Kakav rat nas ceka 2019?- Saturn 0 Pluton

možda se očekuju transformacije na globalnom nivou, ekonomske krize i prirodne katastrofe... zato ne kenjajte previše, dižete mi živac glupim nagađanjima.
kao da ne živimo dovoljno loše i kao da nam svaki dan ne liči na armagedon... ima li granica ljudske gluposti?
ja to stalno govorim
I nikako da dokučim poriv u pojedincima za opsednutost armagedonom
Umrećemo i ovako i onako
A u svakom trenutku negde na zemljinoj kugli nekom je smak sveta
 
možda se očekuju transformacije na globalnom nivou, ekonomske krize i prirodne katastrofe... zato ne kenjajte previše, dižete mi živac glupim nagađanjima.
kao da ne živimo dovoljno loše i kao da nam svaki dan ne liči na armagedon... ima li granica ljudske gluposti?

jedino ti kenjas ovde...... a ocito nemas pojma kako je "radio" ovaj aspekt u istoriji posto mnogo svetski poznati astrolozi govore upravo o tim rizicima
i onda dodje jedan anonimni forumas po tome da popljune

transformacije na globalnom nivou se desavaju stalno
nekom je uvek ekonomska kriza- pitaj Venecuelance, Sirijce......

ali ovo je aspekt koji je bio na pocetku Prvog Svetskog Rata, Drugog Svetskog Rata, Vijetnamskog Rata
dakle sukoba vecih razmera
 
jedino ti kenjas ovde...... a ocito nemas pojma kako je "radio" ovaj aspekt u istoriji posto mnogo svetski poznati astrolozi govore upravo o tim rizicima
i onda dodje jedan anonimni forumas po tome da popljune

transformacije na globalnom nivou se desavaju stalno
nekom je uvek ekonomska kriza- pitaj Venecuelance, Sirijce......

ali ovo je aspekt koji je bio na pocetku Prvog Svetskog Rata, Drugog Svetskog Rata, Vijetnamskog Rata
dakle sukoba vecih razmera

čudo te nije uvredio deo gde samm rekla da si glupa?
nego kenjanje... :lol:
i šta dalje da pričamo?
armagedon se nekima oočigledno odavno desio, samo još nisu dobili stručni atest.

inače, i od ww su se dešavali sukobi većih razmera, npr u zemljama blistist regiona... ali te to nije tangiralo naročito?
možda znam i zašto... nije postojao kontakt sa/pl, taj magični trenutak koji se nikada nije desio u znaku i na stepenu koji navodimo, ali ipak naslućujemo neki klimax, jel da?

daj da nas ''odradi'' pa da skačemo od sreće što nije astološki omanuo.
pazi, ako i omane u globalnim razmerama sigurna sam da će mozgovi slični tebi naći već neku tragi simboliku koja će im ispuniti bezciljne živote.
 

Back
Top