Romantika koja cini zajednicki zivot

Ne moze veza vecno da klizi sama od sebe, koliko god bila "idealna". Imas okolnosti, a imas obostrani trud i rad partnera. To je ono sto odrzava ljubav i prijatna osecanja na duge staze. U pocetku je lakse, jer si u zanosu i inspirisan, ali ako ne "forsiras" tj ulozis izvesnu energiju i napor da mu ugodis, popustis, iskuliras kad je opterecen....ode. !
Brate mili,pa dokle?
Dokle to ti da radis?

- - - - - - - - - -

P.mu strinina,il na konju da dojase il nista
 
:heart2::heart2:

Ovo je tema u kojoj ljudi mogu da dele sve one sitnice koje cine jednu zajednicku ljubavnu vezu ili izlazak pred pocetak veze. Dajte ovde sve ideje za sastanke, idealne izlaske, prikladno oblacenje, gestikulacija i slicno tome. Budite kreativni i iskreni.

Da vam dam ideju kako bi to trebalo da relativno izgleda, zapitajte se i probajte da date odgovor na neka od ovih pitanja i sugestija:

Koje su to sitnice dnevne koje parovi rade.

Gde je lepo izaci?

Da li je zagrljaj najbolji pre ili posle teskog dana?

Da li partner treba da vas iznenadi nekom sitnicom ili cete vi bolje iznenaditi njega?

Koliko su vazne dnevne i prolazne sitnice u jednoj vezi koja se razvija?

Sta je to lepo sto partner ucini za vas barem jednom do dvaput nedeljno?

Da li su masaze bolje sa ili bez ulja i krema?

Da li je nezan sapat u dalekoj noci onaj koji smiruje ili je to nezan uzdah?

Koliko je intima bitna u vezi i koje su to intimne stvari koje parovi mogu da rade u javnosti? (Setnja, drzanje za ruke, slusanje iste pesme, voznja bicikle, izlazak u bioskop, prijatan i nadahnjujuc razgovor)

Momci : Da li je lepse kada devojka ima kracu suknju i bolje izrazen dekolte ili kada ima vise restrikcije u nacinu odevanja i kako bi opisali idealan izgled neke devojke/zene?
Devojke : Da li volite kada momak nosi kvalitetan i elegantan rucni sat, sportsku ili formalniju verziju sebe, kako bi opisale idealan izgled momka/muskarca?

Da li delite trenutke u kojim se u toku dana nezno dodirnete tokom dnevnih obaveza koje vas sprecavaju da budete zajedno dok ih ne zavrsite?

Da li vas partner ocarava nekim gestom?

Ovo su samo neki od primera, ako vi imate druge, setite ih se ili mastajte pa podelite s nama na forumu sta bi vi voleli da radite (ili ste radili ranije) sto je na vas ostavilo pozitivan utisak.

SRECNI PRAZNICI NARODE! z:poz:

nisam čito jer čim sam vido naslov pomislih evo još jedne utopije...zajednički život i romantika :neutral:
de to može
 
poceo sa romantikom, pa preko masaze zavrsava na pitanju dal musko voli droljastu il' dal' zensko voli finasijera :lol:

romantika postoji...pre veze i posle veze... posle tri meseca veze nemas vremena za nju, jos manje je ima ona koja za njom potajno pati a ne zna da je ona uzrok sto je sa njegove strane nema dovoljno

ovde niko nista ne 'ebe, samo bre mrsomudarite :mrgreen:

sretna vam nova romanticarska ljubavnici i ljubavnice

:heart:
 
mukami već od naslova


Sto? Bas je inspirativna tema :mrgreen:

Meni kad iz nekog razloga veza pocinje da hramlje na jednu nogu, ne pomaze ni romanika a ni sex.
Tad moze zvjezde sa neba da skida- dzaba mu. Ja sam vec na drugom cvjetu :mrgreen:

