Nе može klošarka da me pravi budalom!!!!

Ремонтер

Iskusan
Banovan
Poruka
6.710
Nedavno se jednom beogradskom taksisti desila nesvakidašnja situacija koju je opisao u statusu na svom Fejsbuk profilu. Ovo je njegova ispovest:



Prošlu noć, negde oko 1,30, primih vožnju u jednoj ulici na Paliluli. Dolazim na adresu i vidim žensku sileutu kako jednom rukom pokušava da zadrži veliki kofer da ne padne, a drugom, u kojoj drži neku torbicu, pokušava da namakne neki široki šal na glavu, ne bi li se valjda zaštitila od kiše koja je počela da pada. Zaustavljam se i izlazim da spakujem onaj veliki kofer u gepek, dok se ona za to vreme pakuje na zadnje sedište.



„Dobro veče, recite“, kažem.
„Idemo do aerodroma“.

https://www.kurir.rs/vesti/beograd/...-nije-htela-da-mu-plati-voznju-od-1700-dinara
 
Što bi oprostio? Pokušala klošarka da ga zavrne, a on je nju nadmudrio ko niko nikog. I svaka mu čast.

Problem je što, ako se ne pobuniš protiv nepravde i ako se ne boriš za sebe, svi počinju polako da te gaze, a to već nikako nije dobro, a i bre ne mogu da dozvolim da me jedna klošarka pravi budalom.

Ne dam i tačka.

To je to. U centar. :ok:
 
A, pa desavaju se. Taksisti kao deo srpske mafije odredjuju i zakon i cenu.

15 dolara za 13 km? Nije ovo cikago, gde 50 km kosta 50dolara.

Ta banda krimosa koja pljacka sve i svakoga i pri tome se ponasaju kao razbojnici

zasluzuju da ih zavrcu, ako ne mudriji ono jaci od njih.

Sva seljacka dzukela se bavi taksiranjem.

I ako je vama normalno da njihove mafijaske gazde odredjuju gradu koliko treba da ima taksista na ulici meni nije normalno.

Dva puta mi se desilo da me dzukele setaju po taksi stanici jer je neko drugi na redu da vozi, pa to samo u krimicima rade

dok ne dobiju metak.
 
A, pa desavaju se. Taksisti kao deo srpske mafije odredjuju i zakon i cenu.

15 dolara za 13 km? Nije ovo cikago, gde 50 km kosta 50dolara.

Ta banda krimosa koja pljacka sve i svakoga i pri tome se ponasaju kao razbojnici

zasluzuju da ih zavrcu, ako ne mudriji ono jaci od njih.

Sva seljacka dzukela se bavi taksiranjem.

I ako je vama normalno da njihove mafijaske gazde odredjuju gradu koliko treba da ima taksista na ulici meni nije normalno.

Dva puta mi se desilo da me dzukele setaju po taksi stanici jer je neko drugi na redu da vozi, pa to samo u krimicima rade

dok ne dobiju metak.

Ima gadova i kod njih,a i medju narodom.Kada se sretnu,onda se i desavaju takve gluposti.
 
Nedavno se jednom beogradskom taksisti desila nesvakidašnja situacija koju je opisao u statusu na svom Fejsbuk profilu. Ovo je njegova ispovest:



Prošlu noć, negde oko 1,30, primih vožnju u jednoj ulici na Paliluli. Dolazim na adresu i vidim žensku sileutu kako jednom rukom pokušava da zadrži veliki kofer da ne padne, a drugom, u kojoj drži neku torbicu, pokušava da namakne neki široki šal na glavu, ne bi li se valjda zaštitila od kiše koja je počela da pada. Zaustavljam se i izlazim da spakujem onaj veliki kofer u gepek, dok se ona za to vreme pakuje na zadnje sedište.



„Dobro veče, recite“, kažem.
„Idemo do aerodroma“.

https://www.kurir.rs/vesti/beograd/...-nije-htela-da-mu-plati-voznju-od-1700-dinara

Матор човек , а лаже.
 

Back
Top