Doček na trgu

Po tome koliko puno ljudi slavi na ulicama zaključak je da je to dobra investicija. Lepo je što postoji i ta varijanta i kada grad to organizuje. Meni bi bilo pretužno da to ne postoji. E sad, izbor izvođača je uvek predmet polemike jer ljudi imaju različite afinitete, ali mi se čini da se trude da bude raznovrsno.
Ja lično ne volim doček na ulici jer ne volim da se smrzavam, ne volim gužvu i ne podnosim petarde.
 
Da li se u vašem gradu organizuje doček na trgu?
Da li volite ovakvu vrstu dočeka? Da li ste bili nekad na trgu za doček?
I šta mislite o tome što se u poslednjih nekoliko godina gradske uprave odlučuju danovac koji bi bio potrošen na doček uplate u humanitarne svrhe?

ahahah to je prejadno, prejadno...
ali, narodu treba dati muzike i ako može nekog vola na ražnju, da lepo ostanu pametni kako su i bili.
 
pa sad svira u urgentnom... :/

samo tandrdču koferi......naše kuče samo na strance laje.........

dolaze bugari i slovenci, da se obloču...... što je problem imati koncerte po gradovima..niko nije mreo...a za kasu, paaa....šta ja znam, meni i bez toga ni u džeš ni iz džepa u odnosu na ostale izdatke elte.. dal su mogli da potroše bolje, nije pitanje, nego u krađi od tog što su mogli, a ne od pišljivih ng praznika...i cifre se razlikuju duplo kako ko kaže.. i prenosi..
 
Poslednja izmena:
Mislim da bi svi trebalo da se odreknemo slobodnih dana za Novu godinu, da nigde ne putujemo i nigde ne slavimo, ni kod kuće i sve te pare koje bi spiskali bez veze da uplatimo u humanitarne svrhe.
 
mžeš da upatiš tokom cele godine...asalno je neko bolestan i urgentno je desetini iljada ljudi tokom cele godine

i ti i ja..svi možemo da učestvujemo u pomoći drugima...

a kako bi bilo, za promenu, da se ničega ne odričemo, nego da besimo lopove...msm, ne za pravo, nego kao obesimo ih ne na namrtvo,no da se useru ugatje..i pustimo kutji.
 
mžeš da upatiš tokom cele godine...asalno je neko bolestan i urgentno je desetini iljada ljudi tokom cele godine

i ti i ja..svi možemo da učestvujemo u pomoći drugima...

a kako bi bilo, za promenu, da se ničega ne odričemo, nego da besimo lopove...msm, ne za pravo, nego kao obesimo ih ne na namrtvo,no da se useru ugatje..i pustimo kutji.

To je bio sarkazam na prethodno izrečeno, na prethodnim stranama. Tvoj je post sasvim na mestu. :)
 
49022259_10214035283179638_8131868135083999232_n.jpg

jbte, gde tog retrda da citiraš....

eo, on je prvi slao decu na koncerte filharmonije....taj tvieter je leglo dupelizaca i grebatora..

- - - - - - - - - -

kešadžije ispušene da ugrabe prostor..
 
Mislim da bi svi trebalo da se odreknemo slobodnih dana za Novu godinu, da nigde ne putujemo i nigde ne slavimo, ni kod kuće i sve te pare koje bi spiskali bez veze da uplatimo u humanitarne svrhe.

That's the spirit :deda:

- - - - - - - - - -

jbte, gde tog retrda da citiraš....

eo, on je prvi slao decu na koncerte filharmonije....taj tvieter je leglo dupelizaca i grebatora..

- - - - - - - - - -

kešadžije ispušene da ugrabe prostor..

Ja ne znam ni ko je lik...

Nego, vezano za tvoj kometar da se ničeg ne odričemo nego da vešamo lopove za jajca... U potpunosti se slažem... Ali evo u čemu je kvaka... Recimo ovaj protest "1 od 5 miliona", samo ih posmatram... Super je to što rade i treba da se izadje na ulice... S tim što kad dodju izbori kreće se u priči "što da glasam kada se ništa neće promeniti"... *****n smo mi narod... I to je problem... A ne Rašta i Haris Džinović...
 
Eh, ti kao da nisi bio na politici...

ma yock, booranija....ni oni ne znaju šta su, većinom, a deset u vr glave botina..

