Datum pokretanja
A

angel of darknes

Gost
sa deckom sa u vezi vec,pa sad ce treca godina jos pre od prilike dve godine poceli smo da se vatamo,probali smo i oralni sex(obostrano)masturbirala sam mu i on meni ali...svaki put kad JA pokusam da spavamo on to jednostavno izbegne,pricali smo par puta o tome on kaze da mu je ovako lepse i da jos nije pravo vreme...uopste ne razumem,u cemu je problem???molim vas pomozite mi...
 
JAPI-veruj mi postoje ljudi koji ne lazu,radi necije paznje!ti ako nisi nesto doziveo i ako o tome nikad nisi cuo ne znaci da nije moguce da se nekome desi!ja sam lepo zatrazila pomoc,jer sam ja ta koja prolazi kroz ovo-i veruj mi pakao je malo dete za ovo-ako mozes daces mi savet,ako ne...pa valjda ima neko ko to zeli i moze!!!
 
angel of darknes:
dadao,hvala!usput sta ako on to jeste sta onda,pa zivo bice sam i meni je potrebno da "ga"osetim,a bas zbog toga da se udajem...ne bi bas
Pazi prvo razgovaraj sa njim i otkri sta je u pitanju, mnogo je bolje tako nego da igras na sta bi bilo kad bi bilo. Valjda nije! Mozda se jednostavno samo plasi ili ko zna sta. Kao sto rekoh samo razgovor, nista drugo... Srecno!!! :wink:
 
angel of darknes:
JAPI-veruj mi postoje ljudi koji ne lazu,radi necije paznje!ti ako nisi nesto doziveo i ako o tome nikad nisi cuo ne znaci da nije moguce da se nekome desi!ja sam lepo zatrazila pomoc,jer sam ja ta koja prolazi kroz ovo-i veruj mi pakao je malo dete za ovo-ako mozes daces mi savet,ako ne...pa valjda ima neko ko to zeli i moze!!!
Angel, zelim da pomognem kad god mogu, ali ovo ne razumem.
TRI godine nije malo.
Vidis koliko vec pratim tvoju temu, pokusavajuci da shvatim.
Sorry

:idea: Ti, sigurno, mesecima, da ne kazem godinama, zivis u nadi.
Drugim recima - sad si pocela da je gubis, pa si se zamislila :?:
Ne zelim da te obeshrabrujem u bilo cemu, odluka je tvoja...
Moje misljenje -> glavu gore i napred, misli na sebe, za promenu :!:
Volis li i sebe, ili samo njega?

Ne znam, kao da nedostaje deo price :?

Srecno
 
angel of darknes:
sa deckom sa u vezi vec,pa sad ce treca godina jos pre od prilike dve godine poceli smo da se vatamo,probali smo i oralni sex(obostrano)masturbirala sam mu i on meni ali...svaki put kad JA pokusam da spavamo on to jednostavno izbegne,pricali smo par puta o tome on kaze da mu je ovako lepse i da jos nije pravo vreme...uopste ne razumem,u cemu je problem???molim vas pomozite mi...

:o Prvo, nisi mu masturbirala nego oraćala!
:P Drugo, razlog za njegovo takvo ponašanj, po mom dubokom uverenju, je neka vrsta straha koju bi ti trbalo da otkriješ. Uz svo poštovanje različitosti, imati mladu devojku pored sebe i toliko vreme ne poželeti da produbiš odnos tim intimnim činom, zvuči mi potpuno neverovatno! U krajnjoj liniji, priroda je muškiće učinila prilično agresivnim u potrazi za panterkom u seksu. Nešto tu debelo nije kako treba!
Naravno da je razgovor jedina preporuka, ali nije zagarantovano rešenje. Njegovi strahovi mogu biti duboko ukorenjeni, i ne mora ih biti svesta, odnosno, možda mu neće biti lagodno da priča o tome.
8) Ostaju ti, onada, dva moguća pravca delanja:
- Da promeniš pantera
- ili da potražiš "utehu" sa strane i zadržiš "voljenog"
:wink: Razmisli, odgovor je u tebi (ili boci, ne znam)
 
Sta reci na sve ovo a zvucati ozbiljo?Bez obzira na to koliko ga volis -pocni ozbiljno da razmisljas da li i dalje treba ostati u takvoj vezi ili ne !Pre nego sto budes pocela da se tripujes da li je sve u redu sa tobom ,da li ga mozda ne privlacis dovoljno ili razlicita slicna *ranja-fino ti njega otkaci pa ce mu tada doci iz dupeta u glavu(naravno ukoliko ga u medjuvremenu ne budes videla u zagrljaju nekog muskarca)
 
angel of darknes:
sa deckom sa u vezi vec,pa sad ce treca godina jos pre od prilike dve godine poceli smo da se vatamo,probali smo i oralni sex(obostrano)masturbirala sam mu i on meni ali...svaki put kad JA pokusam da spavamo on to jednostavno izbegne,pricali smo par puta o tome on kaze da mu je ovako lepse i da jos nije pravo vreme...uopste ne razumem,u cemu je problem???molim vas pomozite mi...

e i meni se to desavalo ali ja sam zensko
mozda da ga napijes ;)) ili kad ti kaze da nije pravo vreme ti kazi a ja ocu sta da radim ako ti neces
 

Back
Top