Limfna zlezda iza uveta

Djox010

Zainteresovan član
Poruka
277
Zdravo, vec nekih par godina imam problem sa limfnom zlezdom. Nisam cak ni siguran da je limfna zlezda ali po onome sto sam uspeo da iskopam na internetu mi najvise lici na nju. U pocetku desavalo mi se da se naduje nasumicno ponekad, nekad i ne osetim. Ali u poslednjih 2 godine naduje se iskljucivo samo tokom sna. Posto retko kad spavam preko dana, naduvena mi je svako jutro. Stvara mi problem prilikom budjenja jer tacno osecam kako mi se neki umorni pritisak siri iz te tacke duz cele glave i prosto me obara nazad u san. Nakon sto ustanem prodje nekih 20 minuta i okej sam. Ne boli na dodir, neke velicine klikera je rekao bih i cini se fiksirano za mesto tj ne mogu bas da ga pomerim. Pa me zanima ako se neko dovoljno razume da mi objasni o cemu se radi jer nasao sam online razne simptome koji se bas ne uklapaju i nigde se ne pominje spavanje kao pokretac ovoga. Takodje sam imao ovo kao jako mali i doktori su rekli da je prehlada. Sto sada naravno nema smisla.
 
Facepalm.

Da li si ikad cuo za doktora opste prakse koji zatim salje dalje kod specijaliste? DVE godine cekas? Da nece neka pomadica/kremica da ti iscuri sa modema iz nekog Bloga o potencijalnom problemu.

Pravac kod doktora. :hahaha: I to privatnog. Dermatolog ima da te celog skine i pregleda. :mrgreen:
 
Zdravo, vec nekih par godina imam problem sa limfnom zlezdom. Nisam cak ni siguran da je limfna zlezda ali po onome sto sam uspeo da iskopam na internetu mi najvise lici na nju. U pocetku desavalo mi se da se naduje nasumicno ponekad, nekad i ne osetim. Ali u poslednjih 2 godine naduje se iskljucivo samo tokom sna. Posto retko kad spavam preko dana, naduvena mi je svako jutro. Stvara mi problem prilikom budjenja jer tacno osecam kako mi se neki umorni pritisak siri iz te tacke duz cele glave i prosto me obara nazad u san. Nakon sto ustanem prodje nekih 20 minuta i okej sam. Ne boli na dodir, neke velicine klikera je rekao bih i cini se fiksirano za mesto tj ne mogu bas da ga pomerim. Pa me zanima ako se neko dovoljno razume da mi objasni o cemu se radi jer nasao sam online razne simptome koji se bas ne uklapaju i nigde se ne pominje spavanje kao pokretac ovoga. Takodje sam imao ovo kao jako mali i doktori su rekli da je prehlada. Sto sada naravno nema smisla.[/QUOTE



Ja sam to imala nekoliko godina pa tek kad je pocelo da me boli otisla sam kod lekara ( hirurg) koji mi je na licu
mesta to skinuo, valjda je sve trajalo 5 minuta. Poslao je naravno i na analizu, ako se dobro secam radilo se o lojnoj
zlezdi. Kod hirurga sam isla jer mi je on bio kucni lekar. Tako bih i tebi preporucila da odes privatno kod hirurga.
 

Back
Top