Godina je na izmaku...

Što se mene tiče,
imao sam 0 dejtova tokom ove godine. Probao i dejting sajt, kontaktirao 10ak riba, ali nijedna mi nije odgovorila, niti pogledala profil, kao da sam duh, kao da ne postojim.

Pamtiću 2018. po ovih 5 stvari - pustio sam nikada veću bradu. usled velike tolerancije izgubio mogućnost napijanja. učvrstio nofap stil življenja kao i minimalistički pristup stvarima. i na kraju konačno potpisao kapitulaciju kad je o ljubavi reč. dakle, dižem ruke, bataljujem potragu za partnerkom, ne vredi, ne ide, očigledno for me it was all over before even started...
neki planovi za
2019. - smanjenje konzumiranja muzike. smanjenje gluvarenja na internetu i gledanja u ekran. totalno napuštanje gejminga, u njemu više ne uživam. kretati se više.
 
Ili ce biti skromno u krugu familije ili nesto novo, nesto divlje, kokiska i djecaci, diranje sisa preko majice. :))))

Tradicionalni opstenarodni docek podrazumeva boravak u kladzi i pracenje Izraelaca i svih mogucih Arapa i Turaka do zatvaranja uvece 31-og, a rano ujutru 1-og poseta kladzi u vidu uranka dok se cekaju Skoti, Velsani, Englezi i Irci da pjani i uradjeni istrce na terene sirom UK-a, tako nasi ljudi vec godinama organizovano i svecano docekuju Novu. :))))

Salu na stranu, verovatno cu docek prespavati ukoliko me neko od drugara iz komsiluka ne odvuce na glavni trg, no ako bude lose vreme ni Nevena Hot nece uspeti da me iscera iz pecine.
 
kod mene docek tradicionalno kao i godinama u nazad -
hrce.gif

vrlo mi ga za ng :lol:

a ljubav i sex, pffff pa to prsti na sve strane...gengbenguju me klijenti svakodnevno...obnevidela sam vise od sexa
bukvalno...treba proverim vid :lol:

- - - - - - - - - -

Tradicionalno kao i prethodnih kod drugara gde ćemo da žderemo kao strvine i igramo PES dok ne oslepimo. Pravi sosidž parti.
Po pitanju ljubavi, 2018 bih na skali od 1 do 10 ocenio sa 0. Od 2019 očekujem isto.

pravo da ti recem ovakav docek je po mom ukusu
kad se nekad prevarim pa se organizujem sa drustvom oko doceka to bude na tu foru....zdranje i zajebavanje kod nekoga kuci...nikakvi restorani pockematerine
 
kod mene docek tradicionalno kao i godinama u nazad - Pogledajte prilog 521360
vrlo mi ga za ng :lol:

a ljubav i sex, pffff pa to prsti na sve strane...gengbenguju me klijenti svakodnevno...obnevidela sam vise od sexa
bukvalno...treba proverim vid :lol:

- - - - - - - - - -



pravo da ti recem ovakav docek je po mom ukusu
kad se nekad prevarim pa se organizujem sa drustvom oko doceka to bude na tu foru....zdranje i zajebavanje kod nekoga kuci...nikakvi restorani pockematerine

Ma da, to ti je lepo kad se opustiš, znaš da si slobodan i uživaš. A ne ono neko montiranje pa posle ideš, smrzavaš se, guraš sa pijanom decom i na kraju se živo smoriš.
 
kod mene docek tradicionalno kao i godinama u nazad - Pogledajte prilog 521360
vrlo mi ga za ng [emoji38]

a ljubav i sex, pffff pa to prsti na sve strane...gengbenguju me klijenti svakodnevno...obnevidela sam vise od sexa
bukvalno...treba proverim vid [emoji38]


:eek:

Nemam pojma sta cu za docek, najverovatnije na spavanje.

Sto se ljubavi i seksa tice, samo sto nisam digao ruke.

Послато са E7s уз помоћ Тапатока
 
Ili ce biti skromno u krugu familije ili nesto novo, nesto divlje, kokiska i djecaci, diranje sisa preko majice. :))))

Tradicionalni opstenarodni docek podrazumeva boravak u kladzi i pracenje Izraelaca i svih mogucih Arapa i Turaka do zatvaranja uvece 31-og, a rano ujutru 1-og poseta kladzi u vidu uranka dok se cekaju Skoti, Velsani, Englezi i Irci da pjani i uradjeni istrce na terene sirom UK-a, tako nasi ljudi vec godinama organizovano i svecano docekuju Novu. :))))

Salu na stranu, verovatno cu docek prespavati ukoliko me neko od drugara iz komsiluka ne odvuce na glavni trg, no ako bude lose vreme ni Nevena Hot nece uspeti da me iscera iz pecine.

Obavezno novogodišnji tiketi! To na blag dan se valja, da ti dobro počne godina. :) To Donkaster-Ročdejl 1&2-3 ko kuća!

- - - - - - - - - -

:eek:

Nemam pojma sta cu za docek, najverovatnije na spavanje.

Sto se ljubavi i seksa tice, samo sto nisam digao ruke.

Послато са E7s уз помоћ Тапатока

Ma digni ruku! Digni obadve!
 
Ma da, to ti je lepo kad se opustiš, znaš da si slobodan i uživaš. A ne ono neko montiranje pa posle ideš, smrzavaš se, guraš sa pijanom decom i na kraju se živo smoriš.

Sto je najgore klinke se u ugostiteljskim objektima gomilaju u zoni toaleta, stalno nesto montiraju na sebi kao da nisu dovoljno napucane za docek, tracuju, cimaju odatle, pa kad proradi pice valja se svako malo probijati kroz te buljuke da bi se stiglo do pisoara.
 
Ma da, to ti je lepo kad se opustiš, znaš da si slobodan i uživaš. A ne ono neko montiranje pa posle ideš, smrzavaš se, guraš sa pijanom decom i na kraju se živo smoriš.

to sam probala jos davno ko tinejdz i rekla nikad vise...najgore su ng zurke
najbolje su kucne sedeljke sa svojim ljudima

- - - - - - - - - -

:eek:

Nemam pojma sta cu za docek, najverovatnije na spavanje.

Sto se ljubavi i seksa tice, samo sto nisam digao ruke.

Послато са E7s уз помоћ Тапатока

digni i noge :zper:
 

Back
Top