Romantika koja cini zajednicki zivot

N3Wz

Iskusan
Poruka
5.268
:heart2::heart2:

Ovo je tema u kojoj ljudi mogu da dele sve one sitnice koje cine jednu zajednicku ljubavnu vezu ili izlazak pred pocetak veze. Dajte ovde sve ideje za sastanke, idealne izlaske, prikladno oblacenje, gestikulacija i slicno tome. Budite kreativni i iskreni.

Da vam dam ideju kako bi to trebalo da relativno izgleda, zapitajte se i probajte da date odgovor na neka od ovih pitanja i sugestija:

Koje su to sitnice dnevne koje parovi rade.

Gde je lepo izaci?

Da li je zagrljaj najbolji pre ili posle teskog dana?

Da li partner treba da vas iznenadi nekom sitnicom ili cete vi bolje iznenaditi njega?

Koliko su vazne dnevne i prolazne sitnice u jednoj vezi koja se razvija?

Sta je to lepo sto partner ucini za vas barem jednom do dvaput nedeljno?

Da li su masaze bolje sa ili bez ulja i krema?

Da li je nezan sapat u dalekoj noci onaj koji smiruje ili je to nezan uzdah?

Koliko je intima bitna u vezi i koje su to intimne stvari koje parovi mogu da rade u javnosti? (Setnja, drzanje za ruke, slusanje iste pesme, voznja bicikle, izlazak u bioskop, prijatan i nadahnjujuc razgovor)

Momci : Da li je lepse kada devojka ima kracu suknju i bolje izrazen dekolte ili kada ima vise restrikcije u nacinu odevanja i kako bi opisali idealan izgled neke devojke/zene?
Devojke : Da li volite kada momak nosi kvalitetan i elegantan rucni sat, sportsku ili formalniju verziju sebe, kako bi opisale idealan izgled momka/muskarca?

Da li delite trenutke u kojim se u toku dana nezno dodirnete tokom dnevnih obaveza koje vas sprecavaju da budete zajedno dok ih ne zavrsite?

Da li vas partner ocarava nekim gestom?

Ovo su samo neki od primera, ako vi imate druge, setite ih se ili mastajte pa podelite s nama na forumu sta bi vi voleli da radite (ili ste radili ranije) sto je na vas ostavilo pozitivan utisak.

SRECNI PRAZNICI NARODE! z:poz:
 
Poslednja izmena:
poceo sa romantikom, pa preko masaze zavrsava na pitanju dal musko voli droljastu il' dal' zensko voli finasijera :lol:

romantika postoji...pre veze i posle veze... posle tri meseca veze nemas vremena za nju, jos manje je ima ona koja za njom potajno pati a ne zna da je ona uzrok sto je sa njegove strane nema dovoljno

ovde niko nista ne 'ebe, samo bre mrsomudarite :mrgreen:

sretna vam nova romanticarska ljubavnici i ljubavnice
 
:heart2::heart2:

Ovo je tema u kojoj ljudi mogu da dele sve one sitnice koje cine jednu zajednicku ljubavnu vezu ili izlazak pred pocetak veze. Dajte ovde sve ideje za sastanke, idealne izlaske, prikladno oblacenje, gestikulacija i slicno tome. Budite kreativni i iskreni.

Da vam dam ideju kako bi to trebalo da relativno izgleda, zapitajte se i probajte da date odgovor na neka od ovih pitanja i sugestija:

Koje su to sitnice dnevne koje parovi rade.

Gde je lepo izaci?

Da li je zagrljaj najbolji pre ili posle teskog dana?

Da li partner treba da vas iznenadi nekom sitnicom ili cete vi bolje iznenaditi njega?

Koliko su vazne dnevne i prolazne sitnice u jednoj vezi koja se razvija?

Sta je to lepo sto partner ucini za vas barem jednom do dvaput nedeljno?

Da li su masaze bolje sa ili bez ulja i krema?

Da li je nezan sapat u dalekoj noci onaj koji smiruje ili je to nezan uzdah?

