Odlaganje orgazma...

uf brate, al ti je problem do.... :-)

svi mi imamo takve probleme kad je sex u pitanju, nema sanse da se covek normalno opusti i da radi polako- sve misli potrosice se sapun :-P

MOJ SAVET: cesto menjanje poza jer se u tim kratkim momentima stvara prilika za psihicko i fizicko opustanje:-) bar mislim da je tako :-))))
pozdrav svima na forumima :-)
 
Maslachak:
...e sad... kako bih ja to znala....
ne mozzesh nekog da pitash da li voli vishe chokoladu ili avokado, ako nikad nije probao avokado... znash? ;)
Trebalo bi da probas sto pre, tj. obe varijante na jednoj seansi, pa da vidis... Promeni partnera, mozda te neko drugi vise napali i izdrma, pa dozivis sve sto nisi.
 
vaseron:
Ej pa ti si cudo...ja li da li dajes casove Zeno Beogradska..ono po satu..teorija ,, praksa,,sta znam..a moze li se poslati kurikulum pa da ti to ocenis..ajd molim te..nije sala...
Ispred kuce ruke siri Meri ..ja joj kazem a'e ne seri..ja idem da vidim zelenu travu doma mog.. :lol:
Evo me stizem iz daleka gde trava nije bas i neka jbt..kraj rodne reke ima lepe trave meke..mene ceka cela familija..hocu da ih vidim i ja..al sad mi je preca zelena trava doma mog.....nostalgija.............vaseron ti si bas tako zanimljiv za istraziti...al jbg..onda si se probudio i zamalo da te strefi slog..video si cetri zida te okruzjuju..i shvatio da te optuzuju..
 
gossca:
Ispred kuce ruke siri Meri ..ja joj kazem a'e ne seri..ja idem da vidim zelenu travu doma mog.. :lol:
Evo me stizem iz daleka gde trava nije bas i neka jbt..kraj rodne reke ima lepe trave meke..mene ceka cela familija..hocu da ih vidim i ja..al sad mi je preca zelena trava doma mog.....nostalgija.............vaseron ti si bas tako zanimljiv za istraziti...al jbg..onda si se probudio i zamalo da te strefi slog..video si cetri zida te okruzjuju..i shvatio da te optuzuju..
e pa ajde kreni sa istrazivanjem...mnogi su probali..cak i ono odozgore..pa odustali,,i bease me prihvatili takvoga...a Riblja Corba je cudo...upoznao sam Boru na jednom koncertu ovde..ostao s'nama do zore..ludilo...nego...htedoh ti reci..da upoznavajuci one ribe tipa otkacena i vesela..sve mi je veci..a one sve znaju o sexsu,,samo tako...
 
vaseron:
e pa ajde kreni sa istrazivanjem...mnogi su probali..cak i ono odozgore..pa odustali,,i bease me prihvatili takvoga...a Riblja Corba je cudo...upoznao sam Boru na jednom koncertu ovde..ostao s'nama do zore..ludilo...nego...htedoh ti reci..da upoznavajuci one ribe tipa otkacena i vesela..sve mi je veci..a one sve znaju o sexsu,,samo tako...

evo ga opet faca vaseron. desi care, super je sto si i ti ovde, bas sam se pitao gde si?
daj ti coveku savet onako neki facerski, nek se rasturi od ka.ranja. ali nemoj sve tajne da mu otkrijes, da ne poludi covek.
 

Back
Top