" Мигрантима куће у празним српским селима – Вучићева изборна кампања?"

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.538
" Мигрантима куће у празним српским селима – Вучићева изборна кампања?

Вучићев најпослушнији гласноговорник Небојша Крстић је поводом срамног потписивања документа у Маракешу, пљунуо у лице сваког сиромашног детета у Србији, сваког српског домаћина, сваког честитог грађанина Србије.

vucic_i_migranti_jutjub.jpg


(Вучић са мигрантима (Фото: Јутјуб)

Крле предлаже да опустошена српска села населимо мигрантима.
Није тајна да истинских избеглица из Сирије, према којима Срби имају заиста велико поштовање и саосећање, јер смо и ми имали слично искуство, јер су и нас протерали из наших домова деведесетих.
Али преко 50% регистрованих миграната на територији Србије су економски мигранти из Авганистана, који не желе да обрађују ни плодне ни посне српске оранице, већ желе у државе ЕУ!

Питамо Крлета да јавно каже у чије име он српску дедовину нуди мигрантима?
Да ли ће то бити Вучићево предизборно обећање гласачима СНС?

„ Не брините, села која сам испразнио својом свирепом политиком према пензионерима, породиљама, високообразованој омладини, поклонићу мигрантима да се настане у кућама ваших дедова, док ви живите у белом свету, све због моје лоше економске политке.“ Је ли то идеја Крле и Вучићу?


Зашто у та села не населити породице у којима живи 300.000 гладне деце у Србији ( по званичним подацима УНИЦЕФ-а за Србију) или све оне породице које судски извршитељи истерају на улицу?

Вучићев посланик Љиљана Малушић је још пре више од годину дана најавила, по њеном мишљењу диван Вучићев план да српска села настани мигрантима. Том приликом су из Двери подсетили да је Вучић обећао да Србија неће остати „паркинг за мигранте“. Као по обичају, слагали су све што су рекли.


Српски покрет Двери напомиње да се никада није противио да се овим унесрећеним људима помогне да безбедно оду на жељене дестинације у ЕУ, да не прихватамо подметачину министра Стефановића да Дверима сметају деца миграната, већ да сматрамо да је концентрација мушкараца између 16 и 30 година, без запослења и без контролисаног кретања по Србији реална претња по безбедност грађана, о чему најбоље могу да сведоче становници улице Гаврила Принципа у Београду и остали родитељи чија деца похађају школу у овом крају, али и грађани Бање Ковиљаче, Боговађе, Шида, Адашеваца, Суботице идт.

Српски покрет Двери само штити интересе грађана који су нам дали поверење, и нећемо дозволити да Вучић и његови послушници доведу Србију у огромну опасност.

Како је изгледао сусрет Мише Вацића и Сергеја Трифуновића сазнајте ОВДЕ.".

http://www.pravda.rs/2018/12/13/migrantima-kuce-u-praznim-srpskim-selima-vuciceva-izborna-kampanja/

:think:

Cime li smo to mi , Srbi i gradjani Srbije , "zasluzili" da nas u ovakvoj situaciji predstavljaju "najpametniji od sve mamine malji deca " , da im ni Murat nije ravan ...?

- - - - - - - - - -

Da li se "putevi Srbija" grade da bi nasu teritoriju naseljavali ovakvi migranti pod patronatstvom ovakvih nam "pametnih i prepametnih domorodaca" ili da bi bili tranzit u sva cetri pravca Sveta ...?
 
ne sumnjam da ce tako i biti jer se secam glupih viceva i glasina o Kosovu i siptarima iz 80 ih godina .Tadasnje price i vicevi vise nisu smesni. Srbija je van autoputa pusta .Planine puste, doline reka ,plodne njive puste a sa druge strane mnogo ljudi zeljni ciste vode i zdrave zemlje koju bi zvali svojom.Na sve to interes velikih sila da kanalisu problem gde drugde nego na Balkan.Voleo bi da nisam u pravu.
 
Kada su Viktora Orbana terali da primi migrante
odgovorio je:
"Meni narod nije dao mandat da menjam demografsku strukturu."
Na pretnje izbacivabanjem iz EU podneo zahtev koji se automatski
aktivira ako na silu pokušaju da nasele migrante i Madjarskoj.
Odgovor nije dobio.

Da ne pričamo u ludilu da je njima školovanje, pribor i sl besplatno a srpskoj deci nije.
A ako usput, po pravilima džihada, kolektivno siluju neku
ženu jer je izašla bez hidžaba i pratnje muškaraca
neće ni odgovarati.

A, za ozbiljno, podli plan EU je da ih što više naseli po
polupraznim vojvodjanskim selima.
 
Poslednja izmena:
Бесмислено је веровати да ће се муслимани мигранти игде асимиловати, па и у Србији, без обзира на све могуће уступке евентуалне олакшице и слично. Треба погледати искуство других држава. Него дати им привремени боравак док не прође зима а на пролеће нек продуже тамо где су и кренули, у Шведску Холандију Немачку ил где се већ ко од њих запутио.
 
Sva je sreća pa ni ti migranti nisu preterano zainteresovani da svoje gnezdo sviju u Srbadiji. Što znači da.....

Ako ima kakva migrantkinja kao Mia Khalifa rado je primam kod sebe :)

.. na žalost kolega što se tiče migrankinja izgleda da ćeš suva qurca ostati, drž' se ti naših seljančica :kuvar5:
 
Poslednja izmena:
Sva je sreća pa ni ti migranti nisu preterano zainteresovani da svoje gnezdo sviju u Srbadiji. Što znači da.....



.. na žalost kolega što se tiče migrankinja izgleda da ćeš suva qurca ostati, drž' se ti naših seljančica :kuvar5:

Ako i njih ne phebu migranti !
Pa ti čim vide ženu bez hidžaba, odma to shvate kao otvoren poziv na silovanje !
To je bre militantan narod ! Opasan za svaku državu !
 
