Muzevan

...i sve to zalije rakijom..

- - - - - - - - - -

I te zvezde...na platnu muzevne, a ko zna koji su to pizduni (sto b reko stugić) u rl...mss,uopste ne razmisljam na taj nacin o njima...pa to je samo film..:lol:
 
Mislim da je do efektnih spotova i onog glasa... Baritona recimo. :lol:

- - - - - - - - - -



Meni se sviđa muzika, umetnost i tako to... :lol:

...I ja mislim da su mu mišići puni karaktera i čvrstih stavova o globalizaciji koje bih volela da odslusam u mraku, ako je moguće...

Axl je bio moja prva ljubav, shvatam sada da bih ga mazila po glavi tu negde oko kolena ali bice da padam na te tobož problematicne koji sviraju klavir, pišu pesme, idu na olipijade i tome slično u pauzi izmedju opijata i alkohola...
 
...I ja mislim da su mu mišići puni karaktera i čvrstih stavova o globalizaciji koje bih volela da odslusam u mraku, ako je moguće...

Axl je bio moja prva ljubav, shvatam sada da bih ga mazila po glavi tu negde oko kolena ali bice da padam na te tobož problematicne koji sviraju klavir, pišu pesme, idu na olipijade i tome slično u pauzi izmedju opijata i alkohola...

:) :heart:

- - - - - - - - - -

a miki?

inace, bas su dvije prposhne gospodje u najludjim godinama :lol:

Pogledajte prilog 524754

Mikija sam cenila kad je umesto glume na vrhuncu slave izabrao boks.
To što se pokajao je bilo manje simpatično. z:(
 
a miki?

inace, bas su dvije prposhne gospodje u najludjim godinama :lol:

Kačio sam tu sliku skoro, neko je napravio savršen kepšn

IMG-20181212-090640.jpg
 
Kačio sam tu sliku skoro, neko je napravio savršen kepšn

IMG-20181212-090640.jpg

meni je zapravo zao tih ljudi
zamisli taj presing da ostanes mlad, pozeljan...jer kao od toga ti ovisi karijera
a zapravo nije tako
imas ljude koji ostare dostojanstveno sa sve karijerom
u tom istom shoubiznisu
jer su i gradili karijere na licnom integritetu
 
Drage zene, sta za vas znaci kada za nekog muskarca kazete da je muzevan? Ima li to veze sa izgledom, stavom, ponasanjem?

Za mene je to muškarac koji je uspešan u poslu kojim se bavi, kojeg poštuju krug ljudi u kojem se kreće i on njih, njegova pojava umiruje, autoritet je (u zdravom smislu te reči), emotivno i psihički stabilan,krasi ga samopouzdanje ali nije nadmen i sirovina, neko sa dubokim ali opuštajućim glasom, ima sluha za partnerkine potrebe i udovoljava joj (ovde mislim na sve aspekte veze), uredan je, vodi računa o svom zdravlju i izgledu, generalno deluje kao dobar otac i muž... Toliko!
 
Meni je Pirs Brosnan prekrasan muškarac. Ne znam da li znaš, njemu je prva supruga preminula od raka mlada a on je usvojio njeno dete koje je odgajio da bi i ta usvojena ćerka preminula od iste bolesti u isto vreme kada i njena majka. On je bio sve vreme tu za nju.

A moj dragi i Tramp, pa to je strasno. Što je najgore dragi mi je demokrata, hard core demokrata. I nikada se ne složimo oko muškog izgleda. Meni je Redford elegantan a njemu njah, onako, blaziran.
Mada i ja imam ispade, doživotni crash mi je Till Lindemann, ima nečeg u njemu što me tacno gadja gde treba dok je ovaj koji ima razumevanje za sve svakakve, izjavio pred ljudima koji se nisu najbolje sećali da je "on jedan manijak koji je sebi spržio pola face a novac i seks hvata na priču o poeziji karakteru kod šiparica kao što je njegova žena"...bas sam se bila uvredila kako ne vidi muževnost gde je ja vidim, hajde muževnost nego ne vidi ni umetnost:lol:...

