neznost vs. "grubost"
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 104

Tema: neznost vs. "grubost"

Obećava Bob75 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Smile neznost vs. "grubost"

Negde sam nacuo ili procitao - ne secam se tacno - da devojke, u proseku, do svojih cetrdesetih ( dakle negde do 30-te godine starosti ) preferiraju neznost u seksualnom odnosu, a da u cetrdesetim vise uzivaju u tzv. grubom seksu nego sto su dok su bile mladje.
    Kod muskaraca je, navodno, sasvim obrnuto. Do 30-te "grubosti", a kasnije neznost na prvom mestu. Po mom iskustvu, sto se muskog pola tice, ima istine u ovoj tvrdnji.
    Kakva su vasa iskustva ?

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

Podrazumevano Re: neznost vs. "grubost"

kad napunim 40 reci cu ti
    ali za mene bas i ne vazi to pravilo :wink:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Volim oboje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.12.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Bob75
    Negde sam nacuo ili procitao - ne secam se tacno - da devojke, u proseku, do svojih cetrdesetih ( dakle negde do 30-te godine starosti ) preferiraju neznost u seksualnom odnosu, a da u cetrdesetim vise uzivaju u tzv. grubom seksu nego sto su dok su bile mladje.
    Kod muskaraca je, navodno, sasvim obrnuto. Do 30-te "grubosti", a kasnije neznost na prvom mestu. Po mom iskustvu, sto se muskog pola tice, ima istine u ovoj tvrdnji.
    Kakva su vasa iskustva ?

Joj.....nisam jos stigla do 40-e ali kad je predjem sigurno cu te obawijestiti...........za sada je dobro nježno i perwerzno,owisi kakaw ti je partner...........mada mislim da mi se grub sex nece swidjati ni kada predjem cetrdesetu

Obećava Bob75 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio goldfish
    kad napunim 40 reci cu ti
    ali za mene bas i ne vazi to pravilo :wink:
    Sele, 40-te pocinju kad napunis 30 godina !! Znaci, nije potrebno da napunis 40 vec 30 godina. Pozdrav

Obećava Bob75 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Shiwa
    Joj.....nisam jos stigla do 40-e ali kad je predjem sigurno cu te obawijestiti...........za sada je dobro nježno i perwerzno,owisi kakaw ti je partner...........mada mislim da mi se grub sex nece swidjati ni kada predjem cetrdesetu
    Shiwa, i za tebe vazi kao za goldfish. Poz

Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

Sele, 40-te pocinju kad napunis 30 godina !! Znaci, nije potrebno da napunis 40 vec 30 godina. Pozdrav
    a zavrsavaju kad napunim 50, prema tome obavesticu te kad napunim 50. BUKVALNO tada
    pozzz shiwa

Obećava Bob75 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Gazdarica
    Volim oboje...
    Dobro, ali poenta je da odgovoris da li te je u vreme kad si imala manje od npr. 30 godina palilo isto sto i sad, na isti nacin i istom jacinom ?
    Dakle, da li su se tvoje seksualne potrebe promenile, u kom smeru i mozes li da odredis kad si to primetila ? Neka ti neznost i tzv. tvrdi ili grubi sex budu reperi.
    Pozdrav

Zainteresovan član bojna (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2005.
    Reputaciona moć
    46

Kakva su vasa iskustva ?
    pa jeste tako, ako ne govorimo o grubost kao karakternoj osobini(odmosno zelji za grubosti)

Obećava Bob75 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

a zavrsavaju kad napunim 50, prema tome obavesticu te kad napunim 50. BUKVALNO tada
    pozzz shiwa
    Gold, uz sve postovanje, nije valjda da sad nemas nista pametno da kazes vec da cekamo da "izjedes" 5. deceniju ? Do tad ces, draga moja, zaboraviti kako je izgledao sex u 3. deceniji zivota !
    Pa da bi ga otrgli od zaborava, to secanje dok je sveze, podeli sa nama ovde na forumu. Unapred zahvalan.

Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

Gold, uz sve postovanje, nije valjda da sad nemas nista pametno da kazes vec da cekamo da "izjedes" 5. deceniju ? Do tad ces, draga moja, zaboraviti kako je izgledao sex u 3. deceniji zivota !
    Pa da bi ga otrgli od zaborava, to secanje dok je sveze, podeli sa nama ovde na forumu. Unapred zahvalan.
    ja sam ti odmah rekla da za mene ne vazi to pravilo, pogledaj gore
    dakle, do sada sam praktikovala grub sex zato sto sam tako zelela i volela ops: , ali sad zelim neznosti
    jos nemam 30 ako ti to nesto znaci za tvoje istrazivanje

Domaćin Gryphon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Ja praktikujem obe vrste sexa, sve zavisi od trenutka. A ako te bas zanima video sam temu otprilike "mi iz 60" pa pitaj njih, mozda dobijes odgovore.