Koliko je intima bitna u vezi i koje su to intimne stvari koje parovi mogu da rade u javnosti? (Setnja, drzanje za ruke, slusanje iste pesme, voznja bicikle, izlazak u bioskop, prijatan i nadahnjujuc razgovor)

Momci : Da li je lepse kada devojka ima kracu suknju i bolje izrazen dekolte ili kada ima vise restrikcije u nacinu odevanja i kako bi opisali idealan izgled neke devojke/zene?
Devojke : Da li volite kada momak nosi kvalitetan i elegantan rucni sat, sportsku ili formalniju verziju sebe, kako bi opisale idealan izgled momka/muskarca?

Da li delite trenutke u kojim se u toku dana nezno dodirnete tokom dnevnih obaveza koje vas sprecavaju da budete zajedno dok ih ne zavrsite?

Da li vas partner ocarava nekim gestom?

Ovo su samo neki od primera, ako vi imate druge, setite ih se ili mastajte pa podelite s nama na forumu sta bi vi voleli da radite (ili ste radili ranije) sto je na vas ostavilo pozitivan utisak.

SRECNI PRAZNICI NARODE! z:poz:

Sve savete naplaćujem.
Satnica je 70 EUR.
 
Ja sam rezervisana u javnosti, mrzim da pokazujem emocije pred drugim ljudima tako da me generalno nerviraju ti parovi koji se grle i ljube pred svima.

Takođe sam i operisana od romantike, ja mislim. To jest, zavisi šta je uopšte definicija romantike, pre svega... ja sam takva da gledam sitnice, neke postupke... bude mi milo na primer, kad neko ko je inače tvrdoglava osoba, popusti tu tvrdoglavost zbog mene. Hiljadu puta lepše, nego da mi donese neko cveće.
 
:heart2::heart2:

Ovo je tema u kojoj ljudi mogu da dele sve one sitnice koje cine jednu zajednicku ljubavnu vezu ili izlazak pred pocetak veze. Dajte ovde sve ideje za sastanke, idealne izlaske, prikladno oblacenje, gestikulacija i slicno tome. Budite kreativni i iskreni.

Da vam dam ideju kako bi to trebalo da relativno izgleda, zapitajte se i probajte da date odgovor na neka od ovih pitanja i sugestija:

Koje su to sitnice dnevne koje parovi rade.

Gde je lepo izaci?

Da li je zagrljaj najbolji pre ili posle teskog dana?

Da li partner treba da vas iznenadi nekom sitnicom ili cete vi bolje iznenaditi njega?

Koliko su vazne dnevne i prolazne sitnice u jednoj vezi koja se razvija?

Sta je to lepo sto partner ucini za vas barem jednom do dvaput nedeljno?

Da li su masaze bolje sa ili bez ulja i krema?

Da li je nezan sapat u dalekoj noci onaj koji smiruje ili je to nezan uzdah?

Koliko je intima bitna u vezi i koje su to intimne stvari koje parovi mogu da rade u javnosti? (Setnja, drzanje za ruke, slusanje iste pesme, voznja bicikle, izlazak u bioskop, prijatan i nadahnjujuc razgovor)

Momci : Da li je lepse kada devojka ima kracu suknju i bolje izrazen dekolte ili kada ima vise restrikcije u nacinu odevanja i kako bi opisali idealan izgled neke devojke/zene?
Devojke : Da li volite kada momak nosi kvalitetan i elegantan rucni sat, sportsku ili formalniju verziju sebe, kako bi opisale idealan izgled momka/muskarca?

Da li delite trenutke u kojim se u toku dana nezno dodirnete tokom dnevnih obaveza koje vas sprecavaju da budete zajedno dok ih ne zavrsite?

Da li vas partner ocarava nekim gestom?

Ovo su samo neki od primera, ako vi imate druge, setite ih se ili mastajte pa podelite s nama na forumu sta bi vi voleli da radite (ili ste radili ranije) sto je na vas ostavilo pozitivan utisak.

SRECNI PRAZNICI NARODE! z:poz:

nista pre sexa<3
 
Ja sam rezervisana u javnosti, mrzim da pokazujem emocije pred drugim ljudima tako da me generalno nerviraju ti parovi koji se grle i ljube pred svima.