Нисам то знала. Сада је још више порастао у мојим очима.
Има један наш фудбалер, иако нисам њима склона, који носи предивну, ретку причу... Онако праву мушку, заштитничку... Али не бих да износим јер приватно знам о томе, није се писало па... А ето, у мору којекаквих који се труде да на све начине дођу до изражаја има, срећом и правих :)

И ја сам као мала/млада била склона битанга и принцеза комбинацијама. Више заиста нисам жељна авантуре, напротив. Само сигурност, стабилност, доследност,... могу да ме задрже. Баш сам се променила. До скоро сам се бусала како хоћу и могу све сама. Могу, али више не желим. Мислим, ако сам већ у пару :) Ако нисам, није проблем, гураћу као и до сада :)
Е, то је такође мушка карактеристика, мислим права мушка: да има потребу да те заштити и поштеди иако свестан да можеш и без њега да се избориш.
 
Muzevan mi je muškarac koji nije papucar a nije ni neki maco ludak ni zadrti sovinista već neka zlatna sredina
On je jača polovina a žena mu je podrška i oslonac

Takvih ima puno među muškarcima, i to je ono o čemu sma pisala, možemo reći da je neki muškarac muževan, ali da ipak on nikada ne bi bio naš izbor. Ne zato što nije muževan, nego ko zna zbog čega , ne dopada nam se.

Žene uglavnom pišu samo o onima koji im se dopadaju, a za sve ostale bi rekle da nisu muževni. A to nije istina. Ne može se reći da su muževni samo oni muškarci koji se nama dopadaju.
 
Za mene je to muškarac koji je uspešan u poslu kojim se bavi, kojeg poštuju krug ljudi u kojem se kreće i on njih, njegova pojava umiruje, autoritet je (u zdravom smislu te reči), emotivno i psihički stabilan,krasi ga samopouzdanje ali nije nadmen i sirovina, neko sa dubokim ali opuštajućim glasom, ima sluha za partnerkine potrebe i udovoljava joj (ovde mislim na sve aspekte veze), uredan je, vodi računa o svom zdravlju i izgledu, generalno deluje kao dobar otac i muž... Toliko!
ili mauzer lol
 
Takvih ima puno među muškarcima, i to je ono o čemu sma pisala, možemo reći da je neki muškarac muževan, ali da ipak on nikada ne bi bio naš izbor. Ne zato što nije muževan, nego ko zna zbog čega , ne dopada nam se.

Žene uglavnom pišu samo o onima koji im se dopadaju, a za sve ostale bi rekle da nisu muževni. A to nije istina. Ne može se reći da su muževni samo oni muškarci koji se nama dopadaju.

Da, ili se ide u neke idealizacije. Pa izgleda da je muškarcima biti muževan naučna fantastika. Većina ih je muževno. Bar dok ne sedi prekrštenih nogu kao ovaj voditelj na rts1. :lol:
 
Da, ili se ide u neke idealizacije. Pa izgleda da je muškarcima biti muževan naučna fantastika. Većina ih je muževno. Bar dok ne sedi prekrštenih nogu kao ovaj voditelj na rts1. :lol:

До скоро је већина била мужевно.
Онда су генерације, ту негде '90- ' 98 били баш, па... чудни. Сада се опет враћају на старо, односно нормално.
 
До скоро је већина била мужевно.
Онда су генерације, ту негде '90- ' 98 били баш, па... чудни. Сада се опет враћају на старо, односно нормално.

Da, htedoh da kažem da mi ni malo nisu muževni ovi dečaci sa selfijima, koji poziraju i šetaju mišiće, depilirani, očupanih obrva i nabijenog ega. Je l to, ili još nešto? :lol:
 

Back
Top