Internet

D

dorotea

Gost
Uzas ne znam sta da radim pre neki dan mi se vratio kompjuter sa popravke zajedno sa novijim i boljim hard diskom od proslog, ali inernet iako radi na oko 44,000bps (to je normalna brzina) meni se svi sajtovi jako sporo otvaraju ne znam vise sta da radim na kraju cu uzeti kompjuter i baciti ga kroz prozor koliko sam nervozna :cry: :( :cry:
 
Polako,ili kako je sada u trendu 'opusteno',prvo udahni duboko pa popi kafu,caj bilo sta sto te smiruje,pa natenane procitaj sta cu da ti napisem:
Kad se konektujes,pa ti pokaze 44 ili 42 ili bilo sta to ti je trenutna brzina koja je samo tada kad se konektujes :cry: ,realna brzina je mnogo mnogo mnogo manja,to je do tvog provajdera,najverovatnije se konektujes po danu i sporo otvaranje stranica je normalno,ako hoces bolji,odnosno brzi interner onda zrtvuj izgled,nabaci malo podocnjake i konektuj se u najludje vreme,od 2 do 7 ujutru. :shock:
Mozes da probas sa promenom provajdera,ali manje vise svi su isti ili sa kablovskim internetom(skupo,juju) ili se strpi dok se otvaraju stranice. :wink:

Cao.
 
Pre cekica i ostalih metoda :D pogledaj koliko ti je startovano programa prilikom konekcije npr.ako ti je startovan neki antivirus program i firewal program stranice ce ti se sigurno sporo otvarati.
8) Cao
 

Back
Top