Monitor - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Monitor

Primećen član
    Učlanjen
    31.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Monitor

Postoji valjda neki nacin da sklonim windows 10 a da ne radim nista fizicki sa delovima.Pa i da odnesem majstoru, nece on da vadi HD i ostale delove radi brisanja windowsa. Ranije sam i sam instalirao piratski windows,ali sad je problem sto imam ovaj original.Probao sam,ubacio sam CD sa windows 7,pa ulazio u bios,ali ne moze, verovatno zato sto je ovaj originalni zasticen.Ali sigurno i za to postoji nacin.Kad zapocne instalaciju ono u biosu, onda znam jer maltene instalacija ide sama od sebe.

Poznat ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

Скини ИСО Фајл са микрософтовог сајта за виновс 7 или виндовс 8.1. Препоручујем 8.1. Када скинеш, скини неки програм да залепиш исо слику на усб како би била бутобилна. Рестарт, Ф12, намести у биосу да покрене са флешке и има да обрише твој винвос 10 као од шале. Ниједан систем нема заштиту од брисања тако ни твој вин 10.
    Из користољубља се људи одричу отаџбине, породице и вере!

Primećen član
    Učlanjen
    31.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio ForestGreen Pogledaj poruku
    Скини ИСО Фајл са микрософтовог сајта за виновс 7 или виндовс 8.1. Препоручујем 8.1. Када скинеш, скини неки програм да залепиш исо слику на усб како би била бутобилна. Рестарт, Ф12, намести у биосу да покрене са флешке и има да обрише твој винвос 10 као од шале. Ниједан систем нема заштиту од брисања тако ни твој вин 10.
    Ne kapiram to sa lepljenjem te iso slike.koji program to radi?

Poznat ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

Google, how to burn iso on usb with RUFUS.
    Из користољубља се људи одричу отаџбине, породице и вере!

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    392

Citat Original postavio luciuss Pogledaj poruku
    Postoji valjda neki nacin da sklonim windows 10 a da ne radim nista fizicki sa delovima.Pa i da odnesem majstoru, nece on da vadi HD i ostale delove radi brisanja windowsa. Ranije sam i sam instalirao piratski windows,ali sad je problem sto imam ovaj original.Probao sam,ubacio sam CD sa windows 7,pa ulazio u bios,ali ne moze, verovatno zato sto je ovaj originalni zasticen.Ali sigurno i za to postoji nacin.Kad zapocne instalaciju ono u biosu, onda znam jer maltene instalacija ide sama od sebe.
    šta ne radi? ne kreće sa cd-a? onda nije podešen boot uređaj kako treba , sa win 7 instalacionim diskom možeš potpuno da obrišeš sve particije sa hdd-a a ne glupi win 10 , nisi mi jasan.
    ako bi crnogorcima svetlele oči , beograd bio noću sijao kao Pariz

Primećen član
    Učlanjen
    14.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

Citat Original postavio luciuss Pogledaj poruku
    Trebalo bi da butuje sa CD-a. Mozda ne mozes da se snadjes sa BIOS-om koji verovatno u prioritetima ima da je HDD ispred CD-a.
    press any key to continue or any other to quit...

Primećen član
    Učlanjen
    31.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

bmaxa, mozda si u pravu. Mada sada mi radi normalno stari komp, pa taj novi sa windows 10 i ne ukljucujem. Na tom novom sam ulazio u bios kad ubacim CD sa windows 7, ali ne umem zapoceti instalaciju.Nekada na starom kompu sam to uspevao.Kad zapocnem onda mi je lako, ide samo od sebe. Zadovoljan sam sa windows7 profesional. I ovaj nov windows 10, bio je vec u kompu kad sam ga kupio novog, ali na zalost morao sam dovrsiti oko instalacije njega,pa verovatno nisam nesto dobro odradio.

Poznat jolemisa (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Pogledaj ovo i probaj.

Ističe se N3Wz (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Ja nisam za to da se on bilo cime bavi po pitanju isprobavanja ISO i slicnih stvari, jer zbog neodlazenja servisu (i kupovini dodatnog PC-a cak???) je doslo do mnogih problema i nemogucnosti lociranja problema.

Sve navedene price ne drze vodu.

Par stvari:
    - Virus u MONITORU, tj. u samom monitoru bi bio izuzetno slab. Kod ortaka, bilo kog, se moze otici i da se nakaci na njihov PC da se isproba da li radi. Na kraju krajeva moze i da se nasteluje HDMI sa kablovske ili slicno tome. Oba monitora imaju HDMI.
    - Serviseri ce da drze monitor do dve nedelje, odnosno PC, i to je u redu. Postoji tu puno kompjutera koje treba pregledati. Ceka se i u urgentnom centru dok te trese aritmija, a tek ne kod servisera kompjutera.
    - Koja je video igra bila u pitanju?
    - Ako govorimo o letnjoij varijanti i BUCI koja se pojavila, buka se pojavljuje kada su komponente lose zasrafljene, odnosno kada se nakupi puno prasine, odnosno kada se konacno aktiviraju ventilatori (cesto se aktiviraju samo kada C predje 60 stepeni. Ovo je pogotovo slucaj kada je PC na podu gde ima vise prasine, umesto na visini stola.
    - SVE sto ima garanciju, vracaj zajedno sa kopijom racuna. Tu je kraj price. Cekaj, ali docekaj. Zato te zakon i stiti.
    ((((▓(▓(▓(▅-_(([█[■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Vrh strane

Slične teme

1. Monitor
    Autor Ja-sam-ja u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.01.2004., 14:32
  2. koji monitor
    Autor drilija u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 13.11.2003., 15:27
  3. nece da mi se prikaze slika na monitor...
    Autor pin u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.10.2003., 09:16
  4. NET MONITOR ZA NOKIA 3310
    Autor Kupac u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.09.2003., 12:04
  5. Monitor
    Autor Prinz u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.09.2003., 15:28

Pravila za slanje poruka