Gurmanluk

Poruka
21.521
Gurmanska, cevapi, kobasice tanke rostiljske, becka, karadjordjeva, pecenje prasece jagnjece ispod saca isto moze, muckalice - jednom recju MESINA :D

Kupus salata, sopska salata, ruska salata......... bez salate ne moze, nije isto... dobro ruska je vise uz predjelo suhomesnato, ali kupus i sopska su mi top!

Restorani, rostiljnice, preporuke ajmo.. u vasem gradu gde volite pojesti... dobar komad mesa
 
U obzir dolaze i girosi. Na mnogim mestima u bg su shit, ali u staklencu sto drze Grci gyrospolis je vrhunski giros.

Moja keva pravi dobru becku.

Imam tu jednu mesaru u komsiluku gde su cevapi da se useres...

A sta mislite o banjaluckim onim malim 4 komada sastavljena? Meni su ok. Ima u Nemanjinoj 16 komada 440 dinara.

Muku sam mucio od kako sam krenuo na faks gde da jedem jer sam bas u samom centru grada i svuda je dosta skupo i treba ti mnogo para da se najedes. E sad sam provalio jedno mesto u Sremskoj gurmanska pljeskavica 240 dinara, luk, kackavalj i tucana plus ja dodam kupus, majonez i kecap.

A lokal pored Drama cevapi, iz principa ne zelim da jedem kod njih jer naplacuju kobasicu 200 grama 500 dinara! Tako da ako se sunjate tu negde okolo to mesto izbegavajte... Kakvo god da im je meso, to je brate klasican bezobrazluk...
 
Имаш у Максијима свашта од готових јела, за оне који не кувају права ствар. Хранећи се само пљескавицама направићеш се на буре.
 

Back
Top