Глумци у рекламама

rade pod stare dane a za dzabe kad su nepoznati ili kam misle na reputaciju a ne na pare,tad nastaju remek dela a za pare reklame kojim upropaste karijeru,poput gage i milene za kafu
Ne mogu (nisu mogli) njih dvoje da upropaste karijere pošto su oboje legende, i rad u pozorištu i na filmu nezaboravan, doslovno su ispisali istoriju JU i srpskog filma. Pre je tužno da takve veličine moraju da zarađuju za život snimanjem reklama - da su iz neke velike i bogate zemlje, imali bi kuće sa bazenima, poslugu, šofere...
 
Ne mogu (nisu mogli) njih dvoje da upropaste karijere pošto su oboje legende, i rad u pozorištu i na filmu nezaboravan, doslovno su ispisali istoriju JU i srpskog filma. Pre je tužno da takve veličine moraju da zarađuju za život snimanjem reklama - da su iz neke velike i bogate zemlje, imali bi kuće sa bazenima, poslugu, šofere...

Не знам шта је у томе тужно. Нису они гладовали па да нешто морају. Пре ће бити да им је било симпатично да је раде а лова је била само додатни бонус.

Уосталом, маркетиншке куће нису социјалне институције. Бирају оне који ће нешто добро да одраде а не оне којима је празан буђелар.

И на крају - успеле рекламе су мала уметничка дела и не видим шта је у учешћу у истима испод части господи глумцима. Свакако да ће они бити успешнији од неких приучених анонимуса.

Да не помињем да им доприносе популарности.
 
Poslednja izmena:
Niti sam upućena u njihovu finansijsku situaciju, niti mislim da su za žaljenje, samo sam se prisetila nekih razgovora sa glumcima iz tih vremena (čak nisam ni sigurna da su njih dvoje bili u pitanju) i često se u tim razgovorima spominje da su glumci, i oni najveći, uglavnom imali priliku da rade, popularnost i slavu, a da su honorari mahom bili mali ili nepostojeći. Pa je tužno u poređenju sa kojekakvim američkim šušama koje snimaju priglupe serije i zaradjuju neverovatnu lovu po epizodi...
 
Poslednja izmena:
Ne mogu (nisu mogli) njih dvoje da upropaste karijere pošto su oboje legende, i rad u pozorištu i na filmu nezaboravan, doslovno su ispisali istoriju JU i srpskog filma. Pre je tužno da takve veličine moraju da zarađuju za život snimanjem reklama - da su iz neke velike i bogate zemlje, imali bi kuće sa bazenima, poslugu, šofere...
to sam i rekao,gagu od 3 karte za holivud naovamo nema razloga gledati

- - - - - - - - - -

Да не помињем да им доприносе популарности.

tek je to tuga,sto ih klinci znaju samo po tim ''ulogama"'

- - - - - - - - - -

Niti sam upućena u njihovu finansijsku situaciju, niti mislim da su za žaljenje, samo sam se prisetila nekih razgovora sa glumcima iz tih vremena (čak nisam ni sigurna da su njih dvoje bili u pitanju) i često se u tim razgovorima spominje da su glumci, i oni najveći, uglavnom imali priliku da rade, popularnost i slavu, a da su honorari mahom bili mali ili nepostojeći. Pa je tužno u poređenju sa kojekakvim američkim šušama koje snimaju priglupe serije i zaradjuju neverovatnu lovu po epizodi...
gaga i milena nisu imali za automobil,kad su sklupili pare dali su za neko bolesno dete,ckalju kad su zvali u neki grand odbio je rekavsi da se pod stare dane nece tako spustati i za to se skida kapa
 
Ne mogu (nisu mogli) njih dvoje da upropaste karijere pošto su oboje legende, i rad u pozorištu i na filmu nezaboravan, doslovno su ispisali istoriju JU i srpskog filma. Pre je tužno da takve veličine moraju da zarađuju za život snimanjem reklama - da su iz neke velike i bogate zemlje, imali bi kuće sa bazenima, poslugu, šofere...

Grand kafu su počeli da reklamiraju jer je svjevremeno vlasnik kafe bio valjda dobar sa Draganom Nikolićem. Sam glumac je u nekom intrvjuu rekao da je te prvobitne reklame radio besplatno. Ako se sećate bio je samo on na reklami kako drži kesu kafe, zagrize je i kaže "i miris i ukus".
 

Back
Top