Na svojim greskama se naucila da onog sa kim si u vezi ne treba mjenjati, sa covjekom si zbog onog sto jeste i nije. I to je zvjezda Danica a cesto je izgubimo iz vida. Ne radim na romatici planski, ona se desava, spontano, sama od sebe, izazvana uzajamnim osjecanjima.
A znalo je biti romatike kao u filmu :)

Sto se tice, izgleda, kazu: "odjelo ne cini covjeka ali ga cini gospodinom " ni sa tim se nesto ne slazem, za ovo malo zivota sam naucila da najromaticniji kavaljer moze nosti opanke na nogama a najveci gospodin bit gad.
Kad volim, volim kako mu stoji njegova omiljena lanena kosulja, kad volim, volim i kako mi skuva najgorcu kafu na svjetu i slatko je pijem.
Ljubav, razumjevanje, tolerantnost su najblje podsticu strast i romansu.
 
"Ovo je tema u kojoj ljudi mogu da dele sve one sitnice koje cine jednu zajednicku ljubavnu vezu ili izlazak pred pocetak veze. Dajte ovde sve ideje za sastanke, idealne izlaske, prikladno oblacenje, gestikulacija i slicno tome. Budite kreativni i iskreni. "

- ne razumem šta znači zajednička i šta je suprotno od zajednička ljubavna veza? možda, mada ne znam kako da je nazovem, razdvojenička ili je individua nasuprot zajednioce pa je onda samostalna?

Da vam dam ideju kako bi to trebalo da relativno izgleda, zapitajte se i probajte da date odgovor na neka od ovih pitanja i sugestija:

Koje su to sitnice dnevne koje parovi rade.
- ima ih milion, ne znam šta bih izdvojio a da to već svi ne znaju. ovo može biti tema za sebe.

Gde je lepo izaci?
-tamo gde se ljudi, ili u ovom slučaju zajednice parova, dobro osećaju ili lepo osećaju


Da li je zagrljaj najbolji pre ili posle teskog dana?
- posle je dobar verovatno, a pre ne možemo da znamo pošto ne možemo sa sigurnošću znati da će dan biti težak.

Da li partner treba da vas iznenadi nekom sitnicom ili cete vi bolje iznenaditi njega?
- pitanje je u fazonu "šta je brže ili zec". ne kapiram da li pitaš ko će koga bolje iznenaditi ( dakle ko je kreativniji recimo) ili ko koga treba da iznenadi, odnosno ko je dužan da to uradi.

Koliko su vazne dnevne i prolazne sitnice u jednoj vezi koja se razvija?
- u odnosu na šta?

Sta je to lepo sto partner ucini za vas barem jednom do dvaput nedeljno?
- nešto što je, kako da kažem, preraslo u rutinu. ili možda mehaničko zadovoljavanje unapred određene obaveze koja se ponavlja jednom do dva puta nedeljno. možda se može reći i formalizam.

Da li su masaze bolje sa ili bez ulja i krema?
- zavisi opet, recimo za masažu rektuma neke žene tvrde da je nabolje koristiti pljuvačku. mislim da treba preciznije definisati masažu.

Da li je nezan sapat u dalekoj noci onaj koji smiruje ili je to nezan uzdah?
- znam šta su nežan šapat i uzdah, bar mislim da znam, ali ne znam šta je daleka noć??? nekako su pomešane dimenzije.

Koliko je intima bitna u vezi i koje su to intimne stvari koje parovi mogu da rade u javnosti? (Setnja, drzanje za ruke, slusanje iste pesme, voznja bicikle, izlazak u bioskop, prijatan i nadahnjujuc razgovor)
- sve apsolutno, pored intimnog vožnja bicikle i intimnog slušanja iste pesme može se intimno ići u teretanu ili se intimno ići u dve odvojene teretane, može se popunjavati intimni loto tiket. dakle sve, ono baš sve!

