Odlaganje orgazma...

Lord of Chaos

Aktivan član
Poruka
1.598
Ima li neke alternative za odlaganje orgazma, a da to nije usporavanje ritma ili razmisljanje o potencijalnoj tasti? Ja u principu mogu dosta dugo, ali nisam uspeo da nadjem 'recept', vec sve zavisi od situacije....Hvala unapred na konstruktivnim odgovorima i sugestijama....
 
Lord of Chaos:
Ima li neke alternative za odlaganje orgazma, a da to nije usporavanje ritma ili razmisljanje o potencijalnoj tasti? Ja u principu mogu dosta dugo, ali nisam uspeo da nadjem 'recept', vec sve zavisi od situacije....Hvala unapred na konstruktivnim odgovorima i sugestijama....
Ima, droga. Onda možeš celu noć, ma dve noći.
P.S. Igraj za život
 
Lord of Chaos:
Ehej, mislio sam na tehnike i iskustva drugih ljudi, bez opijata i tome slicnog....
Crkla sam sad od smeha zbog tvog "Ehej". Vidi, pošto sam ja žensko, znaš da ne moram da razmišljam o tome, ali znam da moj dečko kad hoće da ga odloži prestane da se pomera (znaš na šta mislim). Uhvati mene za kukove kako bih i ja bila mirna dok ga ne prođe kriza.
 
Trebalo bi da se javi neki muškarac da ti odgovori na pitanje a oni ništa. Možda ne znaju odgovor ili se stide da priznaju da oni pre vremena ...
Čudi me da si ti posavio to pitanje. Iz tvojih poruka se jasno vidi da imaš iskustva.
Dakle, muški, da vas čujemo.
 
Pa dobro, u mom slucaju se energija akumulira pri svakom odlaganju, tako da je krajnji rezultat jako eksplozivan....:) Druga pravilo (moje) prvo partnerka tri puta minimum, pa ja jednom, s tim sto volim da partnerka svrsi sto vise puta pre nego sto ja to uradim prvi put....:) Mislim da su to vec neke licne preference, a ne pravila...
 
Ehej...Postoje kondomi koje je proizveo durex...sadrze blagu koncentraciju sredstva za "anesteziju", mada to jako grubo zvuci...cini mi se da jako dobro deluje...Zaoravio sam naziv ali sam siguran da je plava kutija...i da kosta oko 2 EURO
 

Back
Top