ICQ

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Daklem pre nekih pola sata mozda konektujem se, naravno opet mi veza padne na 28.8kbps kao i poslednjih par dana...i ICQ se konektuje, i ja, da ne bi eventualno nepotrebno gushio protok krenem da ga iskljucim, iz task bara kao i uvek sto radim, na desni klik > end process, i taman ja desni klik i obelezio end process, kad stigne onaj kao notice, kako se vec zove, ono kad stigne poruka pa otvori malo prozorce iznad ikonice dole na task baru, medjutim ja vec krenuo da kliknem i iskljucim icq a da nisam ni video sta je stiglo ni od koga...

naravno nema nikakve sanse da tu poruku vidim?
 
Nema jer je nisi primio...Ni nemoj da se cimas oko toga, jer su u 90% slucajeva te poruke icq spama od raznoraznih botova..Kad ti stigne poruka od nekog, klikni na njegov info i ako ti izadje greshka, poruku decline obavezno
 
nije spam. bar mi nikad nije stizao. probacu sad to za info.

a cek, nisam je primio - zar ne bi onda trebalo da me ceka kad se logujem sledeci put?
 
blah...bas ti fala na tako genijalnom odgovoru

nema je. ma ko ga yebe. ako sam mu zapeo trazice me ponovo, ako nisam onda bi bilo bacanje vremena citanje toga
 
I meni stalno stizu poruke od nekih zenskih botova imena"karolina,valentina i slicno.kad udjes u detalje pise ime ,icq broj a ostalo neka bezveze slova i brojevi.
 

Back
Top