Horor u Obrenovcu:Sektaši zaklali psa!

ecio94

Domaćin
Poruka
3.265
Uznemirujući video na kome dvoje ljudi, navodno članova sekte, krvnički ubijaju jednog psa u Obrenovcu, podelio je na društvenim mrežama večeras pokret "Levijatan" na svojim Fejsbuk i Tviter stranicama.

Na snimku se vidi kako mladić sa kapuljačom na glavi najpre zadobija poverenje psa, češkajući ga i tiho mu pevajući reči "kefo zote". Već sledećeg trena on jadnu životinju navodi da legne, zabija joj nož u telu i tu ga drži, dok kuče najstrašnije zavija od bola.

Mladić tu ne staje, pa mu stopalom pritiska njušku, ne prestajući da pevuši, kao neku užasnu uspavanku, iste dve reči. Dok mu pas krvari pod nogama, on menja melodiju kao u transu. Ne zaustavlja se čak ni kada pas zacvili poslednji put.

Mladić se zati obraća osobi koja je iza kamere.

" Koliko je prošlo? Treba 5 minuta.Jel prošlo toliko?"

Zatim osoba iza kamere,po glasu bi se reklo ženska osoba,odgovara.

"Pa ne baš,jer je trajalo...još je živ.", odgovara ona,a on nastavlja da drži nož zabijen u psa dok pevuši iste reči.

Slučaj je prijavljen MUP-u.
https://www.telegraf.rs/vesti/beogr...ne-reci-psic-jezivo-cvileo-uznemirujuci-video
 
vest sam procitala na levitijan stranici i nisam smela da otvorim video, jer mi je lose samo od onoga sto sam videla u tekstu
ako sekta podrazumeva takvo monstruozno izivljavanje, onda aktere zaista treba zatvoriti u instituciju zatvorenog tipa, izolovane do kraja zivota
jer tu popravka nema, neko ko je u stanju takve monstruoznosti da radi, ne moze da se popravi, moze vremenom da bude samo jos gori i krvolocniji
a sad me zanima kako ce policija da reaguje, da li ce zbog komentara besnih ljudi da privodi one koji su zgrozeni ovakvim krvolcnim bolesnim umobolnim cinovima ili ce da se uhapsi zveri koje su psa usmrtili, ni krivog ni duznog
bojim se samo da ce ovde sluzba ovakve umobolnike da upise u svoje redove, kazni ih samo opomenom, kao sto su radile i un sa zenama u bosni koje su otimane kao belo roblje i bile prinudjene na prostituciju sa obrazlozenjem da svaki rat mora da ima svoje ***** jer one cine dobro vojnicima
ministre stefanovicu, vi ste na potezu
 
Poslednja izmena:
49184627-10209949785460252-3509506992622272512-n.jpg


Ovo je devojka sto je snimala, Katarina.
 
Jeste zgodna. Nisam za linc, postoji kazna za maltretiranje zivotinja.

Ako cemo posteno, po cemu je zivot psa vredniji od zivota konja ili mladunceta teleta?

ja sam pre neki dan naisla na klip klanja svinje i bilo mi ej lose posle toga
rekla sam da necu vise da jedem meso iako mislim da je neophodno za ljudsku ishranu
zaklane zivotinje se koriste za ishranu
koliko god da je tesko i mucno, to je eko krug
svrha klanja ovog psa je samo izivljavanje
razlika izmedju ubiti zivotinju da bi preziveo - ubijas je sa postovanjem jer te hrani i ubijanja zbog izivljavanja je velika
ako ubijas zbog izivljavanja ili sektasenja, znaci da imas poremecaj licnosti i da sutra to mozes bez problema da uradis i sa komsijinim detetom

a ona nije zgodna, nego je bolesna
i treba je zatvoriti dugo u instituciju zatvorenog tipa, jer kad imas poremecen redosled vrednosti u 34oj godini, tesko da to neko moze da popravi
 
Poslednja izmena:
Jeste zgodna. Nisam za linc, postoji kazna za maltretiranje zivotinja.

Ako cemo posteno, po cemu je zivot psa vredniji od zivota konja ili mladunceta teleta?

Jeste zgodna,ali je ozbiljno poremećena! Lik koji je klao psa je nedavno izašao iz ludnice... Plus su obadvoje sektaši,a klanje psa je bila inicijacija za pristupanje toj sekti. Treba ih bre isprebijati oboje,i strpati u zatvor na težak fizički rad bez hrane!
 
