Proglašenje pobednika na temu KOTORSKA PRIČA/PRIČA IZ PRIMORSKOG MESTA

Baudrillard

Zaslužan član
Moderator
Poruka
129.634
Dobro veče.

Rezultat glasanja je sledeći:

Priča br. 1 (Sandveil dance) - 10 poena
Priča br. 2 (Lunja*) - 12 poena
Priča br. 3 (моћна длакава стрвина) - 8 poena

Čestitam svim učesnicima i Lunji* na pobedi, koju ću zamoliti da smisli temu za naredni
konkurs.
Da ne zaboravim nagradu, Lunjo* moraćeš malo da pričekaš (priča se da je moderator
proneverio novac :mrgreen:)
 
evo i mene, drugari, pa hvala, hvala,i na glasovima,i na cestitkama :pivce:
i od mene 1+1 bravo - za Sfy i Strki -, meni su sve nase price bile mnogo lepe, i bas mi drago sto nam je i Dzeni zadovoljna, to je prava nagrada ovde :zurka:

a posto nam je Bau proneverio kasu, meni ostaje da pocastim moje drustvo iz coska samo sa novom temom, pa onda, neka nam je nova tema U ĆOŠKU :malav:
u cosku sobe... u cosku police ili fioke... drustvo u cosku... napisite neku vasu pricu o necemu zaboravljenom ili skrivenom u nekom cosku, a svi imamo takvo nesto u nasim zivotima...
ja licno mnogo volim coskove, narocito one leve coskove :lol: - 'aj sto se od tamo sve vidi, jer je najbolja preglednost (zid je iza ledja, a sve ostalo ispred), nego je u cosku uvek vrelo leto, celih 90 stepeni :srecna:
 
Lunjo čestitke još jednom za odličnu priču.:zag:

Znači imamo novu temu za naredni konkurs sledeće godine.

hvala ti, Bau, :zag: jedva cekam da se malo coskamo sledeceg meseca :malav:
ipak, januar je praznicni mesec, uci ce valjda i neko drustvo iz coska ovde u pricu :zurka:
ili neki pokloncic iz coska sobe, ili zaboravljena poruka u cosku police... ili neki zguzvani papir u cosku fioke... tako to...
nego, ja kad zadam temu, uvek imam problem sa prvom recenicom, pa mozda i zamolim Deda Mraza da mi donese u pp-paketic prvu recenicu :lol:
 
evo, dok mi smisljate prvu recenicu za pp-paketic, da malo uzivate u dosetkama o cosku :rumenko: :mrgreen: :lol:

Volim ćoškove...:aha:

Samo da vas nisam uvredila tim ćoškom...z:cry:
Kod nas je to neka interna šala, ne moraš uopšte sedeti u ćošku, ali npr kažeš :ZA društvo iz ćoška (piće, pesma...neka zezancija)
To ti je neko tepanje, osećaj pripadnosti...u tom smislu
vi ste vrlo ugodno društvo , otud to "iz ćoška"
:ortaci2:
 
Dzeni moja, ja, iskreno, mnogo volim coskove, cak i kod mojih mozaicara, tamo na temi, imam svoje levo cose i odatle vidim sve sta se desava, i pored toga sto sam retko na netu, sto zbog vremena, sto sada zbog kompa
i uvek kad me zivot stera u cosak, ja se umudrim sve u 16 i setim se onoga sto uvek zaboravim dok sam u desavanju, a to je da trazim resenje tamo gde je i problem, a ne svuda negde okolo i oko problema
ima jedan lep vic o tome, kad je pijanac izgubio kljuc u mraku, a trazio ga ispod sijalice, jer se tamo vidi, a u mraku se nista ne vidi, a najmanje kljuc, pa se uvek setim da treba trezveno da se udje u taj moj zivotni cosak :lol:
zato sam i zadala temu COSAK (u cosku, na cosku...) i uveliko smisljam prvu recenicu, a i nadam se da ce biti glasanje posle Bozica, da mi dodje i Deda Mraz u pomoc sa prvom recenicom :ceka:
 

Back
Top