Neverna zena razvod, sta raditi?

Нисам била у браку или нисам била у разводу?

И ко каже да не могу да коментаришем ако нисам лично проживела?

И због чега се људи венчавају ако не из љубави?

То мислиш да ове модерне спонзорске бракове?

То је интересна заједница, није брак.
 
A bre,mene prevarili,majke mi :)
Mozes da komentarises reku koju nisi gazila,samo sto je to u vetar

- - - - - - - - - -

pa nije mi ok,ali nemam nameru da ga učim kako treba da se ophodi prema rođenom detetu...
deca i nisu mala da mora da im menja pelene...
mlađi ima 13 godina...mogli bi vrlo kvalitetno da provode vreme...
ali ex ima svoje prioritete,a to nisu deca...
njegov izbor...

Ali kako,muskarci su mucenici i u braku i u razvodu i uvek
Zene su vestice

Duboko postovanje za tvoje stavove

- - - - - - - - - -

Нисам била у браку или нисам била у разводу?

И ко каже да не могу да коментаришем ако нисам лично проживела?

И због чега се људи венчавају ако не из љубави?

То мислиш да ове модерне спонзорске бракове?

То је интересна заједница, није брак.

Brak je uglavnom interesna zajednica,samo su interesi razliciti
 
nije 12 hiljada minimum....veruj mi...

- - - - - - - - - -



pa voli čovek samo sebe...nema tu puno filozofije...:hahaha:

i umesto da sada u drugom braku,kad ima mladu ženu,bez dece su, lupi glavom i popravi svoje ponašanje,on i dalje radi po starom...
čujem da je i njoj posle 2,5 godine muka od njegovog ponašanja...:hahaha:

i nije blesava ona poslovica,vuk dlaku menja,ali ćud nikada...:aha:

njemu lepo...nema dece o kojoj brine...plati izdržavanje i aufiderzen...
ima mladu ženu koja brine samo o njemu,a on fura i dalje svoje divljanje...
i ne shvata uopšte posledice svog ponašanja...
ali,šta ću mu ja...
Nije 12000 zakonski minimum ali je to bila sudijska procena ispod koje nije hteo presuditi
 
Zena mi je bila neverna i prevarila me, otisla sa drygim, imamo sina od 3.5god koje je odvela sa sobom na prevaru i sad moje dete zivi sa drugim cobrkom koji mu nije otac pritom ga ona odgovara od mene i pokusava da ga okrece protiv mene... Koja su moja prava u ovakbom slucaju i sta raditi, neki ptedlog nesto? Poxdrav

Da si znao da je takva ne bi se ni zenio iliti resio si se problema na laksi nacin.

E, ali, takvi kakvi ste ipak ste napravili coveka i po meni, postali sasvim nevazni, tako da je jedini problem sta je dobro za dete. Dakle, prvo se preispitaj koliko si dobar otac ili ona majka, pa iz toga izvuci zakljucak sta je najbolje za dete u trenutnoj situaciji i mozes li nesto da popravis i koji nacin.

Licno mislim da se taj sto je odveo jako usrecio sto je ozenio zenu koja je ostavila oca svog deteta koga je sama izabrala....kao sto je i njega.
 
Istina nema garantnog lista, a tu su i diplome tipa dete je perino i jos jedna" do kraja zivota"

i onda, propratno pismo....sa tvrdnjom " odgovorna, iskrena i vredna poverenja" tacnije,

Mozes da je pustis na livadu, a sta ce doneti s nje u tvoju kucu je lutrija, mozda ti rodi dete

i verovatno je njeno. Jedno je sigurno istina, nece ti biti dosadno u mirnom porodicnom zivotu,

bar dok ne rodi dete...a sto se vezivati? Da ona ima sigurnost dok ne nadje pogodnijeg....koga opet sama bira...

fina je to filozofija, nego, gde se tu nalazi majcinstvo i sigurnost dece u porodici? Videli smo da zna da bira ...oceve.
 
Poslednja izmena:
Da,to nisam napomenula,posto sam se koncentrisala na druge stvari u temi..prevara nije ok...i dalje ne odredjuje nekog kao roditelja.I olako stvaranje nove porodice isto nije ok,ne treba praviti od zivota dece cirkus.Kada nisi vise sam,moras drugacije da razmisljas.Tako da se u tom segmentu slazem sa Boljarinom.

- - - - - - - - - -

U prethodnom postu napisah da je bio nezaposlen i u teškoj finansijskoj situaciji

Ne znam ko majke sa decom pita u kakvoj su situaciji.Imas dete,imas odgovornost,pol je nebitan.
 