Domaćin Astrodita (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    96

Grubost (rec je sama po sebi gruba) :-D posle 30,40,50? Koja zabluda?! :shock: Upravo vazi obrnuto! U zrelim godinama, kada se vecina nas vec "istutnjala"( i ovo je ruzna rec) :-D, zelimo neznost, dugu predigru i bliskost.Pa, zar to ne prija svim generacijama i godistima?! Malo zesci sex-u redu, ali grube igre- NE. Jedino, ako ste u fazonu sado -mazo, pa zelite da patite i zadajete bol! Ali, to vec zadire u patologiju (barem za mene). :-D

Obećava Bob75 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Malo sam se bezveze izrazio.
    Kad napisah grubosti mislio sam na tvrd sex bez naglaska na milovanja, tepanja, mazenja, grljenja, uz zestoke "francuske" poljubce, uz naglaseno stipkanje, cupkanje i udaranje ( do granica izdrzljivosti ). Znaci po principu udjes - izadjes i gotovo.
    Pod neznostima tj. neznim seksom podrazumevam sve sto sam iskljucio pod pojmom grub sex ukljucujuci relativno dug odnos sa predigrom koja je duza od samog koitusa i fazom opustanja u kojoj partneri i dalje razmenjuju neznosti putem dodira, govorom ili pogledima.

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

[font=Verdana]...лоше постављено питање...[/font]
    [font=Verdana][/font]
    [font=Verdana]Нежност увек, грубост никада...[/font]
    [font=Verdana][/font]
    [font=Verdana]...али то не значи да нежност и жустина не иду заједно, а жестина није грубост.[/font]
    [font=Verdana][/font]
    [font=Verdana]Ето...мени (поготово њој) баш прија да је некад онако баш подчиним, будем жесток...и добро сад...логично је да се деси нека ненамерна грубост (десило се једном да испаднем...а потом тако згњечим јаја о њу...да сам урликао као магарац...или да јој рецимо поплави подлактица од стиска...)[/font]
    [font=Verdana][/font]
    [font=Verdana]И битно је да је све то само лепа игра... [/font]

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Malo sam se bezveze izrazio.
    Kad napisah grubosti mislio sam na tvrd sex bez naglaska na milovanja, tepanja, mazenja, grljenja, uz zestoke "francuske" poljubce, uz naglaseno stipkanje, cupkanje i udaranje ( do granica izdrzljivosti ). Znaci po principu udjes - izadjes i gotovo.
    Pod neznostima tj. neznim seksom podrazumevam sve sto sam iskljucio pod pojmom grub sex ukljucujuci relativno dug odnos sa predigrom koja je duza od samog koitusa i fazom opustanja u kojoj partneri i dalje razmenjuju neznosti putem dodira, govorom ili pogledima.
    A, nije ti palo na pamet da se to dvoje moze i kombinovati, ne samo u seksualnom zivotu dvoje ljudi, nego i u tok jednog, te istog odnosa?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.12.2005.
    Reputaciona moć
    47

Joj da.......a do tridesete i nemam bas puno.....uf,sada kad si mi to spomenuo pao mi žiwotni optimizam.......hahaha

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.12.2005.
    Reputaciona moć
    47

pozzz shiwa

Hehe.....nije ti ni to losa ideja.....a do 50-e imam stwarno puno.......poz. tebi

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

I nezost i malo "strasvenije"... i sada a verujem i kasnije. Sve je to stvar osecaja... kako vam dodje.... A i partneri koji se medjusobno dobro poznaju znaju i sta im odgovara...tj. godi...

SINDI
    Guest

Citat Original postavio Gazdarica
    A, nije ti palo na pamet da se to dvoje moze i kombinovati, ne samo u seksualnom zivotu dvoje ljudi, nego i u tok jednog, te istog odnosa?

heheheh..pa reci mu..mlad je, nucice

:wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.12.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Petar_Pan
    I nezost i malo "strasvenije"... i sada a verujem i kasnije. Sve je to stvar osecaja... kako vam dodje.... A i partneri koji se medjusobno dobro poznaju znaju i sta im odgovara...tj. godi...

Kako wam dodje.....to je kljucna rijec

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.12.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Shiwa
    Kako wam dodje.....to je kljucna rijec

recenica

Obećava Bob75 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Uh, 'ajdemo od pocetka ...
    Molim vas, odgovorite mi iz vaseg iskustva bez nepotrebnog uopstavanja i pametovanja na sledece pitanje navodjenjem slova pored odgovora sa kojim se najvise slazete i navodjenjem pola kojem pripadate (m ili z ).
    Da li vam se vremenom menjaju seksualne zelje ?
    a) da, vec duze vreme vise preferiram grublji sex nego ranije
    b) da, vec duze vreme vise preferiram neznosti u seksu nego ranije
    c) da, postoje periodi u mom seksualnom zivotu kad mi je iskljucivo stalo do sirovog seksa i oni kad mi je neznost u odnosu jedino bitna te moje zelje dvosmerno osciliraju izmedju ove dve krajnje tacke ukljucujuci i te dve tacke.
    d) ne, moje seksualne zelje su nepromenljive jer u seksu oduvek konstantno uzivam u istim radnjama

primer odgovora: bm

Domaćin zelenooka (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Zadovoljan?

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Losa postavka, Bobe...
    Pokusali smo da ti na to ukazemo, ali ti tvrdoglavo guras po svome...
    Meni se stvarno ne da, da ti do u beskraj pisem o tome kako "zesci" seks ne iskljucuje njeznosti i obrnuto...
    Poslednji put ažurirao/la Gost118 : 26.12.2005. u 11:21

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Crnogorci doneli njihov "ustav" na Sv"J"ecanoj S"J"ednici!
    Autor feel_real_love u forumu Politika
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 30.10.2007., 22:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •