Đilas: Novi protest opozicije „Hajde da se prebrojimo“ 15. decembra

Svakave bagre se tu sakupilo ko kod nas za propalog narkomana davida.Samo kod nas je to bilo malobrojno i kratkog daha.Nije narod sisao vesla.

- - - - - - - - - -

Не то је овај што је већ признао геноцид у Сребреници.


Kme kme djemosajd,baaaaaaa,baaaaa,baaaaaaaaaaaaaa.

- - - - - - - - - -

Vozaju vas strane službe ko majmune.Strašno.
 
Svakave bagre se tu sakupilo ko kod nas za propalog narkomana davida.Samo kod nas je to (...) kratkog daha.
48364391_10215366757876115_154785390077673472_n.jpg
 
Srbima u Srbiji valjda malo bilo jedan 5.Oktobar.Malo su se unakazili pa bi sad opet.Čuj janković.

- - - - - - - - - -

Da, o njemu govorimo.
Blago vama i vašoj glavi.

- - - - - - - - - -

Mnogo je ovde nesrba na ovom forumu.

- - - - - - - - - -

Nije vam još dosta nesreće.A svi vam se smeju i prizivaju vam još veće zlo.
 
Mladen Simić
1) niti je novinar
2) niti je izveštavao (kao što mu to nije ni u opisu posla)

Kontravizija je politička propagandno-humoristična emisija čiji zaposleni nemaju status novinara, niti se bave novinarskim poslom. Oni su došli ne da izveštavaju, čime se nikada nisu bavili niti im je to uopšte u opisu posla, već sa kontramitingaškim ciljem, u nameri da provociraju; bili su vrlo neljubazni, gurali se i probijali sa kamerom bukvalno kroz masu, pokušavajući da stignu do Sergeja Trifunovića; snimali su ljude bez njihovog odobrenja.

Kontravizija je satanistički program na satanističkom PINK-u
Kraj priče.

...

- - - - - - - - - -

НОВИНАР ХУМОРИСТИЧКЕ ЕМИСИЈЕ ..тиме још горе .

Tom njegovom "humoru" se smeju samo smrdMitrović koji mu piše scenario iz svojih otvorenih pisama...i Pajkić stariji...cisto genetski....eto toliko je smesno...


...
 
Evo, nisu ni čekali. U propagandnoj mašineriji to se pretvorilo i u nekakvu bolnicu u koju je čovek otišao zato što ga je neko pljunuo:

https://www.alo.rs/vesti/politika/d...ravizija-hitno-prebacen-u-bolnicu/201822/vest

Gospode, koliko je Vučićeva Srbija odvratna zemlja...povraća mi se.

I neko me pita zašto sam naklonjen opoziciji i krsti me žutarom i šta sve ne?!?

...

El će da ide na PINK-u humanitarni SNS pardon SMS da se dotični izleči od grudvanja?

...
 
Srbima u Srbiji valjda malo bilo jedan 5.Oktobar.Malo su se unakazili pa bi sad opet.Čuj janković.

- - - - - - - - - -


Blago vama i vašoj glavi.

- - - - - - - - - -

Mnogo je ovde nesrba na ovom forumu.

- - - - - - - - - -

Nije vam još dosta nesreće.A svi vam se smeju i prizivaju vam još veće zlo.


Много је несрећа задесило Србију........

Босанци, Црногорци, Крајишници......СПЦ
 
Poslednja izmena od moderatora:
Srbima u Srbiji valjda malo bilo jedan 5.Oktobar.Malo su se unakazili pa bi sad opet.Čuj janković.

- - - - - - - - - -


Blago vama i vašoj glavi.

- - - - - - - - - -

Mnogo je ovde nesrba na ovom forumu.

- - - - - - - - - -

Nije vam još dosta nesreće.A svi vam se smeju i prizivaju vam još veće zlo.

Zinula im goozica za par srebrnjaka,..... mrze sami sebe, a ocekuju da ih zapad voli i postuje.
Al neka, jednog lepog dana ce se i taj kukolj odvojiti, nisu nam ni potrebni takvi u srpskom drustvu.
Sve bih ja to u Padinsku Skelu i Lazu Lazarevica.
 
Nikad nisam bio u političkoj partiji što mi daje za pravo da realno ocenjujem vrednost istih.

:rotf:
Lesi dominira na ovoj temi.Već je sakupio part hitova

- - - - - - - - - -

пребили су човекA јер им се не допадају његове ШАЛЕ :(

Ne nego zato što je naprednjak.A naprednjaci su sasvim legitimne mete svakog normalnog čoveka u Srbiji...a i nisu ga prebili.Trebali su
 

Back
Top