Kažeš ako ne drndaš ženu možeš svaki dan. Znači polazimo od toga da ona ima veća prava nego otac koji je dužan da joj se dodvorava kako bi se ona smilovala. A šta ako ona drnda njega? Kome će se on žaliti? I ne znam gde vi živite da su presude od 5000 po alimentaciji. Lično znam primer gde je muškarac bio ozbiljno narušenog zdravlja, u lošoj finansijskoj situaciji i bez posla prilikom razvoda, i da je sudija kako bi mu izašla u susret zbog te činjenice odredila, kako reče, minimalnih 12000 dinara koje je dužan plaćati na ime alimentacije. A 27 godina alimentacije je za većinu do kraja radnog veka.

I zaboravih na ovo,zasto ima veca prava.Vece obaveze,veca prava.Sto ja kazem detetu,na nije fer,zivot nije fer,navikni se :mrgreen:
Uglavnom,koliko sam mogla da primetim,majke su vise u stanju da razdvoje odnos sa ocem i roditeljstvo,dok ocevi imaju vecu tendenciju da odnos prema deci formiraju donekle iz odnosa sa majkom.
Nijedna normalna uracunjiva zena nece braniti detetu da vidja oca,jer nema prava na to.
 
12500 je zakonski minimum, tj. polovina iznosa koji Vlada Srbije u 2018.godini isplaćuje za hranjenike.
Taj iznos ne vezuje sudiju koji može da dosudi i niži iznos, ukoliko ima opravdani razlog.

Ja sam se razveo pre tri i po godine.
Gospodja je napustila kuću, odvela i decu sa sobom protiv moje a i dečije volje.
Otišla u CSR i prijavila nasilje u porodici.
Fizičko nasilje nije postojalo, a da smo se svadjali jesmo.
Policija, istraga, ispostavi se da se sama zaj.ebe i prizna da nije bilo fizičkog nasilja, te da sem svadja nije bilo ni druge vrste nasilja.
Podnela tužbu za razvod......CSR napravio procenu, i procenio da je najbolji interes dece da nastave da žive sa mnom.
Ona prijavila CSR ministarstvu za neobjektivnost, tražila zaštitu Zaštitnika gradjana, podnela prijavu da vršim mentlano nasilje nad sopstvenom decom(da pojasnim deca u trenutku kada se dogadja sve to imaju sin 9, kćerka 11 godina).
CSR pravi još dve procene koje ne zadovoljavaju suprotnu stranu, a ni sud koji nalaže da se ja, ona i deca ispitaju u Centru za mentalno zdravlje u Bg...Pet odlazaka tamo, što sa decom što sam, testovi. ispitivanja. razgovori.......
U sud stiže procena svih nas od Instituta, gde je ona okarakterisana na tako ružan način, koji ja ne bih napisao.
Moja jedina zamerka, je da ne saradjujem dovoljno u tome da ona izgradi odnos sa svojom decom(kao da ja treba da držim sveću dok se ona glupira sa njima).
Institut je potpisao da je dečija izjava da žele da žive sa mnom istinita slobodna i autentična.
Ali sud i dalje ne dozvoljava, nego nas upućuje u braćno savetovalište, da šatro oni nešto još pomognu..Pristanem i odradim i ta 2,3 sastanka.ljudi se krstili što su mene slali tamo......
I eto, deca evo već tri godine žive sa mnom tokom školske godine kod majke mogu da idu vikendom, kad žele i koliko žele, s tim da uzmu u obzir svoje školske obaveze(oboje su odlični djaci, kćerka u reprezentativnoj selekciji u jednom kolektuivnom sportu, sin takodje veoma talentovan).Preko raspusta mogu da idu kada god i koliko god hoće.
Gospodja za izdržavanje svoje dece plaća 4 000 dinara mesečno po detetu, što je uvredljiv iznos, jer moja deca više od mene mesečno dobiju za užinu u školi( uz činjenicu da su sredstva kojima ona raspolaže mesečno veća od sredstava kojima ja raspolažem mesečno).
Razmišljam o tome da je tužim, baš mi ide na živce taj bezobrazluk,, gde su to njena dečica, ali tata sve plaća, i uvek je tu kad treba, a majka samo kad se njoj hoće.
Ne smeta meni naravno to što ja pružam deci, ali je iznos uistinu uvredljiv, više od svega........I da je tužim i kažem na sudu, gospodo, ili neka bude kako treba ili ukinite i to, nemojte me zajeb.avati.......
 

Back
Top