Psorijaza i dijeta Dr. Visnjica

inssider

Početnik
Poruka
5
Pre mesec dana dobio sam dijagnozu Psorijaza Guttata na laktovima i ledjima. Bio sam kod Dr. Visnjica koga dosta ljudi hvali. Dobio sam njegovu kremu za lecenje,Gla kapi i upustvo za dijetu koja se sadrzi od 80% voca i salata,ribe przene po 3min bez ulja i hranu bez glutena,mleka ispod 2% masti itd. Gomila Omega 3,vitamina C,Selena...
Da li neko ima iskustva sa ovim vidom lecenja i da li je uspeo da se otarasi ove ruzne bolesti?
 
Pre mesec dana dobio sam dijagnozu Psorijaza Guttata na laktovima i ledjima. Bio sam kod Dr. Visnjica koga dosta ljudi hvali. Dobio sam njegovu kremu za lecenje,Gla kapi i upustvo za dijetu koja se sadrzi od 80% voca i salata,ribe przene po 3min bez ulja i hranu bez glutena,mleka ispod 2% masti itd. Gomila Omega 3,vitamina C,Selena...
Da li neko ima iskustva sa ovim vidom lecenja i da li je uspeo da se otarasi ove ruzne bolesti?
Radi tako kako ti je preporucio,, barem mesec dana, videces da li ce biti bolje. Ribu stavi u foliju pa u rernu.
Nekima je pomogla vegan dijeta, zapravo su bas zbog psorioze postali vegani,
 
Vipsogal krem

VIsnjic
PSOrijaza
GALenika

:D
#
7,5 milijardi /ej , milijardi/ Galenika je po njegovom receptu proizvela i to u vreme kada je na svetu bilo svega
4 imlijarde stanovnika.

Kada sam uspeo sebi i bratu da pomognem počele su da mi se javljaju kolege, prijatelji, pa čak i profesori koji su imali sličan problem - priča naš sagovornik. - Tada sam shvatio koliko ljudi pati zbog kožnih bolesti. Smatram da nijedna od njih nije nasledna, već se dobijaju tokom života i to najviše zbog stresa. Tokom prošle godine pregledao sam više od 11.000 ljudi. Mnogi lekari misle da se te bolesti ne leče, ali tvrdim da to nije tačno i da lek postoji, samo oni za njega ne znaju.

Doktor napominje da je još 1985. ugovorom sa "Galenikom" započeta proizvodnja njegove kreme "Vipsogal", koja je bila dostupna na svim tržištima bivših jugoslovenskih država kao i zemalja poput Rusije, Rumunije, Bugarske, Čehoslovačke, Poljske. Do 2000. godine proizvedeno je i prodato više od 7,6 milijardi tuba ove kreme, ali je posle proizvodnja prestala.


http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:416352-Leci-ljude-na-splavu-na-Savi
 
A na šta se prži ta riba 3 minuta?

p na struju il drva

- - - - - - - - - -

Pre mesec dana dobio sam dijagnozu Psorijaza Guttata na laktovima i ledjima. Bio sam kod Dr. Visnjica koga dosta ljudi hvali. Dobio sam njegovu kremu za lecenje,Gla kapi i upustvo za dijetu koja se sadrzi od 80% voca i salata,ribe przene po 3min bez ulja i hranu bez glutena,mleka ispod 2% masti itd. Gomila Omega 3,vitamina C,Selena...
Da li neko ima iskustva sa ovim vidom lecenja i da li je uspeo da se otarasi ove ruzne bolesti?
meni je to super ishrana i za zdrave
 
Gospodo glupo je pricati da je Visnjicu potrebna reklama oko psorijaze. On je krenu poceo sam da proizvodi kada se pokacio sa galenikom. Inace znam da je on jedan od najboljih za psorijazu a imate i u apotekama beograd takodje njihovu kremu VIPSOGAL ali se radi rucno i moze se kupiti samo u apotekama sveti sava, 21 maj i knezu. Krema je dosta dobra
 
Gospodo glupo je pricati da je Visnjicu potrebna reklama oko psorijaze. On je krenu poceo sam da proizvodi kada se pokacio sa galenikom. Inace znam da je on jedan od najboljih za psorijazu a imate i u apotekama beograd takodje njihovu kremu VIPSOGAL ali se radi rucno i moze se kupiti samo u apotekama sveti sava, 21 maj i knezu. Krema je dosta dobra

i svi farmaceuti znaju recept. nista specijalno , da se napravi u apoteci. kao i pavloviceva mast.
 
Gospodo glupo je pricati da je Visnjicu potrebna reklama oko psorijaze. On je krenu poceo sam da proizvodi kada se pokacio sa galenikom. Inace znam da je on jedan od najboljih za psorijazu a imate i u apotekama beograd takodje njihovu kremu VIPSOGAL ali se radi rucno i moze se kupiti samo u apotekama sveti sava, 21 maj i knezu. Krema je dosta dobra

Od psorijaze se niko nije izlecio.
Od nje niko nije umro ali se sa njom umire.
Potrebno je da se psihicki zivot uredi,da se povede racuna o zdravoj ishrani i nacinu zivota,da se koza neguje sto vise neutralnim kremama,a sa sto manje kortikosteroida koliko je to moguce.
A sto se tice dr Visnjica i njegove kreme,ona je puna kortikosteroida. U prvom trenutku ce vam pomoci a onda ce vam kasnije samo odmagati jer ce se koza navici na dozu korta koju ona sadrzi.
Znaci ne posezite tako lako za tom kremom koju mnogi hvale,ne znam samo zasto je hvale kad je to samo ucinjena medvedja usluga.
 

Back
Top