Momci : Da li je lepse kada devojka ima kracu suknju i bolje izrazen dekolte ili kada ima vise restrikcije u nacinu odevanja i kako bi opisali idealan izgled neke devojke/zene?
Devojke : Da li volite kada momak nosi kvalitetan i elegantan rucni sat, sportsku ili formalniju verziju sebe, kako bi opisale idealan izgled momka/muskarca?
- nisam ni momak ni devojka pa ne mogu baš da odgovorim, ali me malo zbunjuje pitanje restrikcije u oblačenju tako da čak i da jesam ne bih znao odgovor.

Da li delite trenutke u kojim se u toku dana nezno dodirnete tokom dnevnih obaveza koje vas sprecavaju da budete zajedno dok ih ne zavrsite?
- ovo je mislim frojd, jung, ne znam. evo čitam četrnajesti put i ništa, isti osećaj kao kad sam bio drugi osnovne a ujak me terao da čitam ruske klasike i ono znam sva slova, znam reči ali ništa ne kapiram niti mogu da prepričam ili ponovim.

Da li vas partner ocarava nekim gestom?
- špagom na pločicama

Ovo su samo neki od primera, ako vi imate druge, setite ih se ili mastajte pa podelite s nama na forumu sta bi vi voleli da radite (ili ste radili ranije) sto je na vas ostavilo pozitivan utisak.
- razmisliću pa javljam

SRECNI PRAZNICI NARODE! z:poz:
- hvala takođe :)

Samo ću još da dodam da je ovo možda i najsveobuhvatnija tema na pdf-u ljis, i ako bi se u jednom trenutku moralo sažeti sve radi štednje prostora na serverima ova bi tema možda bila najbolji način za to. Pandan ministarstvu za sve.
 
Meni je tema zanimljiva i nadasve inspirativna.
Ja volim da bude svega, previše romantike bi ubljuvalo vezu, kao kada se med ušećeri, a opet ako nema nežnosti i tih lepih trenutaka, onda je veza hladna i sterilna, što mi je druga krajnost a hladnoću ne podnosim, ono neko kuliranje i foliranje, i to i me hladi i gubim interes,

Volim fizički dodir, grljenje, maženje, ljubljenje, dodire i to baš one sa puno pažnje, kao što je dodir po kosi, ili da me uhvati za ruku u pravom trenutku, ali ne podnosim patetiku i psihičko lepljenje, kada je neko needy i ne ume da funkcioniše bez partnera.

Mislim da se te dve stvari moraju razlikovati. Volim da mi se poklanja pažnja i da je poklanjam, ali ne podnosim onaj osećaj simbioze, kada čovek izgubi svoj identitet zato verujem da to što se neko drži za ruke u javnosti, zagrli ili poljubi, donese cvet, uopšte ne mora biti patetično, sve dok čovek ima svoj identitet i ne gubi sebe u vezi. Patetično je kada je nešto preterano, previše svega uvek obljutavi vezu.
Zato je dobro da u njoj ima svega po malo, raznolikosti i nežnosti, i romantike, i strasti ali i slobode u kojoj svako ima svoj prostor...otprilike, vrlo intenzivno i emocionalno bogato...
 
Poslednja izmena:
"Ovo je tema u kojoj ljudi mogu da dele sve one sitnice koje cine jednu zajednicku ljubavnu vezu ili izlazak pred pocetak veze. Dajte ovde sve ideje za sastanke, idealne izlaske, prikladno oblacenje, gestikulacija i slicno tome. Budite kreativni i iskreni. "

- ne razumem šta znači zajednička i šta je suprotno od zajednička ljubavna veza? možda, mada ne znam kako da je nazovem, razdvojenička ili je individua nasuprot zajednioce pa je onda samostalna?

Da vam dam ideju kako bi to trebalo da relativno izgleda, zapitajte se i probajte da date odgovor na neka od ovih pitanja i sugestija:

Koje su to sitnice dnevne koje parovi rade.
- ima ih milion, ne znam šta bih izdvojio a da to već svi ne znaju. ovo može biti tema za sebe.

