realna zarada na internetu,nije scam

Poruka
3.733
Amazon Mechanical Turk

To je sajt za zaradu,pare uplacuje i preko PayPall-a,tu se u sustini rade mikro-poslovi,ima ih velika gomila i mozete ih poredjati od onih koji nude 0.01$ pa sve do 1$ i vise. Moze se zaraditi dnevno par dolara,pet dolara,cak do 10 i 20$. Evo ja sam nasao resenje,registrovao sam se i cekam odobrenje,registrujte se i vi pa da vidimo kako ce to ici. Sto se tice sajta,samo reci hvale sam procitao. Ne verujem da postoji neki bolji sajt,a da zaista radi kako treba i da ima puno poslova. Zahebite neobux i ostale skamčine.
 
Da li ste probali kovacki posao u eri kada Kinezi nude paletu proizvoda za koje kovacu treba tri dana da iskuje?

E, to je to isto. Pojavis se da uradis neki sitan poslic, a 1000 dobro organizovanih firmi vec uveliko ima 100 takvih kovaca kao ti,

placene najbolje alate i poluproizvode spremne za doradu....a naravno, Amazon Mechanical je vlasnistvo administracije jedne od tih 1000 firmi....

ti se ubijes da nesto napravis, a ponudjac posla odustane jer mu se ni jedan rad ne svidja, naravno izmisljen ponudjac, jer pravi ponudjac se nalazi

na listi vlasnika administracije....
 

Back
Top