Zna li neko imena ovih starih igra?

alek94b

Početnik
Poruka
27
1. bila je 2005/6 reklama na TV-u za neku igru na nekom decijem kanalu. Igrica je bila neki mali grad gde igrac nije osoba koja se seta u igri, nego nekako od gore sve klikce i kontrolise. Nije multiplayer, nije ni download, samo na internetu. To imas neki voz koji ide od mesta do mesta u tom jednom "gradu" gde ima samo nekoliko mesta/kuca.

Jako je jednostavna igra, nije uopste komplikovana - ako bi morao da kazem, reko bi cak da je neka edukativna igra, i nemojte me drzati za rec, ali mi se cini da je voz bio plave boje. Nije to o samoj voznji voza, to uopste nije bilo, nego je tu voz prakticno kao ukras da ne bude samo da klikces sa misem, nego na svakom mestu gde odes imas nesto drugacije da radis

2. preskaces reke na komadima drva, pa onda moras da prodjes puteve gde imas neke likove koji se brzo krecu napred nazad a nesmes da ih pipnes, pa onda imas one lopte od slame koje se krecu kroz pustinju pa te one jure okolo

3. Igra gde si ti neka divlja svinja ili nesto slicno, 2D, i skaces od platforme do platforme, imas neke banane sto su razbacane okolo

Sve je ovo pre 2007 sigurno, na PC
 
Poslednja izmena:
Problem lezi u tome sto ne znamo da li su to FLASH igre ili se radi o pravim PC igrama. Ovo prvo deluje kao BROWSER-based igra u city-builder fazonu, a pitanje je koja je tacno. FLASH igara imas na hiljade sa istim ili slicnim motivima i ne verujem da ce iko ovde biti lud da to trazi.

1. Mi zvuci kao Railroad Tycoon 2, ali cisto sumnjam da je to-to.

2 Ovde si bukvalno naveo skoro sve vrste akcionih igara tokom COMMODORE/AMIGA/NES/GENS/SNES ere. z:mrgreen: Bog ti pomogao oko ovoga. Definisi bolje, svaki motiv pomaze.

3. Ovo zvuci kao DonkeyKong, ali moze da bude i Lion King, a moze da bude jos 500 drugih flash igara.

Premalo informacija da bi se nastavilo. Ponudi vise informacija i preciziraj te stvari. Ako ne mozes da ih preciziras, nauci ih sta definisu zanrovski, pa onda preciziraj ovde.
 

Back
Top