Takođe sam i operisana od romantike, ja mislim. To jest, zavisi šta je uopšte definicija romantike, pre svega... ja sam takva da gledam sitnice, neke postupke... bude mi milo na primer, kad neko ko je inače tvrdoglava osoba, popusti tu tvrdoglavost zbog mene. Hiljadu puta lepše, nego da mi donese neko cveće.
svi ti koji po drustvu pokazuju kako se vole ne traju dugo,.... ili je po obicaju sve licemerje

- - - - - - - - - -

Ja sam rezervisana u javnosti, mrzim da pokazujem emocije pred drugim ljudima tako da me generalno nerviraju ti parovi koji se grle i ljube pred svima.

Takođe sam i operisana od romantike, ja mislim. To jest, zavisi šta je uopšte definicija romantike, pre svega... ja sam takva da gledam sitnice, neke postupke... bude mi milo na primer, kad neko ko je inače tvrdoglava osoba, popusti tu tvrdoglavost zbog mene. Hiljadu puta lepše, nego da mi donese neko cveće.

mnogo zena ne voli cvece jer ih ono asocira na groblja.. cudno ali tako je
 
A jel ima neka komisija? Ljudski resursi i to
Zamisli da neko treba da navezba gestikulaciju,zlo

- - - - - - - - - -

Ti kad si tamo gde zelis da budes,al stvarno ti je svejedno gde si
Cuj rucni sat hebote
Zasto da ne. Poggledaj koliko su ljudi zastranili, malo ko ume da se normalno ponasa. Danas je dzek onaj ko pridje devojci na ulici, a 90% sansi je da ce ga ona oladiti. Znaci, pristup i artikulisanje su od znacaja pri prvom vidjanju. Neko je dugo bio sam, pa ocaj neosporivo izbija iz njega, odbijajuci potencijalnog. Neko mora da radi na samopouzdanju... Nista to nije lose. Moze samo doprineti. Sa druge strane, imala sam drugaricu u mladosti koja je oblacenju muskarca pridavala ogroman znacaj. Ono, samo da je markirano i od stila.
volim cveće, ne smeta mi groblje, jedino ne volim menjanje vode

- - - - - - - - - -

možda se pre svega treba odvići od foruma al nema veze
Volim ga i ja mnogo. Na jednom prvom dejtu sam dobila ruzu, i skamenila se, bilo mi je too much prebrzo :lol: Tako da mozes misliti kad bi tek bila spremna na "poleganje"
mislim danije neka veza kad se to sve nekako konstruiše i da postoji bolje za oboje. mada mnogi to ne razumeju
Postoji bolje. Mnogi se zavaravaju da se sve svodi na "ovo sam ja, to je to, uzmi ili ostavi". Smatram da je kompatibilnost manje bitna u odnosu na spremnost na menjanje, i kompromise.
 
Nema od toga jagodinka nista ako je isforsirano
Svako nesto treba,samo nece :D

- - - - - - - - - -

Sto brate ruza prebrzo?

- - - - - - - - - -

Cisto da znate,zbog nas su i prestali da budu romanticni
Ne moze veza vecno da klizi sama od sebe, koliko god bila "idealna". Imas okolnosti, a imas obostrani trud i rad partnera. To je ono sto odrzava ljubav i prijatna osecanja na duge staze. U pocetku je lakse, jer si u zanosu i inspirisan, ali ako ne "forsiras" tj ulozis izvesnu energiju i napor da mu ugodis, popustis, iskuliras kad je opterecen....ode. A sto se tice ruze, ne znam, mozda sam iskonska romanticarka, pa bih da "tvrdjenje pazara" traje i traje :lol: Doduse, jesmo se pre toga dopisivali izvesno vreme, ali nije mi to to. Mora temeljno upoznavanje. Prvi dejt - kafic, neko neobavezno cavrljanje ( filozofiranje jos bolje), da se dozivi fizicki izgled, gestikulacija, miris, smisao za humor... Sledeci put krug oko ade, jos vise cavrljanja, uhvatite se za ruke, mozda i poljubac - ako ste napredni :lol:
Та ти је добра.

Cika marlon je prvi to istakao!
 

Back
Top