VIŠE SEK*A - VIŠE PAMETI!

Luda Srpska Druzina

Veoma poznat
Poruka
14.416
Naučno dokazano: Često vođenje ljubavi POBOLJŠAVA PAMĆENJE!

Često se spominju prednosti seksa, ali uvek volimo da čujemo nešto novo. Iako znamo da sagoreva kalorije i otklanja glavobolju, novo istraživanje otkrilo je potpuno drugačiju prednost.

Istraživanje objavljeno u časopisu "Archives of Sexual Behaviour" otkrilo je da seksualna aktivnost popravlja pamćenje.

Naučnici su posmatrali žene u dobi od 19 do 35 godina i otkrili da su one pripadnice lepšeg spola koje su se češće seksale imale bolje pamćenje i bile sposobne setiti se reči i fotografija bolje od onih s nešto slabijom "istorijom" seksualnih odnosa.

Naučnici su uvereni da seks pomaže rast novih moždanih ćelija u hipotalamusu koji se povezuje s pamćenjem.

Istraživanje je sprovedeno na relativno malom uzorku od stotinu žena pa rezultat nije sto posto pouzdan, ali upućuje na to da je potrebno provesti dodatna istraživanja.

Pozitivan uticaj seksa na pamćenje dokazan je ranije na brojnim istraživanjima sprovedenima među životinjama.

Šta čekate?
 
Tvrdnja kako glasi naslov,da sto je vise seksa,vise je pameti,nije tacna i nije utemeljena na naucnim saznanjima. Prilikom proucavanja,kako velika ucestalost seksualnih
odnosa,deluje na intelekt muskaraca koje je izvrseno prosle 2O17 godine u Ugandi,doslo se do sledecih rezultata. Poslo se od normalnog broja seksualne aktivnosti,
koji je jednom nedeljno.Svako povecanje tog broja,deluje negativno na psihu muskarca.Sam seksualni akt,pretstavlja za prosecnog muskarca,izvanredno veliki kako
fizicki,tako i jos veci,psihicki napor.Samim izbacivanjem ejakulata pod pritiskom,pretstavlja zamor za srce.Ali ono sto daleko vise ostecuje mozak muskarca,to je veliki
broj seksualnih odnosa nedeljno.Pod enormno velikim brojem snosaja nedeljno,smatra se izmedju deset i petnaest nedeljno.Znaci,umerena seksualnost,jednom do
dva puta nedeljno da,preko toga broja,smatra se da nije pozeljno,za onoga ko vodi racuna,o svom fizickom i psihickom zdravlju.
 
Luda Srpska Druzina - Nisi u pravu Kolega.To sto si ti napisao,odnosi se iskljucivo na zensku populaciju.Muskarci gube i fizicku i psihicku snagu,prilikom enormne
kolicine snosaja.Kod zena je sve u obrnutoj srazmeri.Zene prilikom seksanja,samo dobijaju,jer one ne trose svoje ni fizicke ni psihicke potencijale,jer su one u trpnom
stanju,prakticno,one ne trose u seksu svoje prirodne resurse.!!!
 
Luda Srpska Druzina - Nisi u pravu Kolega.To sto si ti napisao,odnosi se iskljucivo na zensku populaciju.Muskarci gube i fizicku i psihicku snagu,prilikom enormne
kolicine snosaja.Kod zena je sve u obrnutoj srazmeri.Zene prilikom seksanja,samo dobijaju,jer one ne trose svoje ni fizicke ni psihicke potencijale,jer su one u trpnom
stanju,prakticno,one ne trose u seksu svoje prirodne resurse.!!!

Ne bih znao, samo sam preneo vest, odakle ne znam, vec sam zaboravio :lol:
 

Back
Top