Doček na trgu

Vexy

Buduća legenda
Poruka
34.320
Da li se u vašem gradu organizuje doček na trgu?
Da li volite ovakvu vrstu dočeka? Da li ste bili nekad na trgu za doček?
I šta mislite o tome što se u poslednjih nekoliko godina gradske uprave odlučuju danovac koji bi bio potrošen na doček uplate u humanitarne svrhe?
 
Da li se u vašem gradu organizuje doček na trgu?
Da li volite ovakvu vrstu dočeka? Da li ste bili nekad na trgu za doček?
I šta mislite o tome što se u poslednjih nekoliko godina gradske uprave odlučuju danovac koji bi bio potrošen na doček uplate u humanitarne svrhe?

Pa to je pametnije, a ne da lećimo decu putem SMS-a
Kome je do trga, flašu u ruke i medj raju !
Njima to i onako ne znači, njima znače ljudi i raja da se druže !
Te muzikante mogu da gledaju kad god hoće !
 
Poslednja izmena:
ja sve volim,kao majmun.al da je nekog poretka u univerzumu,logicnije je da docek na trgovima bude,da se i ovaj umorni i napaceni narod necemu raduje,a da se honorara odreknu pevaci za tu jednu noc
 
Da li se u vašem gradu organizuje doček na trgu?
Da li volite ovakvu vrstu dočeka? Da li ste bili nekad na trgu za doček?
I šta mislite o tome što se u poslednjih nekoliko godina gradske uprave odlučuju danovac koji bi bio potrošen na doček uplate u humanitarne svrhe?

Jedne godine samo, i nikad više. Em hladno, em samo gledaš da li će neka petarda da završi u tvojoj kosi.
Mada je muzika bila ok, bili Partibrejkersi... Ovo poslednjih godina užas i od muzike.

- - - - - - - - - -

ja sve volim,kao majmun.al da je nekog poretka u univerzumu,logicnije je da docek na trgovima bude,da se i ovaj umorni i napaceni narod necemu raduje,a da se honorara odreknu pevaci za tu jednu noc

Pa oni od toga žive, glupo bi bilo to očekivati. Samo bolje birati kome se pare daju i koliko.
 
49022259_10214035283179638_8131868135083999232_n.jpg
 
ja sve volim,kao majmun.al da je nekog poretka u univerzumu,logicnije je da docek na trgovima bude,da se i ovaj umorni i napaceni narod necemu raduje,a da se honorara odreknu pevaci za tu jednu noc

I ja sam mislila da oni pevaju za dž tako na trgu za ng.
Ok, od toga žive, al neće dumru ako jedan koncert poklone ljudima.
 
Odo sutra za Novi Sad,ne volim bas nesto Neleta Karajlica,al voleo bih da cujem Pisonju i Zugu uzivo,volim ljude u velikom broju,vatromet u ponoc,to je nesto sto u nekom restoranu sa krkanlukom i najvecim hitovima Baje malog knindze,ne mogu da dozivim...
 
ja ne mislim da od toga zive.jer mnogi nemaju tezgu za novu godinu,pa nisu umrli od gladi
da im se pune dzepovi,pune se.svako voli da ima vise suski,da se ne lazemo.zato i kazem da je neke svemirske ravnoteze,ko sto nije
inace sam slavila i napolju po trgovima i kod nas.bitno mi je da oko mene nema pijanih i da nisu partibrekersi :lol:
 
Да је другачије, дати паре на забаву би било у реду.
Али овако... Где наш новац иде на забаву коју ни не бирамо ми него нам намећу шта они желе а деца се лече тако што родитељи поред муке коју имају морају да се још бакћу и скупљањем новца је ван сваке памети.

- - - - - - - - - -

Protiv svakog zamazivanja realnosti da normanlo zivimo

Баш то!
 
ja ne mislim da od toga zive.jer mnogi nemaju tezgu za novu godinu,pa nisu umrli od gladi
da im se pune dzepovi,pune se.svako voli da ima vise suski,da se ne lazemo.zato i kazem da je neke svemirske ravnoteze,ko sto nije
inace sam slavila i napolju po trgovima i kod nas.bitno mi je da oko mene nema pijanih i da nisu partibrekersi :lol:

:lol:
Nemaš pojma. z:hm:

- - - - - - - - - -

ma samo nek je nama hleba i igara i raznoraznih imaginarijuma

mnogo smo glupi, ali mnogo

- - - - - - - - - -



to sto cale ne zna ko je rasta, to je ovde najmanji problem, realno

Sad sam išla da čujem ko je Rasta i neka crnogorka što će isto nastupati. Zlo i naopako.

- - - - - - - - - -

Doček na trgu je dobra fora da se ubere neka parica i od turizma, kad već nismo bitna turistička destinacija ni leti, ni zimi. Ali ipak treba držati neki nivo i postaviti prioritete.
 
