Latino Hannah Montanna

Poruka
10
Pre desetak godina, na ovom forumu je aktuelna tema bila ona o nekadasnjoj najpopularinoj americkoj tinejdzrskoj seriji, Hanni Montani. 24.03.2019. ce biti trinaest godina od premijernog prikazivanja ove serije, a tacno na petnaestogodisnjicu prikazivanja, tačnije, za dan 24.03.2021, Disney Channel Latino America planira da premijerno prikaze prvu epizodu svog novog projekta radnog naziva Latino Hannah Montana. Rec je o ozbiljnom projektu koji je u planu od 2009. godine i koji je tek u skorije vreme dobio mogucnost da se realizuje.
"U planu je da ovo bude modernizovana verzija Hanne, ali da u sebi sadrzi onu istu draz koju je imala u originalnoj verziji. Pored zdravog humora,sjajne i zanimljive price, latino Hanna ce imati i estetske motive, odnosno kulturno-obrazovni karakter." - kaze Cecilia Mendonca, glavni menadzer Disney kanala Latino Amerike.
Moguca protagonistkinja je Valentina Zenere, odnosno proslavljena Ambar iz Soy Lune.

Moje licno misljenje je da ce Valentina odraditi ovo na pravi nacin!
Poslušajte sledeće snimke njenog pevanja, pa me demantujte ako grešim
Balade:
Valentina Zenere - I dreamed a dream (Jadnici) -
 
Nema sanse da bude ni blizu.

Ima tu mnogo slojeva kod HM.

Na primer, neke stvari nisu ni glumili Billy Ray je stvarno Miley-in otac, Dolly Parton je stvarno Miley-na kuma itd.

A ovi okolo glumci koji nisu bili familija su bili pakleni glumci. Poput Emily Osment.

Stvarno su dosli iz Tenesija u Los Angeles.

Billy Ray je stvarno bio gotovo zaboravljen pre serije itd...

Takav miks serije i RL je nemoguce ponoviti.
 
Poslednja izmena:
Slažem se da je HM nešto neponovljivo, ali mi je drago što se bar neko setio da radi rimejk serije.
Kako vam se čini potencijalna glavna glumica? Inace, kako glasine kazu, trebalo bi da ovo bude HM telenovela snimljena u Meksiku sa preko 100 nastavaka.
Valentina: "Obozavala sam HM kao klinka i iz nje se razvila moja zelja da se bavim glumom, a kada je se setim pomislim na pocetak svega... pocastvovana sam sto mi je pruzena ova prilika i sebi sam dala zadatak da je docaram onako kako sam je ja videla kao dete, bez da imitiram Miley u toj ulozi jer je ona jedna jedina."
 

Back
Top