Pita se samo SAD i UK a ništa EU-Srbija pod hitno da menja strategiju

nesko101

Elita
Poruka
18.072
Srbiji su potrebne nove snage koje će potpuno da promene strategiju koju predvodi predsednik Srbije.
Danas će posle stvaranja Kosovske vojske biti potpuno jasno da se EU na Balkanu ništa ne pita i da vlada sila jačeg a to je SAD sa zajedničkim interesima kao i Velika Britanija.
Hitno i trajno treba prekinuti sve razgovore u Briselu i time dati do znanja EU da su SAMO sluge SAD.
To treba raditi javno u svim svetskim medijima i na svakom koraku jer Srbija ovim putem kojim ide nikada neće biti niti celovita niti sastavni deo EU.
 
Poslednja izmena:
Srbiji su potrebne nove snage koje će potpuno da promene strategiju koju predvodi predsednik Srbije.
Danas će posle stvaranja Kosovske vojske biti potpuno jasno da se EU na Balkanu ništa ne pita i da vlada sila jačeg a to je SAD sa zajedničkim interesima kao i Velika Britanija.
Hitno i trajno treba prekinuti sve razgovore u Briselu i time dati do znanja EU da su SAMO sluge SAD.
To treba raditi javno u svim svetskim medijima i na svakom koraku jer Srbija ovim putem kojim ide nikada neće biti niti celovita niti sastavni deo EU.



Naravno da neće biti celovita - jer je uslov za ulazak u eU upravo priznanje Kosova kao nezavisne države.
Sad, što se Vučići i komp. prave da to ne znaju i tu foru prodaju svojim glasačima - to je već problem u mozgovima tih ljudi.
 
Srbiji su potrebne nove snage koje će potpuno da promene strategiju koju predvodi predsednik Srbije.
Danas će posle stvaranja Kosovske vojske biti potpuno jasno da se EU na Balkanu ništa ne pita i da vlada sila jačeg a to je SAD sa zajedničkim interesima kao i Velika Britanija.
Hitno i trajno treba prekinuti sve razgovore u Briselu i time dati do znanja EU da su SAMO sluge SAD.
To treba raditi javno u svim svetskim medijima i na svakom koraku jer Srbija ovim putem kojim ide nikada neće biti niti celovita niti sastavni deo EU.

Да, слажем се ... и само да додам да сматрам ДА СРБИЈА ТРЕБА ДА ПРОГЛАСИ ОКУПАЦИЈУ ДЕЛА ТЕРИТОРИЈЕ - то је тако по свим међународним актима које смо потписали.
 
Да, слажем се ... и само да додам да сматрам ДА СРБИЈА ТРЕБА ДА ПРОГЛАСИ ОКУПАЦИЈУ ДЕЛА ТЕРИТОРИЈЕ - то је тако по свим међународним актима које смо потписали.
Ja sam za preciznije delovanje Srbije a to je objaviti rat svim oružanim snagama na Kosovu koje nisu NATO.
U suprotnom oni ubrzo postaju članica NATO i onda smo gotovi.


- - - - - - - - - -

I eto, pade cela tvoja teza i tema u H2O. Ustvari, sam si je i oborio, ja bash i nisam hteo mnogo da se mesam. Samo da razumem o cemu se tu radi??? :eek:

_nobody_

Pa ako gledaš bukvalno bio bi u pravu.Ali ja kažem da ako ih nema trenutno u političkom svetu Srbije ne znači da nisu tu u Srbiji među nama.
 
Ja sam za preciznije delovanje Srbije a to je objaviti rat svim oružanim snagama na Kosovu koje nisu NATO.
U suprotnom oni ubrzo postaju članica NATO i onda smo gotovi.


Jedina oružana snaga na Kosovu je upravo NATO pakt.
A jedina njegova uloga je da osigura nezavisno Kosovo.
Prema tome - ideja ne vredi.

Ova tzv. "vojska Kosova" je samo običan kerov q....
Zamajavanje Šiptarskih glasača.
Kakvu vojsku mogu imati oni - čija je jedina vojna doktrina "pucaj u ledja i beži"?
 
Pazi prilaz ti je provokativni a ja pričam kako Srbija može da se spase.Ti si demagog i guraj za tvojim vođom Vučićem do jednog dana .

Nisam demagog, nego te lepo pitam. Niti mi je pristup provokativan. Malo jesam sarkastican (NIKADA nisam bio clan NIJEDNE partije). ;)

Ja cu ti dati moj odgovor, a ti se smisli. Ja mislim da tih snaga o kojima ti pricas vise nema. Ne na nivou na kome ti ocekujes da se te snage postave prema problemu koji si definisao. :aha2:

_nobody_
 
Piješ li ti vodu?

........................

- - - - - - - - - -

Мегатролчина која уз смајлија позива на стрељање и ложи Крстарицу да је са КиМ...назад у мишију рупу, одмах сад.
Kapacitet tvoje inteligencije je na nivou ponižavanja strane koju ne podržavaš.A to da širiš laž da nisam u Mitrovici govori o tebi ne o meni,Sram te bilo.
 

Back
Top