Neverna zena razvod, sta raditi?

Deni1987

Početnik
Poruka
1
Zena mi je bila neverna i prevarila me, otisla sa drygim, imamo sina od 3.5god koje je odvela sa sobom na prevaru i sad moje dete zivi sa drugim cobrkom koji mu nije otac pritom ga ona odgovara od mene i pokusava da ga okrece protiv mene... Koja su moja prava u ovakbom slucaju i sta raditi, neki ptedlog nesto? Poxdrav
 
Zena mi je bila neverna i prevarila me, otisla sa drygim, imamo sina od 3.5god koje je odvela sa sobom na prevaru i sad moje dete zivi sa drugim cobrkom koji mu nije otac pritom ga ona odgovara od mene i pokusava da ga okrece protiv mene... Koja su moja prava u ovakbom slucaju i sta raditi, neki ptedlog nesto? Poxdrav

Кад читам овакве приче, капирам да ипак нисам био параноидан на основу пар дискретних искустава од раније.

Жене масовно варају.
 
Ja bih rekla jednu veću istinu. 90% ljudi vara, na ovaj ili onaj način. Iz prostog razloga što nemaju jaja da kažu u čemu je problem i da se sve reši bez većin posledica. Ljudi su spremni na sve... Da prvenstveno sebe varaju i lažu da in je mesto gde nije i da su srećni iako nisu. Sebe prvo, pa samim tim i sve ostale... Mislim da sam rekla dovoljno...
 
Ja bih rekla jednu veću istinu. 90% ljudi vara, na ovaj ili onaj način. Iz prostog razloga što nemaju jaja da kažu u čemu je problem i da se sve reši bez većin posledica. Ljudi su spremni na sve... Da prvenstveno sebe varaju i lažu da in je mesto gde nije i da su srećni iako nisu. Sebe prvo, pa samim tim i sve ostale... Mislim da sam rekla dovoljno...

Ja bih rekla jednu veću istinu. 90% žena vara, na ovaj ili onaj način. Iz prostog razloga što nemaju jaja da kažu u čemu je problem i da se sve reši bez većin posledica. Žene su spremne na sve... Da prvenstveno sebe varaju i lažu da in je mesto gde nije i da su srećne iako nisu. Sebe prvo, pa samim tim i sve ostale... Mislim da sam rekla dovoljno...

Fixed it for ya.
 
Poslednja izmena:
Ja bih rekla jednu veću istinu. 90% ljudi vara, na ovaj ili onaj način. Iz prostog razloga što nemaju jaja da kažu u čemu je problem i da se sve reši bez većin posledica. Ljudi su spremni na sve... Da prvenstveno sebe varaju i lažu da in je mesto gde nije i da su srećni iako nisu. Sebe prvo, pa samim tim i sve ostale... Mislim da sam rekla dovoljno...

Samo 5% brakova je spojeno iz ljubavi.
Sve se vrti oko seksa...
 
С обзиром на то да је она отишла и засновала другу породицу, мораш на суд, не знам шта си чекао до сада.

Са добрим адвокатом, можеш узети дете код себе, а она може да га виђа само викендом.

Проблем може бити ако не радиш или немаш решено стамбено питање, онда ће теби одредити виђање викендом.

И то мораш што пре, док те дете не заборави, још увек је мало и брзо заборавља особе које не виђа стално.
 
Zena mi je bila neverna i prevarila me, otisla sa drygim, imamo sina od 3.5god koje je odvela sa sobom na prevaru i sad moje dete zivi sa drugim cobrkom koji mu nije otac pritom ga ona odgovara od mene i pokusava da ga okrece protiv mene... Koja su moja prava u ovakbom slucaju i sta raditi, neki ptedlog nesto? Poxdrav
zakopaj je iza kuce
 
С обзиром на то да је она отишла и засновала другу породицу, мораш на суд, не знам шта си чекао до сада.

Са добрим адвокатом, можеш узети дете код себе, а она може да га виђа само викендом.

Проблем може бити ако не радиш или немаш решено стамбено питање, онда ће теби одредити виђање викендом.

И то мораш што пре, док те дете не заборави, још увек је мало и брзо заборавља особе које не виђа стално.

tako malo dete sudovi po difoltu dodeljuju majci...ako ga interesuje...
ako ona ima posao i stambeno je situirana,neće tako lako dobiti dete...
pitala..znam...
 