Gde je lepo izaci?
-tamo gde se ljudi, ili u ovom slučaju zajednice parova, dobro osećaju ili lepo osećaju


Da li je zagrljaj najbolji pre ili posle teskog dana?
- posle je dobar verovatno, a pre ne možemo da znamo pošto ne možemo sa sigurnošću znati da će dan biti težak.

Da li partner treba da vas iznenadi nekom sitnicom ili cete vi bolje iznenaditi njega?
- pitanje je u fazonu "šta je brže ili zec". ne kapiram da li pitaš ko će koga bolje iznenaditi ( dakle ko je kreativniji recimo) ili ko koga treba da iznenadi, odnosno ko je dužan da to uradi.

Koliko su vazne dnevne i prolazne sitnice u jednoj vezi koja se razvija?
- u odnosu na šta?

Sta je to lepo sto partner ucini za vas barem jednom do dvaput nedeljno?
- nešto što je, kako da kažem, preraslo u rutinu. ili možda mehaničko zadovoljavanje unapred određene obaveze koja se ponavlja jednom do dva puta nedeljno. možda se može reći i formalizam.

Da li su masaze bolje sa ili bez ulja i krema?
- zavisi opet, recimo za masažu rektuma neke žene tvrde da je nabolje koristiti pljuvačku. mislim da treba preciznije definisati masažu.

Da li je nezan sapat u dalekoj noci onaj koji smiruje ili je to nezan uzdah?
- znam šta su nežan šapat i uzdah, bar mislim da znam, ali ne znam šta je daleka noć??? nekako su pomešane dimenzije.

Koliko je intima bitna u vezi i koje su to intimne stvari koje parovi mogu da rade u javnosti? (Setnja, drzanje za ruke, slusanje iste pesme, voznja bicikle, izlazak u bioskop, prijatan i nadahnjujuc razgovor)
- sve apsolutno, pored intimnog vožnja bicikle i intimnog slušanja iste pesme može se intimno ići u teretanu ili se intimno ići u dve odvojene teretane, može se popunjavati intimni loto tiket. dakle sve, ono baš sve!

Momci : Da li je lepse kada devojka ima kracu suknju i bolje izrazen dekolte ili kada ima vise restrikcije u nacinu odevanja i kako bi opisali idealan izgled neke devojke/zene?
Devojke : Da li volite kada momak nosi kvalitetan i elegantan rucni sat, sportsku ili formalniju verziju sebe, kako bi opisale idealan izgled momka/muskarca?
- nisam ni momak ni devojka pa ne mogu baš da odgovorim, ali me malo zbunjuje pitanje restrikcije u oblačenju tako da čak i da jesam ne bih znao odgovor.

Da li delite trenutke u kojim se u toku dana nezno dodirnete tokom dnevnih obaveza koje vas sprecavaju da budete zajedno dok ih ne zavrsite?
- ovo je mislim frojd, jung, ne znam. evo čitam četrnajesti put i ništa, isti osećaj kao kad sam bio drugi osnovne a ujak me terao da čitam ruske klasike i ono znam sva slova, znam reči ali ništa ne kapiram niti mogu da prepričam ili ponovim.

Da li vas partner ocarava nekim gestom?
- špagom na pločicama

Ovo su samo neki od primera, ako vi imate druge, setite ih se ili mastajte pa podelite s nama na forumu sta bi vi voleli da radite (ili ste radili ranije) sto je na vas ostavilo pozitivan utisak.
- razmisliću pa javljam

SRECNI PRAZNICI NARODE! z:poz:
- hvala takođe :)

Samo ću još da dodam da je ovo možda i najsveobuhvatnija tema na pdf-u ljis, i ako bi se u jednom trenutku moralo sažeti sve radi štednje prostora na serverima ova bi tema možda bila najbolji način za to. Pandan ministarstvu za sve.

ЈБТ : ))))))))))))))
 

Back
Top