Jeste zgodna. Nisam za linc, postoji kazna za maltretiranje zivotinja.

Ako cemo posteno, po cemu je zivot psa vredniji od zivota konja ili mladunceta teleta?

pa upravo to, nego ovi iz Levijatana utripovali da su Bog i batina

Ako vi ne znate osnovni poredak stvari a to je da se (domace) zivotinje ubiajju zbog ishrane u koju se svrhu i gaje, a pas nije namenjen za tu svrhu, onda imate ozbiljan poremecaj.

@ tema

Nisam cula za ovu sektu (a nije ni cudo jer koje sve nece da niknu nove) niti mogu da ogledam video, dovoljan je i opis iz teksta, ali ove osobe u najmanju ruku pred popravnog doma, treba da imaju iu psihioloski tretman. jer ovako sadisticki muciti zivotinje, to ne moze covek nego samo bezdusnik.

A moguce i po nekim reakcijama cak i ovde, da se poistovecuje pas sa drugim zivotinjama za prehranu, da je ta sekta zapravo potekla od tzv. vegana tj ljudi koji jedu samo vegatarijansku hranu, kako bi nelogicno nametnuli da se zivotinje ne jedu jer se toboz, muce, mucenejm onih koje se zapravo stvarno i ne jedu.

- - - - - - - - - -

Човек који не трепнувши зарива нож у било које живо биће - није нормалан.

I jos peva. Bolesnici.
 
Ako vi ne znate osnovni poredak stvari a to je da se (domace) zivotinje ubiajju zbog ishrane u koju se svrhu i gaje, a pas nije namenjen za tu svrhu, onda imate ozbiljan poremecaj.

@ tema

Nisam cula za ovu sektu (a nije ni cudo jer koje sve nece da niknu nove) niti mogu da ogledam video, dovoljan je i opis iz teksta, ali ove osobe u najmanju ruku pred popravnog doma, treba da imaju iu psihioloski tretman. jer ovako sadisticki muciti zivotinje, to ne moze covek nego samo bezdusnik.

A moguce i po nekim reakcijama cak i ovde, da se poistovecuje pas sa drugim zivotinjama za prehranu, da je ta sekta zapravo potekla od tzv. vegana tj ljudi koji jedu samo vegatarijansku hranu, kako bi nelogicno nametnuli da se zivotinje ne jedu jer se toboz, muce, mucenejm onih koje se zapravo stvarno i ne jedu.

- - - - - - - - - -



I jos peva. Bolesnici.

kakav popravni dom za osobe koje imaju 21 i 34 godine
 
kakav popravni dom za osobe koje imaju 21 i 34 godine

A, nisam procitala koliko imaju godina, pa onda zatvor mozda, ali nije poenta u kazni toliko, koliko u lecenju.

Jos gori priimer je bio nedavno iz Sremskih Karlovaca kada je 12-godinsnji decak 'ladno ostavio starca pomalo mentalno retardiranog, da umre vezan za drvo.

To su monstrumi, znaci potpuno bez osecanja i empatije.
 
Poslednja izmena:
A, nisam procitala koliko imaju godina, pa onda zatvor mozda, ali nije poenta u kazni toliko, koliko u lecenju.

Jos gori priimer je bio nedavno iz Sremskih Karlovaca kada je 12-godinsnji decak 'ladno ostavio starca pomalo mentalno retardiranog, da umre vezan za drvo.

To su monstrumi, znaci potpuno bez osecanja i empatije.

da li zaista verujes da to 12ogodisnje poremeceno dete moze da se izleci, a tek da mogu ova dva zlotvora
 
a ona nije zgodna, nego je bolesna
i treba je zatvoriti dugo u instituciju zatvorenog tipa, jer kad imas poremecen redosled vrednosti u 34oj godini, tesko da to neko moze da popravi

Dobro.

Jeste zgodna,ali je ozbiljno poremećena! Lik koji je klao psa je nedavno izašao iz ludnice... Plus su obadvoje sektaši,a klanje psa je bila inicijacija za pristupanje toj sekti. Treba ih bre isprebijati oboje,i strpati u zatvor na težak fizički rad bez hrane!

Dobro.

- - - - - - - - - -

uzgred gde si joj nasao fotku?

Na fejsu.
 

Back
Top