Zena mi je bila neverna i prevarila me, otisla sa drygim, imamo sina od 3.5god koje je odvela sa sobom na prevaru i sad moje dete zivi sa drugim cobrkom koji mu nije otac pritom ga ona odgovara od mene i pokusava da ga okrece protiv mene... Koja su moja prava u ovakbom slucaju i sta raditi, neki ptedlog nesto? Poxdrav

ma boli te tuki, ostane ti vise para za kurabe i pivo
 
nema prevara veze sa činjenicom kakva je ona majka...razumeš...

Претпостављам да на тај начин покушавају да одрже бракове, некада је потребно мало да се вратиш у нормалу из љубавног заноса...кад помислиш да можеш да останеш без детета.

Или да мало боље размислиш пре удаје и рађања детета.

Овако, без последица, свако може да шврћка до миле воље, не мислећи притом да дете остаје без једног родитеља.

Сада говоримо само о преварама, не говорим о насиљу у породици и тотално дисфукнционалним породицама, јер то није тема.
 
Samo 5% brakova je spojeno iz ljubavi.
Sve se vrti oko seksa...

Slažem se. Seks, novac i svi ostali oblici koristoljublja. Jbm ti takav život. Bolje je čoveku da bude sam.

- - - - - - - - - -

Претпостављам да на тај начин покушавају да одрже бракове, некада је потребно мало да се вратиш у нормалу из љубавног заноса...кад помислиш да можеш да останеш без детета.

Или да мало боље размислиш пре удаје и рађања детета.

Овако, без последица, свако може да шврћка до миле воље, не мислећи притом да дете остаје без једног родитеља.

Сада говоримо само о преварама, не говорим о насиљу у породици и тотално дисфукнционалним породицама, јер то није тема.

Smatram da je bolje i za to dete da se roditelji razvedu, nego da gleda i sluša svašta. Tu nastaju sve traume, svi kompleksi, dete se razvije nesposobno da se samo snađe, izgubljeno u vremenu i prostoru. Bez osećaja da je zaštićeno, bezbrižno i većina te dece kasnije ima neku ozbiljniju manu...

- - - - - - - - - -

С обзиром на то да је она отишла и засновала другу породицу, мораш на суд, не знам шта си чекао до сада.

Са добрим адвокатом, можеш узети дете код себе, а она може да га виђа само викендом.

Проблем може бити ако не радиш или немаш решено стамбено питање, онда ће теби одредити виђање викендом.

И то мораш што пре, док те дете не заборави, још увек је мало и брзо заборавља особе које не виђа стално.

A ovo, u potpunosti se slažem i podržavam...
 
bez obzira...

mislim da se tu uključuje i CSR da proceni u kakvim uslovima dete živi u novoj zajednici...
ako su uslovi okej,nema dvojbe da će majka dobiti starateljstvo...
slušala brdo takvih slučajeva baš u CSR...

jedino da traži zajednićko starateljstvo...

...ali mi znamo samo jednu stranu istine. Šta ako je ona ustvari pobegla da bi se spasla?
Od odraslog muškarca koji na životna pitanja traži odgovore na forumu, priznaćete, baš i ne može puno da se očekuje.
 
forum je mesto gde mozes naici na razna iskustva , cuti razna misljenja, ima sirinu .


znam za slican slucaj

isto odvela dete , nije davala ni da se vidjaju ali uzimala alimentaciju.

ali proslo vreme , dete poraslo , otac mu objasnio svoju stranu price .

vidjaju se sada , dete ima preko 18 .
 
...ali mi znamo samo jednu stranu istine. Šta ako je ona ustvari pobegla da bi se spasla?
Od odraslog muškarca koji na životna pitanja traži odgovore na forumu, priznaćete, baš i ne može puno da se očekuje.

to je tačno...možda je i pobegla...svakakvih priča ima...
kad bih krenula,suze bi vam pošle...

jedan slučaj je bio da je majka otišla i ostavila decu,troje njih sa ocem...
svi osuli drvlje na nju...
posle par godina,otac pokušao da seksualno napadne ćerku...uhapšen u roku od 4 sata...
isplivava istina da je sve godine fizički zlostavljao decu,kao i majku...i majka je pobegla od nasilja...nije mogla da povede i decu...
čim su njega uhapsili,majka se vratila deci...
sad su okej...

nikad ne znamo šta se sve zbiva iza zatvorenih vrata...
 
Па, ми сада говоримо о датој ситуацији са расположивим информацијама, полазећи од претпоставке да су истините.
 

Back
Top