poslovi freelance

mrlee

Početnik
Poruka
1
jel mi moze neko reci kako se strucno na engleskom zove posao gde moras da lajkujes,postujes preko fb ili nistangrama, naisao sam na sajt freelance ali jednostavno ih ima mali milion poslova preko fb instagrama?

i jos neku ideju kako da zaradjujem kao freelancer preko toga sajta, engleski znam srednje ali pre ce uzeti nekog ko ima pret zvezdica tamo (reputacija nego mene) italijanski isto,
npr da posecujem sajtove i da klikcem, ne znam ni taj posao kako se zove na engleskom, da npr poslovi oko youtuba? ima jako puno tamo poslova
registrovao sam se uneo podatke povezao se sa paypal acountom i sada samo da ubodem neki posao, od 2 pa do 10 dolara po satu zavisi od posla.
 
**Serious job offer with excellent benefits**

International foreign manager is looking for a young and dynamic good looking girl to join his team in a multinational company. The position will be based in Belgrade but various trips across Europe to be expected on a regular basis. The girl must be willing and interested to provide services to the manager on a regular basis. Salary package is excellent. For more details contact me.
 

Back
Top