Kako se pusi *****?

лепа тема, нема шта... :roll: можда да то поставиш на психолигији или тако нешто?

нема ту шта ти да мислиш - ћути и пуши!

(какво питање такав и одговор)
 
Pa vrlo jednostavno. Sam termin ti sve objasnjava.

Fino uzmes upaljac (ako je neki veci moze i plamenik) i pripalis :shock:


Ovaj..... sacekaj do sutra.
Naletice neko da ti ozbiljno odgovori.

*******. Da si pitala: "kako se lize *****" mozda bi i bio od neke pomoci, a ovako...
 
evo ti najozbiljniji odgovor!!!uzmes u ruku malo ga liznes sa strane,zatim ga gurnes usta,ali posto nisi iskusna nemoj ga gurati pravo ka grlu vec sa strane,jer ces u suprutnom imati nagon za povracanje,dok pusis malo se koristis i prsticima-uglavnom sa palcem i srednjim prstom i malo mu drkas...srecno
 
lepo stavi u usta i pritom ne balavi mnogo jezikom prelazi po glavicu ali ne grubo jer moze i da uzboli ako si kreativna koristi i drugu stranu jezika jer je vrlo glatka.i obavezno nemoj da gutas znas sta jer je gorko. :wink:
 
PITAJ MAMU-TO JE PRISTOJNIJE NEGO PITATI FORUM!!!Ovakva pitanja postavljaju one devojke koje bi mogle da budu profesori u ovoj disciplini!!!Ne nasedajte na zamku!!Sigurno se smeje svakom vasem odgovoru-moj odgovoj je nece postideti,ali ce se bar kiselo smejati).
 
Tara Ana:
PITAJ MAMU-TO JE PRISTOJNIJE NEGO PITATI FORUM!!!Ovakva pitanja postavljaju one devojke koje bi mogle da budu profesori u ovoj disciplini!!!Ne nasedajte na zamku!!Sigurno se smeje svakom vasem odgovoru-moj odgovoj je nece postideti,ali ce se bar kiselo smejati).
to si pametno rekla
 
улази учитељ у wc и види перицу и јовицу како пуше цигаре, па им одбруси онако љутито: "а зато сте ви побегли са прошлог часа! нека, нека...пушићете ви мени у августу..."
 

Back
Top