Gde kupiti kuću u okolini Beograda

@Nenad

Početnik
Poruka
4
Molim Vas za savet gde da kupim kucu u široj okolini Beograda (do 30km).
Čitao sam neku temu i to baš ovde na Krstarici ali je to iz 2008 godine. Ja sam u penziji pa mi prevoz nije presudan u odabiru mesta.
Slabo poznajem mesta u okolini Beograda, pa mi je zato potreban savet. Šta mislite o Velikoj Moštanici, Jakovu, Boleču... ili mi vi preporučite šta je po vama najbolje.
 
Размислите о Космају.
Мало је скупље него места која сте навели али...ваздух и висина имају својих предности.
Плац потражите да буде довољно бллизу пута, струја, евентуално вода, ако не онда бунар.
Превоз је добар, иако сте навели да то није услов, ипак треба размислити и о одласку код лекара, завршавању административних послова и сл.
Земљиште је довољно добро за садњу воћа, не толико за повртарске културе.
 
Stvarno, ako pobodeš pestar u centar Beograda i napraviš krug, stvarno je teško reći koji kraj je od kojeg grđi!
Ovamo Meljak, Sremčica, Rušanj najviše liče na ruralne oblasti Bangkoka. Borča, Surčin, Dobanovci sve samo blatište, sivilo i dođoši (da ne kažem izbeglice) sa svih strana, tamo Beli Potok, Bubanj Potok, Ripanj to je i Bog digo ruke. Grocka, Vrčin takođe. Gore severno i nema ništa, samo vojvođansko blatište. Stvarno su predgrađa Beograda teška tuga i sivilo. Znači ili znatno uže ka centru ili mnogo dalje izvan Beograda.
 
Barajevo, Sopot. Imaju dobar prevoz do BG, a i tamo ima sve što je potrebno čoveku. Evo jedan čovek u Mirijevu prodaje stan u Ravnom gaju 50 kv za 20k evra, uknjižen sa centralnim grejanjem. Ja sam par puta prolazio kroz to naselje lastom i mogu da kažem da je prevoz odo BG odličan, a da ima puno prostora za život od najmlađih do najstarijih.
 
Stvarno, ako pobodeš pestar u centar Beograda i napraviš krug, stvarno je teško reći koji kraj je od kojeg grđi!
Ovamo Meljak, Sremčica, Rušanj najviše liče na ruralne oblasti Bangkoka. Borča, Surčin, Dobanovci sve samo blatište, sivilo i dođoši (da ne kažem izbeglice) sa svih strana, tamo Beli Potok, Bubanj Potok, Ripanj to je i Bog digo ruke. Grocka, Vrčin takođe. Gore severno i nema ništa, samo vojvođansko blatište. Stvarno su predgrađa Beograda teška tuga i sivilo. Znači ili znatno uže ka centru ili mnogo dalje izvan Beograda.
Кад помену, феноменално је колике зидине у Борчи људи подижу око кућа и колико узане улице су оставили за пролаз. Зидови од два, два и по метра, бетон, бетон, бетон-блок, бетон...За избегавање у широком луку...
 
Zavisi koliko para imaš. Da li voliš ravnicu ili brda.
Jakovo je dobro povezano sa gradom i ima sve što treba za život,Ravnica, Ima dosta uknjiženih kuća.
Velika Moštanica slabo povezana sa gradom.Većina objekata legalizacija.
Boleč , dobra povezanost sa grado,.brdovit,većina objekata u legalizaciji.
 
...neko mesto gde ipak ide gradski prevoz....znaci Ralja, Rusanj, Ripanj....tako nesto...to sto si u penziji ne znaci da ces dok si ziv biti i zdrav, a i da budes za nesto ti moze trebati lekar, a do lekara bez gradskog prevoza tesko...cak i da imas kola, mozda neces moci da vozis....to sve moras imati u vidu, jer je jako vazno....
....kad si zdrav sve se cini lako ali nije ni tad, a vec kad se razbolis je mnogo veliki problem doci do lekara za najjednostavniji pregled..da ne pominjem odlazak kod nekog specijaliste....

...srecno..
 
Meni je bitno da izbegnem mesta gde su ceste poplave, klizišta...
Nesto sam citao da u VMostanici kanalizacija nije zavrsena i da se oseca nepriatan miris.... mozda je to sada reseno.
Inace za 35000€ najlepsu kucu mogu da kupim upravo u VMoštanici.
Moraš da gledaš uknjižene kuće. Koliko kvadrata hoćeš.
Hoćeš sredjeno ili da sredjuješ po svom izboru.
Pogledaj Sremčicu.
 
Molim Vas za savet gde da kupim kucu u široj okolini Beograda (do 30km).
Čitao sam neku temu i to baš ovde na Krstarici ali je to iz 2008 godine. Ja sam u penziji pa mi prevoz nije presudan u odabiru mesta.
Slabo poznajem mesta u okolini Beograda, pa mi je zato potreban savet. Šta mislite o Velikoj Moštanici, Jakovu, Boleču... ili mi vi preporučite šta je po vama najbolje.

bolec mi se ne svidja,jakovo ok ali preko surcina zaeb,mostanicu sam obilazio dugo nije bas jeftina a ne vrede kuce koliko traze,umku sam gledao 30 000e,27 ari,85kvm treba da se sredi malo,ima placeva 700e ar,pa mozda i montazna
 
Sta mislite o Lipovici?
Ne zamerite na pitanjima.... nisam iz Bg-a.
i to sam gledao,guncate,meljak,ripanj,sve ok samo kolko para se ima

- - - - - - - - - -

Meni je bitno da izbegnem mesta gde su ceste poplave, klizišta...
Nesto sam citao da u VMostanici kanalizacija nije zavrsena i da se oseca nepriatan miris.... mozda je to sada reseno.
Inace za 35000€ najlepsu kucu mogu da kupim upravo u VMoštanici.

za tu cenu ima fin izbor
 
Ne overavaju . Čitaš stare vesti.Pokušaj da overis. To mi posao . Čeka se da puste ponovo overu. Prestali da overavaju 16 novembra.Nema overe ni uz potvrdu.

Па чак и да не оверавају, нико не може да те спречи да купиш такву некретнину, направите купопродајни уговор, и то је то.
 

Back
Top