Djavolji advokat

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
Unapred se izvinjavam forumašima koji se ozbiljno bave astrologijom, možda će ovo pisanije smatrati, da se blago izrazim, laičkim, ali meni je bilo interesantno (vaga sam naravno).

Jedini znak koji nije predstavljen čovekom ili životinjom mnogi nazivaju đavoljim advokatom.

Reč je, naravno, o Vagama... (itd.)

Koliko ljudi, toliko ćudi, pa tako i vaga, strelaca, devica, lavova itd. ali prvi put čitam da smo mi, deca s kraja septembra do kraja oktobra đavolji advokati.
Po Vukajliji - Djavolji advokat je: "advokat kojeg angažuje žena u brakorazvodnoj parnici"; "onaj koji naplaćuje 666 eur po satu" "osoba koja uvek i u svakoj prilici može da nađe opravdanje za svoje postupke bili ispravni ili ne, a i izuzetno okretna osoba koja može da se izvuče iz na prvi pogled bezizlazne situacije pa odaje utisak da bi se i pred samim đavolom mogla opravdati."

Da li su vage đavolji advokati, m?

:zper:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sestrić mi je vaga, a kod njega uočavam rečitost i izuzetan šarm, što ponekad daje slatkorečivost, ali nisam primetila da laže, nego više onako na fin način saopštava i neprijatne stvari, valjda je to klasika za vage. Jedina druga vaga koju znam sam ja, a ja nisam uopšte slatkorečiva, naprotiv.

Ima samo jedna stvar...uvek sam mislila, kad tako me nešto strefi u glavu, pa ostanem živa, i još procvetam posle...da imam mnogo više sreće nego pameti. A kad ono tamo međutim...varam đavola :lol:

Ovo je šaljiva tema. Skroz :)
 
Unapred se izvinjavam forumašima koji se ozbiljno bave astrologijom, možda će ovo pisanije smatrati, da se blago izrazim, laičkim, ali meni je bilo interesantno (vaga sam naravno).

Jedini znak koji nije predstavljen čovekom ili životinjom mnogi nazivaju đavoljim advokatom.

Reč je, naravno, o Vagama... (itd.)

/QUOTE]

Koliko ljudi, toliko ćudi, pa tako i vaga, strelaca, devica, lavova itd. ali prvi put čitam da smo mi, deca s kraja septembra do kraja oktobra đavolji advokati.
Po Vukajliji - Djavolji advokat je: "advokat kojeg angažuje žena u brakorazvodnoj parnici"; "onaj koji naplaćuje 666 eur po satu" "osoba koja uvek i u svakoj prilici može da nađe opravdanje za svoje postupke bili ispravni ili ne, a i izuzetno okretna osoba koja može da se izvuče iz na prvi pogled bezizlazne situacije pa odaje utisak da bi se i pred samim đavolom mogla opravdati."

Da li su vage đavolji advokati, m?

:zper:
moj drugar koji mi nije naplatio nista a vest je ko 3 djavola, dupla skorpija je u horoskopu
 
Moze biti tacno da su vage hladne, promisljene, fokusirane na sebe i samostalne, ali kada jednom odbaci fasadu i pusti vas u svoj svet znaci da vas je istinski zavolela i da vam veruje. Niko nece voleti i razumeti kao vaga, niko vas nece gledati sa toliko ljubavi kad ste najgori,niko nece ostati sa vama uprkos svemu. Kad je jednom osvojite i ona vam to otvoreno prizna, cuvajte je. Dace vam stotine prilika da ispravite stvar i da je zadrzite, ali kada vas jednom emotivno ostavi nemoguce je vratiti je. Negujte i volite svoje male vage. Ovu moju ne bih pustio ni za sta na svetu, a nece ni ona mene :)))


:heart:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Unapred se izvinjavam forumašima koji se ozbiljno bave astrologijom, možda će ovo pisanije smatrati, da se blago izrazim, laičkim, ali meni je bilo interesantno (vaga sam naravno).



Koliko ljudi, toliko ćudi, pa tako i vaga, strelaca, devica, lavova itd. ali prvi put čitam da smo mi, deca s kraja septembra do kraja oktobra đavolji advokati.
Po Vukajliji - Djavolji advokat je: "advokat kojeg angažuje žena u brakorazvodnoj parnici"; "onaj koji naplaćuje 666 eur po satu" "osoba koja uvek i u svakoj prilici može da nađe opravdanje za svoje postupke bili ispravni ili ne, a i izuzetno okretna osoba koja može da se izvuče iz na prvi pogled bezizlazne situacije pa odaje utisak da bi se i pred samim đavolom mogla opravdati."

Da li su vage đavolji advokati, m?

:zper:

po prirodi suviše labne, nesigurne, neodlučne... za bilo kakvu vrstu advokature.
kontam da je ''đavolji'' neki cinizam na njihov već mizeran račun. :p
 
advokatorom se po difoltu bave samo kameleonski licemeri i manje ili vise lazljivo koristoljubive osobe, sto za neke i nije lose ako se u tome nadju...zato po difoltu za vage nema sanse da joj to bude profesija jer je od toga operisana... sve bi sporove gubila zbog temeperamenta i sasipanja istine u lice....
 
mmm...nisam sigurna
vaga se profesijom ozbiljno bavi - sve koje znam su vrlo posvećene poslu i ulažu u znanje tj stručnost
tako da lako zamislim vagu kako dobija spor

rekoh po difoltu...i ja sam po difoltu vodja ovan predvodnik koji se u busa u grudi junacke gine na stitu a zene oma natacinje bez da ih pita oce ili jok...a ko mace sam umiljato sto voli peting do iznemoglosti.. mislim... :lol: pardon :roll:

sto ljudi sto cudi...
 

Back
Top