" Мигрантима куће у празним српским селима – Вучићева изборна кампања?

Вучићев најпослушнији гласноговорник Небојша Крстић је поводом срамног потписивања документа у Маракешу, пљунуо у лице сваког сиромашног детета у Србији, сваког српског домаћина, сваког честитог грађанина Србије.

vucic_i_migranti_jutjub.jpg


(Вучић са мигрантима (Фото: Јутјуб)

Крле предлаже да опустошена српска села населимо мигрантима.
Није тајна да истинских избеглица из Сирије, према којима Срби имају заиста велико поштовање и саосећање, јер смо и ми имали слично искуство, јер су и нас протерали из наших домова деведесетих.
Али преко 50% регистрованих миграната на територији Србије су економски мигранти из Авганистана, који не желе да обрађују ни плодне ни посне српске оранице, већ желе у државе ЕУ!

Питамо Крлета да јавно каже у чије име он српску дедовину нуди мигрантима?
Да ли ће то бити Вучићево предизборно обећање гласачима СНС?

„ Не брините, села која сам испразнио својом свирепом политиком према пензионерима, породиљама, високообразованој омладини, поклонићу мигрантима да се настане у кућама ваших дедова, док ви живите у белом свету, све због моје лоше економске политке.“ Је ли то идеја Крле и Вучићу?


Зашто у та села не населити породице у којима живи 300.000 гладне деце у Србији ( по званичним подацима УНИЦЕФ-а за Србију) или све оне породице које судски извршитељи истерају на улицу?

Вучићев посланик Љиљана Малушић је још пре више од годину дана најавила, по њеном мишљењу диван Вучићев план да српска села настани мигрантима. Том приликом су из Двери подсетили да је Вучић обећао да Србија неће остати „паркинг за мигранте“. Као по обичају, слагали су све што су рекли.


Српски покрет Двери напомиње да се никада није противио да се овим унесрећеним људима помогне да безбедно оду на жељене дестинације у ЕУ, да не прихватамо подметачину министра Стефановића да Дверима сметају деца миграната, већ да сматрамо да је концентрација мушкараца између 16 и 30 година, без запослења и без контролисаног кретања по Србији реална претња по безбедност грађана, о чему најбоље могу да сведоче становници улице Гаврила Принципа у Београду и остали родитељи чија деца похађају школу у овом крају, али и грађани Бање Ковиљаче, Боговађе, Шида, Адашеваца, Суботице идт.

Српски покрет Двери само штити интересе грађана који су нам дали поверење, и нећемо дозволити да Вучић и његови послушници доведу Србију у огромну опасност.

Како је изгледао сусрет Мише Вацића и Сергеја Трифуновића сазнајте ОВДЕ.".

http://www.pravda.rs/2018/12/13/migrantima-kuce-u-praznim-srpskim-selima-vuciceva-izborna-kampanja/

:think:

Cime li smo to mi , Srbi i gradjani Srbije , "zasluzili" da nas u ovakvoj situaciji predstavljaju "najpametniji od sve mamine malji deca " , da im ni Murat nije ravan ...?

- - - - - - - - - -

Da li se "putevi Srbija" grade da bi nasu teritoriju naseljavali ovakvi migranti pod patronatstvom ovakvih nam "pametnih i prepametnih domorodaca" ili da bi bili tranzit u sva cetri pravca Sveta ...?

Dok neki isteruju " pametne" Srbe i glupe postavljaju na direktorska mesta, neki drugi naseljavaju opustelu Srbiju, ali ih ne dovode na rukovodeca mesta....nego da obradjuju zemlju i gaje stoku.

Treba svim bivsim Srbima oduzeti drzavljanstvo i konfiskovati imovinu za drzavne fondove....Naravno, pravim Srbima vratiti drzavljanstvo i imovinu, kada povuku zakletvu drugim nacijama, nauce srpski i svrate na svoju zemlju jednom godisnje...:)
 
Migrantkinje dobro dosle , ove nase nece u selo , mada ja zivim u velegradu.

Чим набаце прве пристојне крпице и домогну се некакве дрогерије са шминком, заборавиће и ислам и село у које су дошле...
Воду држи само чврста посуда. Ако је посуда шупља или савитљива, вода иде даље и тера по своме.
 
Чим набаце прве пристојне крпице и домогну се некакве дрогерије са шминком, заборавиће и ислам и село у које су дошле...
Воду држи само чврста посуда. Ако је посуда шупља или савитљива, вода иде даље и тера по своме.

Takva tebi nikada vadzajne dati nece, a i nece skinuti feredzu, neko ce je ploditi islamski bojovnici, koji tradiciju Islama sobom nose. Se ne sekiraj, gledao sam ja na poslu u Nemackoj to sve... Meni lab za testiranje ploca NISU obezbedili, ali mom kolegi muslimanu su u 15:00 obezbedili (na pola sata) sobu za metanisanje Alahu. :aha2:

Pri cemu, kada je on nadigao nekakvu histeriju na mene, ja sam izvukao deblji kraj, jer mene ima, a on je metar i zilet. Posle se taj moj bes sto su svi lagali u tom slucaju preneo na Nemce, pa je njihov biusiness danas poluruina. i tamo se desavaju teske psiholoske borbe, koje sam im ja ostavio u nasledje (otpustaju se ljudi, svadje, sudjenja). :mrgreen:

I ja sam tu izgutao, i to mnogo... A oni su dosta pukli u tom segmentu businessa. Nije mi krivo. Sada bi ih demontirao jos i gore. I to se desilo SAMO STO sam bio Srbin!

_nobody_
 

Back
Top