jedne godine smo porodicno iz restorana gde smo bili sa prijateljima, nas petnaestak, pobegli
u toj varijanti smo isto slavili prvi put, prvi i poslednji i pobegli smo pre ponoci na trg
na trgu nam nije bilo lose, dok nisu poceli da bacaju petarde
to je razlog zasto vise necu ponoviti sigurno
docek na trgu je dobra prica skroz
sama ideja mi se jako svidja, muzika, opusten si, puno veselih lica oko tebe neoptereecenih trivijalnim stvarima - garderobom koju oblace za to vece, sminkom u sedam slojeva..u osnovi ne moze bolje
novu godinu na trgu nikad ne bih organizovala sa placanjem izvodjaca
iskreno, u ovako lopovskoj i korumpiranoj drzavi ja cisto sumnjam i da ti izvodjaci dobiju navedenu sumu, nego samo manji deo, veci deo ide posrednicima koji iz budzeta izvlace taj novac
kao sto ga izvlace i za novogodisnje ukrase
zato me novogodisnje ukrasavanje grada ne raduje nego rastuzuje
suze mi na oci tera kad znam koliko je novca ukradeno sa tom jelkom i lampionima od onih kojima taj novac najvise treba
da ti uvedes zakon kojim obracnavas porodiljama nadoknadu sa prosekom od poslednjih 18meseci????? da neko ko je tek dobio posao podize dete sa 6.000dinara??
tuzna sam i besna sto neko na taj nacin krade ono nevino bice koje se tek rodilo
sto su ukinuta sledovanja invalidima, tamo gde umesto ovako zdravi treba da gledamo kako da pomognemo nasim sugradjanima, oni otimaju najnemocnijim
zato me sve to sljastece strasno rastuzuje
a za ng bih tri meseca ranije raspisala konkurs na koji mogu da se prijave svi koji zele da ucestvuju bez nadoknade
ali ne izvikani grandovci, nego anonimni nearfimisani izvodjaci
i organizovala bih neku komisiju koja bi trebala da ih cuje i proceni, ne smao kako pevaju, nego i koliko imaju sposobnosti za dobru animaciju veceg broja ljudi
i njima bih dala prostora da se probiju medijski
kakvo izvlacenje iz budzeta 500.000eu za honorare
za 50.000eu moze da se rentira sve - rasveta, ozvucenje, bina, obezbedjenje
i da koncert ne bude novogodisnji, nego da traje svako vece od ng sve do pravoslavne ng
 
To je dobra ideja. Konkursi su kod nas namešteni, nema šanse da se probije neko bez dobre veze. Ovde bi možda odbilo te koji namešaju to što je besplatno i što je cilj da se afirmišu nepoznati muzičari.
 
To je dobra ideja. Konkursi su kod nas namešteni, nema šanse da se probije neko bez dobre veze. Ovde bi možda odbilo te koji namešaju to što je besplatno i što je cilj da se afirmišu nepoznati muzičari.

toliko mladih talentovanih muzicara koji su zeljni promocije ima da svaki grad u srbiji moze da ima ovakvu organizciju ng - i da trgovi vrve od posetilaca i da deca pokazu sta znaju
sve vrste muzike - od silvane do nirvane plus dj-evi
ovi skolovani sa mega trenda :lol:
 
toliko mladih talentovanih muzicara koji su zeljni promocije ima da svaki grad u srbiji moze da ima ovakvu organizciju ng - i da trgovi vrve od posetilaca i da deca pokazu sta znaju
sve vrste muzike - od silvane do nirvane plus dj-evi
ovi skolovani sa mega trenda :lol:
Pa... Khm, ne baš sve. Ove što uvijaju i nepravilno akcentuju reči fore radi, šta li, njih bih definitivno isključila.
 
Ja nemam ništa protiv... Išla sam i ići ću... Vatromet je prošle godine bio fantastičan... Acu Lukasa sam nekako preživela...

Što se petardi tiče, toga je masovno bilo ranije, poslednjih godina ako pukne po neka... Za prošli doček je pretresalo obezbedjenje na ulazu, pandura na sve strane...

To što se deca leče preko sms poruka je sistemski problem i nema veze sa ovakvim dešavanjima.... Država nema jak socijalni program...

Honorari... Da li bi ste vi radili svoj posao besplatno? Ne računam početnike...

Drugi je par rukava kvalitet... Ali opet, kome se ne svidja ne mora da ide...
 
Pa... Khm, ne baš sve. Ove što uvijaju i nepravilno akcentuju reči fore radi, šta li, njih bih definitivno isključila.

zato bi i bila komisija koja treba da proceni kvalitet
bez tog uvijanja, ali sirok dijapazon
i sve i narodnjaci i zabavnjaci i strani i domaci program plus dj
jer sam sigurna, barem po onome sto vidim preko instagrama gde deca postavljaju svoje klipove i prave svoje stranice, pevaju uzivo prateci sebe na gitari ili klaviru, da velika vecina peva bolje od karleuse, cece i sl umetnika

- - - - - - - - - -

Ja nemam ništa protiv... Išla sam i ići ću... Vatromet je prošle godine bio fantastičan... Acu Lukasa sam nekako preživela...

Što se petardi tiče, toga je masovno bilo ranije, poslednjih godina ako pukne po neka... Za prošli doček je pretresalo obezbedjenje na ulazu, pandura na sve strane...

To što se deca leče preko sms poruka je sistemski problem i nema veze sa ovakvim dešavanjima.... Država nema jak socijalni program...

Honorari... Da li bi ste vi radili svoj posao besplatno? Ne računam početnike...

Drugi je par rukava kvalitet... Ali opet, kome se ne svidja ne mora da ide...

da, ne svaki dan, ali sam za 30godina rada uvek na mesecnom nivou imala dan koji sam poklanjala drugima
zasto? zato sto tako treba
da li ti mislis da njihov nastup od par sati zaista vredi 25, 30, 50, 100 hiljada eu za tu noc?
da otpevaju jednu noc i zarade za celu godinu?
ne ide bas tako
a verujem da to isto misli i onaj hirurg sa neurologije koji nekad sastavi po 20h za jednu operaciju
 

Back
Top