Ja, loto milioner

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Ukoliko dobijem tih rekordnih 6m evra u istoriji Državne lutrije Srbije tokom novogodišnjeg kola u ponedeljak, nameće se pitanje izaći u javnost ili tajiti?

Kako biste vi postupili?
I šta sa parama?

Ponekad, u sitnim satima tokom insomnije, razmišljam o tome.
Ali rekoh da se posavetujem i sa vama.
 
Ukoliko dobijem tih rekordnih 6m evra u istoriji Državne lutrije Srbije tokom novogodišnjeg kola u ponedeljak, nameće se pitanje izaći u javnost ili tajiti?

Kako biste vi postupili?
I šta sa parama?

Ponekad, u sitnim satima tokom insomnije, razmišljam o tome.
Ali rekoh da se posavetujem i sa vama.

Ćuti, ne govori nikome, troši polako i neupadljivo. U protivnom ti može biti i život u opasnosti, a pakao koji bi u tom slučaju doživeo doveo bi do toga da se pokaješ što si uopšte uplatio. Bivalo je takvih slučajeva.
 
Svašta i ti razmišljaš, ne loži vatru dok je zec u šumi.

- - - - - - - - - -

Nego, jesi li uplatio?

jesam, dve kombinacije. igram i loto plus i loto džoker.
mada ću u ponedeljak još koju kombinaciju odigrati... nisam matematičar ali jasno je da time povećavam svoje izglede za dobitak :lol:

- - - - - - - - - -

Beše Bingo devedesetih kada su davali bonus skuter ko od dobitnika pristane da se pojavi u emisiji. Prestali nakon što je jedan ubijen dve nedelje nakon emitovanja.

- - - - - - - - - -

Inače, ćutao ne ćutao znaće da si dobio. Zato sanjaj šesticu i da pocepaš listić ako je i sedmi broj tvoj.

strašno, i ko je bio ubica da li je otkriveno?

- - - - - - - - - -

a tačno je da se može lako saznati, jer kad ti pare legnu na račun, govanca iz banke će te otkucati mafiji za novac

- - - - - - - - - -

zato i ne planiram da se krijem, ako nije nameštaljka i slučajno dobijem, izaći ću u javnost sigurno

- - - - - - - - - -

kao minimalista i neko kome se konzumerizam gadi, ne verujem da bih nešto uopšte kupovao...
igram da vidim da li bi se i kako ponašanje ljudi prema meni promenilo da sam milioner

- - - - - - - - - -

ne bih kupovao nekretnine, već živeo po hotelima
 
zato i ne planiram da se krijem, ako nije nameštaljka i slučajno dobijem, izaći ću u javnost sigurno
Khm, mislim da je plaćanje reketa kriminalcima jeftinije neg se bakćati davno zaboravljenim poznanicima, rodbinom i tako to. Jest da bi ti verovatno porasla popularnost kod žena, al one uzimaju do zadnjeg dinara, i to one skromnije.

- - - - - - - - - -

Da se ne zezam, poznajem jednog stvarnog dobitnika sedmice, otišao je na put dok nije potrošio sve i vratio se pređašnjem životu potom. I mislim da ne mož drugačije ko god šta god.
 
juče jedna koleginica nudi kolege nekim dezertom, a mene preskoči, a sedeo sam samo malo dalje od njih....
očigledno sam za nju neko kog ne gotivi i ko joj je sasvim nebitan da se uopšte trudi oko toga da i mene uvaži
 
jedna druga, koja mi se sviđala a što nije htela da prihvati moj fb zahtev za prijateljstvo, pisao sam ranije kako sam posle primetio da sluša jelenu rozgu pa mi je bilo lagodnije, pitam se kako bi ona reagovala kada me vidi gde preuzimam veliki ček sa premijom iz ruke aleksandre gudelj koja mi čestita ljubeći me i to tri puta svojim napumpanim usnama
 
Ukoliko dobijem tih rekordnih 6m evra u istoriji Državne lutrije Srbije tokom novogodišnjeg kola u ponedeljak, nameće se pitanje izaći u javnost ili tajiti?

Kako biste vi postupili?
I šta sa parama?

Ponekad, u sitnim satima tokom insomnije, razmišljam o tome.
Ali rekoh da se posavetujem i sa vama.
Nećeš ti da postaneš milioner. Ja ću.
 
inače, zanimljivo je što se aleks gudelj udala za biznismena koji ne deluje kao neki mačo tip.
rekao bih da je ona dosta lepša od njega. možda bih i ja kao milioner mogao imati takvu ribu

xc.jpg


xcc.jpg
 
ИЗ ПРАКСЕ:

ПРАВИ ДОБИТНИЦИ СЕ УВЕК СЛИКАЈУ
АНОНИМНИ ДОБИТНИЦИ СУ ТЕКУЋИ РАЧУНИ ЛУТРИЈА - БУЏЕТ

ДОБИЦИ СЕ ДЕЛЕ:
2Х СТАРТНИ ИЗНОС
1Х ГЛАВНИ ИЗНОС
У ЦИКЛУСУ ОД 4 ГОДИНЕ

ЋАО ЗДРАВО
 
Српски лото спада, због математичке вероватноће против играча, у ред ПРИМИТИВНИХ

Боље вам је да играте томболе по клаџама.
Прво мало испратите како шта иде и фокусирајте се на једну игру.
Ћешће ћете добијати или чак вратити пукнуте хиљадарке.

Спорт заобиђите, то је томбола УЖИВО
Све се намешта и исплаћује се "мања штета"
 
Ја сам све то оставио ad acta
Мука ми и на помисао да сам бацио, после свих добитака, 150€
Да нисам добијао пуко бих 550, за последње 4 године од чега ову одлазећу не рачунам јер сам обуставио лудило.
 
Ukoliko dobijem tih rekordnih 6m evra u istoriji Državne lutrije Srbije tokom novogodišnjeg kola u ponedeljak, nameće se pitanje izaći u javnost ili tajiti?

Kako biste vi postupili?
I šta sa parama?

Ponekad, u sitnim satima tokom insomnije, razmišljam o tome.
Ali rekoh da se posavetujem i sa vama.

Koliko drzava uzima a koliko ide dobitniku lotoa?
 
to sam znao, da li beše 20% ide državi

- - - - - - - - - -

kolko bi dao u dobrotvorne svrhe/društvene akcije
ako i nećeš neko bi te pitoo
nije lako biti kralj

pomagao bih, što očuvanju prirode, što ljudima

- - - - - - - - - -

Kako sam dobila sedmicu na lotou
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=09&dd=01&nav_category=12&nav_id=538779
1.09.2011.
Beograd -- Beograđanka koja je dobila sedmicu na lotou i dva miliona evra za beogradsku štampu priča kako je proslavila svoj uspeh u koji još ne može da veruje.
Ona je rekla i da je igrala kombinaciju koju inače nikad ne igra. "Uvek popunjavam listiće s datumima rođendana ljudi koji su mi bitni, ali sad sam samo popunila listić bez razmišljanja, nasumično".

- - - - - - - - - -

da, i ja imam neki osećaj da ne treba tražiti smisao u brojevima, nego skroz bezveze pustiti ruku
 

Back
Top