"SPEKTAKULARNA I SKRIVENA" - Srbija najbolja turistička destinacija u Evropi

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
541.299
................................
............................

...................................

...................................



"SPEKTAKULARNA I SKRIVENA"
Srbija je ponela titulu najbolje turističke destinacije u Evropi,
a evo i zašto

WPLk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTUR  BN01EQV8vYmJmYjY5YzMzMzZhZjY4OWI5MDYzNzRiYThiNmQ1Z  GIuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB


Popularni turistički portal
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 523948

Pogledajte prilog 523949

Pogledajte prilog 523950

- - - - - - - - - -

:zroll:

- - - - - - - - - -

One koje zanima priroda moze da dodje samo jedanput i nikada vise,djubreta gde god se okrenes...
Ako je u pitanju sex turizam onda dolazis svaki vikend.



Imaš te prizore potresne i u centru Pariza o Rimu da ne pričamo a tek Napulj pominjati je suludo pa opet ne odbija to ljude da ih posete jer ne dolaze da rade sanitarni nego da vide ili dožive nešto drugo.
Ima i netaknute prirode dovoljno u Srbiji koga to interesuje a neće odabrati Beograd zbog toga sigurno.

Nerealno je da ikada Srbija postane ciljna zemlja masovnog turizma,nema potencijala jednostavno, ali svaka reklama je dobrodošla. A kako ćemo iskoristiti na nama je. Znajući ko odlučuje.....:lol:
 
to je lepo
nek kažu jel im se sviđa bg na vodi ili ne pa da odlučimo dal da se završava

- - - - - - - - - -

al šta im je ulična umetnost u beogradu???
mada kod nas su velika vrednost i banje a planinarenje je skriveno al to je možda ok

možda grafiti ili stensili kako se zovu?

zvuk ulice i gluvarenja pre 30 godinaz:)
 
Nama zaista nisu potrebni neprijatelji, dovoljni smo sebi samima. :evil:

Da li se sećate kako je bilo pre 10-15 godina?

Malopre sam sa gošćom išla do Kneza i Kalemegdana.
Verujte mi da sam više čula strane jezike nego naše. Od Skandinavskih preko francuskog i engleskog, japanskog, do arapskih.
Dva puta su me turisti zaustavljali i pitali nešto što ih zanima, jedan stariji bračni par iz Finske i grupa mladih iz Indije!!!

Mogli bi da promenimo nacionalni sport - pljuvanje po sopstvenoj državi.
Naravno da nećemo biti ni London ni Pariz a ni Rim, to su zemlje koje imaju ogromne budžete za turizam,
ali da se situacija drastično menja na bolje, to niko ne može da ospori.
 
Nama zaista nisu potrebni neprijatelji, dovoljni smo sebi samima. :evil:

Da li se sećate kako je bilo pre 10-15 godina?

Malopre sam sa gošćom išla do Kneza i Kalemegdana.
Verujte mi da sam više čula strane jezike nego naše. Od Skandinavskih preko francuskog i engleskog, japanskog, do arapskih.
Dva puta su me turisti zaustavljali i pitali nešto što ih zanima, jedan stariji bračni par iz Finske i grupa mladih iz Indije!!!

Mogli bi da promenimo nacionalni sport - pljuvanje po sopstvenoj državi.
Naravno da nećemo biti ni London ni Pariz a ni Rim, to su zemlje koje imaju ogromne budžete za turizam,
ali da se situacija drastično menja na bolje, to niko ne može da ospori.

Bez sumnje da je bolje. I može mnogo bolje ali pametno reklamu raditi. Ne sa novogodišnjim ukrasima i Cecom na trgu naravno :lol:

Zapad blogovima i vlogovima jer su individualna putovanja i aranžmani dominantni, istok naročito daleki "gađati" preko njihovih tour-operatera jer oni idu kolektivno u "rojevima" uglavnom....Bugarima i ex-yu bratiji prodavati Cecu i Mitra Mirića ;)
 
Poslednja izmena:
Nama zaista nisu potrebni neprijatelji, dovoljni smo sebi samima. :evil:

Da li se sećate kako je bilo pre 10-15 godina?

Malopre sam sa gošćom išla do Kneza i Kalemegdana.
Verujte mi da sam više čula strane jezike nego naše. Od Skandinavskih preko francuskog i engleskog, japanskog, do arapskih.
Dva puta su me turisti zaustavljali i pitali nešto što ih zanima, jedan stariji bračni par iz Finske i grupa mladih iz Indije!!!

Mogli bi da promenimo nacionalni sport - pljuvanje po sopstvenoj državi.
Naravno da nećemo biti ni London ni Pariz a ni Rim, to su zemlje koje imaju ogromne budžete za turizam,
ali da se situacija drastično menja na bolje, to niko ne može da ospori.

dolazak stranaca u nasminkano ruglo ne menja na bolje nas zivot nikako
 

Back
Top