Muzevan

...jos ako hoce da drpi..pravi homme u naizvrsnijem smislu reci...:lol:

poklope se spontano idealno srpski

- - - - - - - - - -

jeste, hirka nesto pogresno procitala
mada, nije cak ni derpe...vise je bespolni sebeljubivi glupan...tako nesto :lol:

- - - - - - - - - -



a ivicu...maricu...baba i deda su blizanci ionako..

kena nisam imala al barbiku jesam, mislim da je nije držao samo za paravan i džentlmen je skroz
malo mačo stava i eto ga muževni

- - - - - - - - - -

muževni nosi sat, onako lep sa dodatnim kružićem
 
poklope se spontano idealno srpski

- - - - - - - - - -



kena nisam imala al barbiku jesam, mislim da je nije držao samo za paravan i džentlmen je skroz
malo mačo stava i eto ga muževni

- - - - - - - - - -

muževni nosi sat, onako lep sa dodatnim kružićem

e, bas citam u novinama danas
ken je hirka postao samohrani otac
razveli se, ostavila mu kurba barbi sitnu djecu
i otisla otkrivat sebe ili tako nesto sto ukljucuje oskudno odijevanje z:cry:
 
pa kad nije balkanska tj srpska muškarčina i ne zna da ženu stavi gde joj je mesto da mu ona zauvek verna bude i mesi kolače i ostala jela

- - - - - - - - - -

i čuva decu itd
 
Drage zene, sta za vas znaci kada za nekog muskarca kazete da je muzevan? Ima li to veze sa izgledom, stavom, ponasanjem?

Slabo ja to govorim ali pomislim, istini za volju, pomislim.
Nije povezano sa izgledom u mom slučaju, ne mora biti visok i jak, uspešan i glasan, naprotiv. Covek to nosi u sebi ili ne nosi, slično je kao kod žena, fizički različiti tipovi mogu da isijavaju slično.
Barasnjikov mi je muževan ali i Liam Nison, a medju njima veze gotovo da nema. Pretpostavljam da je neophodan nekakav integritet i određeni nivo lične kulture.
Medjutim, različitim ljudima ista reč ima drugačije značenje, pitala sam sada dragog da li je Tramp muževan a on je ispalio u sekundi "jeste, visok, krupan, jak k'o bik!"...a ja nikada ne bih to kazala.
 
Slabo ja to govorim ali pomislim, istini za volju, pomislim.
Nije povezano sa izgledom u mom slučaju, ne mora biti visok i jak, uspešan i glasan, naprotiv. Covek to nosi u sebi ili ne nosi, slično je kao kod žena, fizički različiti tipovi mogu da isijavaju slično.
Barasnjikov mi je muževan ali i Liam Nison, a medju njima veze gotovo da nema. Pretpostavljam da je neophodan nekakav integritet i određeni nivo lične kulture.
Medjutim, različitim ljudima ista reč ima drugačije značenje, pitala sam sada dragog da li je Tramp muževan a on je ispalio u sekundi "jeste, visok, krupan, jak k'o bik!"...a ja nikada ne bih to kazala.

pa realno tramp s onom frizurom i glavudzom da obuce kucnu haljinu
i kroksice i dodje na sastanak kucnog savjeta niko ne bi ni obrvu pomjerio
 
Ženstvene žene i muževni muškarci... Vizuleno, maniri, ponašanje, ne ni previše strogi kriterijumi, koliko da se ne ode u drugu krajnost.
A i kad se ode, drugi kvaliteti mogu da izglade stvar i da sve to ipak bude fino upakovano.
 

Back
Top