- - - - - - - - - -

eno, imaš sad neke glupandere, dodikove botove...tjuti ko *****, pa dobije zadatak.. to bre nije za poso, da jede normalno te sendviče, negde bi ga zaposlili..

a el peva bajaga?

- - - - - - - - - -

nešto razmišljam, da otvorim putem tvichera dodatni na tviteru i da zaebavam influensere...i da se zabavljam...al nije neka zabava... hah ( :
 
pa netju da ih zapratim....juče me za 10 min kad sam stavio tag pregledalo preko 100 ljudi... i retritovalo i sve...a nisam biomgodinana....znači, samo ih rokam iz visa ... mada pazi, ša ja imam od toga, za razliku od njih?

štašta...ništa...
 
Mislim da bi svi trebalo da se odreknemo slobodnih dana za Novu godinu, da nigde ne putujemo i nigde ne slavimo, ni kod kuće i sve te pare koje bi spiskali bez veze da uplatimo u humanitarne svrhe.

ja uplacujem u humanitarne svrhe tokom cele godine
ovde nije rec o tome da citava drzava treba da se poistoveti sa ljudima kojima tudja pomoc treba, i da ne treba da zive svoje zivote onako kako im je kockica pala
rec je samo o tome da vecini srba ovo sto se radi vredja inteligenciju
a ko voli rastu, jalu, zeljka mitrovica i rijalitije - ovo je njihovo vreme, nek ga iskoriste najbolje moguce i uzivaju u ponudi
 
That's the spirit :deda:

- - - - - - - - - -



Ja ne znam ni ko je lik...

Nego, vezano za tvoj kometar da se ničeg ne odričemo nego da vešamo lopove za jajca... U potpunosti se slažem... Ali evo u čemu je kvaka... Recimo ovaj protest "1 od 5 miliona", samo ih posmatram... Super je to što rade i treba da se izadje na ulice... S tim što kad dodju izbori kreće se u priči "što da glasam kada se ništa neće promeniti"... *****n smo mi narod... I to je problem... A ne Rašta i Haris Džinović...

znas kako je. svako od nas ima svoje periode uspona i padove kad nam je do borbe protiv nepravde i kad nas sistem slomi kao kafkinog jozefa k.
kad nas slomi, onda je to najgore jer smo tad podlozni manipulaciji
a mozemo da budemo izmaniplulisani i pre toga
evo moja majka koja je u statusu svih ostalih penzionera sile nema da ne bi glasala za vucica
cak i pored svega sto sam ja dozivela, a bila je svedok
i pre neki dan nesto pricamo.. dohvatimo se teme iako izbegavam da vodim takve razgovore sa njom jer smatram da sa godinama koje ima treba da prozivi vreme koje je pred njom na najlepsi moguci nacin bez stresa..zna za sve i mrtva hladna kaze - on je najbolji
samo sma joj rekla da ako misli dobro ovoj deci koja su nam u kuci i onoj koju oni treba da dobiju da ne izalzi na izbore, jer ce tako da im nanese najmanje stete
moji izmenjeni uslovi zivota su nametnuli da mnogo vremena provodim u kuci i da mogu da propratim sta joj je non stop na tv-u
poslednjih par dana sam se ja povukla da sebe ne nerviram, a sto se nje tice eto stoji nada da ce da se opameti i da makar nece da glasa
moja majka je tipican primer osobe kojoj je isprana sposobnost racionalnog razmisljanja po pitanju nekih stvari
inace je vrlo bistra i vrlo razumna zena
 
Poslednja izmena:
ja uplacujem u humanitarne svrhe tokom cele godine
ovde nije rec o tome da citava drzava treba da se poistoveti sa ljudima kojima tudja pomoc treba, i da ne treba da zive svoje zivote onako kako im je kockica pala
rec je samo o tome da vecini srba ovo sto se radi vredja inteligenciju
a ko voli rastu, jalu, zeljka mitrovica i rijalitije - ovo je njihovo vreme, nek ga iskoriste najbolje moguce i uzivaju u ponudi

Sve što se radi kod nas vređa inteligenciju. Za građevinske radove, popravke, rekonstrukcije isto. Iste firme rade sve. Pa je apsurdno pitanje treba li da se radi ili ne.
Treba bez veza, projekcija, nameštenih tendera... Tako i za doček. Treba da se organizuje, vrati se to kroz turizam, ali bez veza i vezica. A to nije izmislila ova vlast. Kod nas stvari prosto tako fukcionišu.
 

Back
Top